ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
więcej ->

 
 

Amerykański ruch anty-wojenny


Amerykański ruch anty-wojenny publikuje książki i artykuły, mimo dominacji mediów w USA przez lobby Izraela i kompleks wojskowo-korporacyjny. Ważnym autorem Amerykańskiego ruchu anty-wojennego jest Scott Ritter, inżynier dyplomowany, były major piechoty morskiej, który był głównym inspektorem ONZ w Iraku i kierownikiem demolowania tam wszelkich obiektów przemysłowych nadających się do produkcji broni masowego rażenia.

W 1998 roku Ritter podał się do dymisji i stał się krytykiem sankcji przeciwko Irakowi oraz pro-wojennej polityce osi USA-Izrael jak też manipulowania programem inspekcji przez rząd Bush’a.

Ostatnie artykuły Ritter’a analizują sytuację Iranu, zwłaszcza artykuł „Prowokacje Wojenne” („Acts of War”) który zaczyna on od słów: „Wojna między USA i Iranem jest w toku, finansują ją pieniądze z podatków w USA, z aprobatą Kongersu w Waszyngtonie. Irańczycy giną i ponoszą rany a ich domy są niszczone. Obecne pogwałcenia suwerenności Iranu ze strony USA, nie byłyby tolerowane na terenie Stanów Zjednoczonych.”

Ritter został zaproszony na zjazd republikanów w ST. Paul przez związki weteranów, walczących o pokój i przeciwnych wojnie w Iraku, oraz oburzonych bezprawnymi aktami agresji popełnianymi przez USA, aktami które jednocześnie gwałcą konstytucję amerykańską, na której wierność przysięgają żołnierze amerykańscy.

Ritter jest oburzony aresztowaniem i biciem przez policję około 300 protestujących krzykliwie demonstrantów w ST. Paul poprzedniego, dnia niby w imię patriotyzmu policji. Demonstranci protestowali przeciwko polityce agresywnej USA i aktom gwałtu na terenie Iranu oraz przeciwko wojnie w Afganistanie i w Iraku, jak też przeciwko finansowaniu ze skarbu USA takiej polityki, która gdyby była stosowana na terenie USA, byłaby powodem wojny przeciwko agresorom próbującym „zmienić reżym” w Waszyngtonie.

Senator Joe Biden, kandydat na wiceprezydenta USA powiedział ostatnio na Florydzie, że jest rzeczą zupełnie możliwą, że jeżeli wybory wygra Barack Obama, to urzędnicy rządu Bush’a mogą być pociągnięci do odpowiedzialności karnej za ich czyny.

Ritter uważa, że w nonsensownej „wojnie przeciwko terrorowi” a nie w akcji policyjnej przeciwko terrorystom-zbrodniarzom, USA gwałci suwerenność innych państw i od lat gwałci prawo międzynarodowe. Natomiast agresja przeciwko Iranowi dotyczy walki o globalną hegemonię USA, według państwowej strategii bezpieczeństwa z września 2002.

Traktat przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnych pozwala wzbogacać uran jako siłę napędową elektrowni nuklearnych, ale nie pozwala stosować wzbogaconego uranu do produkcji bomb nuklearnych. Pokojowy proces wzbogacania uranu stosuje Holandia, Niemcy, Japonia, Kanada i inne państwa.

Technologia ta była używania nielegalnie przez Izrael i Pakistan, etc. Natomiast Iran jest pod 100% nadzorem Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej ONZ, według Scott’a Ritter’a.

Natomiast Senator Joe Biden, kandydat na wiceprezydenta USA, powiedział 4go września, 2008 na Florydzie, że urzędnicy administracji Bush’a mogą być pociągnięci do odpowiedzialności karnej za swoje występki, ponieważ ani prezydent ani minister sprawiedliwości nie są i nie powinni być ponad prawem.

Tymczasem wiceprezydent Dick Chenney spotkał się w Gruzji z dyrektorami wielkich korporacji Chevron i BP oraz zakomunikował donację miliarda dolarów w celu wzmocnienie rządu w Tyflisie, któremu to rządowi dał zapewnienie, że USA ma na sercu interesy i bezpieczeństwo Gruzji. Jednocześnie sędzia Alvin Hellerstein zażądał od Białego Domu wszystkie memoranda dotyczące nakazów rządu Bush’a używania tortur „stopniowego topienia” („waterboarding”) w czasie przesłuchań wię?niów.

Prawnicy ACLU (Amerykańskiego Związku Obrony Praw Obywatelskich) poszukują dalszych dokumentów dotyczących przesłuchań wię?niów torturowanych w więzieniach, takich jak przy lotnisku w Szymanach w Polsce, za kadencji antywojennego za pozwoleniem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przez służby USA.

W amerykańskim ruchu anty-wojennym ważną rolę odgrywa dziennikarka żydowskiego pochodzenia Amy Goodman, której datowane raporty są osiągalne na Internecie pod hasłem „Democracy Now!” Amy Goodman z dwoma innymi osobami z programu Democracy Now, była aresztowana w ST. Paul w czasie opisywania protestu ulicznego w związku z konwencją partii republikańskiej. Jej koleżana, Nicole Salazar, była przez policję brutalnie wleczona twarzą po jezdni. Działo się to pod nadzorem służb specjalnych USA. Udało się utrwalić to zdarzenie na cyfrowym aparacie fotograficznym.

W raporcie z 3go wrzesnia, 2008, pod tytułem: „Dlaczego byliśmy niesłusznie aresztowani,” Ami Goodman pisze, że tego rodzaju aresztowania zagrażają demokracji w USA. Opisuje ona jak w czasie zjazdu republikanów w ST. Paul w stanie Minnesota, policja systematycznie prześladuje dziennikarzy, w tym Nicole Salazar z programu „Democracy Now!” za pomocą oskarżeń, że oni sami biorą udział w protestach i jakoby „łamią prawo,”

Oto kilka migawek z obecnej sytuacji amerykańskiego ruchu anty-wojennego.

WWW.pogonowski
4 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego nie przyjąłbym do KZM Romana Giertycha? Komentarz do wywiadu R. Giertycha dla "GW"
lipiec 23, 2006
Adam Wielomski
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media