ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu


Do polskich i polskojęzycznych środków masowego przekazu!!!

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu zwraca się z prośbą do pracowników polskich i polskojęzycznych środków masowego przekazu o zamieszczenie poniższego komunikatu. Jeśli nie narazi to ich na represji ze strony pracodawców i nadzorców tych instytucji.

W imieniu Ofiar Stalinizmu i innych pokrzywdzonych w PRL i III RP, z góry dziękuje za odwagę

– przewodniczący Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu - dr Leszek Skonka


APEL KOMITETU PAMIĘCI OFIAR STALINIZMU DO SPOŁECZEŃSTWA



50-tA Rocznica Antystalinowskiego Powstania w Poznaniu

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce, apeluje do organizacji i osób o patriotycznych postawach o uczczenie pamięci ofiar masakry w Poznaniu w czerwcu 1956 r. protestujących robotników przeciw stalinowskiej dyktaturze.

Komitet zwraca się z apelem do Obywateli o postawach patriotycznych, by 28 czerwca, w 50-tą rocznicę wybuchu protestów w Poznaniu w 1956 roku, w miejscach i przed symbolami martyrologii narodowej uczcili pamięć ofiar stalinizmu. W tym dniu o godz. 17,OO, odbędzie się przed pierwszym w Polsce i na świecie Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu ( miedzy operą i fosą) uroczyste uczczenie pamięci stalinowskich ofiar poznańskiego powstania, na które Komitet serdecznie zaprasza organizacje i osoby o postawach patriotycznych. Organizacje obywatelskie i samorząd miasta Poznania mają szeroki program oficjalnych uroczystości, w którym dominować będą akcenty formalne, urzędowe, z udziałem przedstawicieli naczelnych władz Państwa. Będzie to urzędowa, galowa, formalna, propagandowa uroczystość. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu apeluje, by oprócz urzędowych obchodów, uroczystościom, w dniu 28 czerwca, nadać charakter obywatelski, patriotyczny, motywowany szczerym, autentycznym solidaryzmem narodowym. Należy pamiętać, że ofiary tamtych tragicznych wydarzeń śmiercią i cierpieniami przyczyniły się do zakończenia zbrodniczej dyktatury stalinizmu w Polsce. Po „Poznańskim Czerwcu”, nastąpiły dalsze głębokie pozytywne zmiany - „Polski Pa?dziernik” i wyra?ne złagodzenie metod dyktatury.

Wrocław - czerwiec 2006 r. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu



Adres Kontaktowy

Dr Leszek Skonka 50-O46 Wrocław , Sądowa 10/7

tel. 0601 830350, fax 071 7809081 E-mail: pamiecnarodu@tlen.pl



27 czerwiec 2006

Leszek Skonka 

  

Archiwum

Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie
sierpień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
Demonstracje w Davos, starcia w Landquart
styczeń 26, 2003
PAP
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
Odwijamy z bawełny
sierpień 29, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
Film na "Planete"... "Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
Libia odblokowana
październik 11, 2004
"Gdyby nie Balcerowicz to ..."
maj 11, 2005
IAR
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanisław Krajski o masonach Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media