ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
więcej ->

 
 

Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie


Mówi się, że Bronisław Geremek może objąć fukcję szefa PE / arch. RMF
Europejscy liberałowie są zgodni co do tego, że taka postać jak profesor Bronisław Geremek musi odgrywać dużą rolę w strukturach Europarlamentu. Trwają spekulacje na temat szans Geremka na objęcie funkcji jego szefa.

Według niektórych obserwatorów życia politycznego w PE, polski deputowany mógłby przewodniczyć Parlamentowi w drugiej połowie jego kadencji. Przez pierwszą szefem PE byłby socjalista Michel Rocard, były premier Francji.

Takie rozwiązanie poparł dziś lider Zielonych, Daniel Cohn-Bendit. Według niektórych ?ródeł w PE, zgodził się na to też lider Unii na rzecz Demokracji Francuskiej, Francois Bayrou, oraz Partia Europejskich Socjalistów.

Przedstawiciel socjalistów, Klaus Haensch, zapowiedział dziś jednak, że jego partia zamierza przedstawić własnego kandydata.

- Bardzo się cieszymy, że Bronisław Geremek będzie wśród nas. To postać tego kalibru, że powinien mieć ważną rolę w instytucjach PE, ale na razie nie jesteśmy w stanie powiedzieć jaką - powiedział z kolei rzecznik grupy Europejskich Liberałów, Demokratów i Reformatorów, Philip Tod.

Zdaniem Elmara Broka z grupy Europejskiej Partii Ludowej- Europejskich Demokratów, przedstawiciel jednego z nowych krajów UE mógłby być szefem PE, ale kto miałby to być - to sprawa do dyskusji.

16 czerwiec 2004

(PAP) 

  

Archiwum

Sukcesy rządu łajdaka półTuska
czerwiec 3, 2008
Artur Łoboda
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media