ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Bankructwo Ukrainy 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej


W czasie trwania negocjacji pomiędzy NFZ a Porozumieniem Zielonogórskim dotyczącym kontraktów za podstawową opiekę medyczną, celowo Stowarzyszenie Primum Non Nocere nie zabierało głosu.
Po zakończeniu negocjacji wyrażamy zadowolenie z faktu osiągnięcia kompromisu.
Obecnie zwracamy jednak uwagę na następujące fakty:
1. AWS i SLD, dwa układy polityczne sprawujące wcześniej władzę w Polsce utraciły poparcie społeczne i przegrały wybory w wyniku nieudolnych reform systemu ochrony zdrowia, prowadzonych przez kolejnych przedstawicieli lobby ordynatorsko profesorskiego. Generowało to liczne konflikty i protesty związane z ochroną zdrowia i prawami pacjenta;

2. Budzi zdumienie iż doprowadzono do sytuacji gdy w kraju gospodarki rynkowej o ubezpieczeniach społecznych negocjują ze sobą : państwowy monopolista NFZ i ogólnopolskie porozumienie pracodawców jakim jest Porozumienie Zielonogórskie;

3. Dochody lekarzy rodzinnych, zgodnie z tym co publikował Puls Medycyny, mieściły się w roku ubiegłym w przedziale 3500 – 5000 zł/ miesięcznie;

4. Zwiększenie ilości środków finansowych przeznaczonych na podstawową opiekę medyczną, prawdopodobnie odbędzie się kosztem zmniejszenia środków w innych miejscach opieki zdrowotnej ( np. szpitale? )

Dr Adam Sandauer
Przewodniczący Stowarzyszenia
Primum Non Nocere

2 styczeń 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

IV Rzeczpospolita kontra Balcerowicz
marzec 24, 2006
Artur Łoboda
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji
sierpień 28, 2002
PAP
paranoja
wrzesień 30, 2005
Kiedy zostanie zatrzymana eksterminacja bialego czlowieka?
lipiec 18, 2007
kruzoe2
Bidulek
wrzesień 30, 2004
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media