ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Polacy, to istni... masochiści !


Jak długo będą narzekać Polacy na swój los? Socjalista Pilsudski nie zmartychwstanie, narodowiec Dmowski też nie. Nowe generacje i pokolenia przyszły na świat, na tej ziemi Polską zwaną i co? Tamci poprzednicy, to chociaż z kijami wyszliby do wroga, a my? A my piszemy jak zawodowi pismaki i wciąż, wciąż w tym samym tonie "plujemy" do tej samej bramki. Pytanie: gdzie jest narodu przywódca? Nie ma. Po prostu nie ma. Są jedynie udawacze, udawacze na linii bezgranicznej rozciągłości - tak jak działa guma... Żydzi, w swoich koszernach, to znaczy w swoich gazetach - które nie czytam, bo można zgubić rozum, logikę, fakty, prawdę, piszą z zamiłowania do swoich wrogów Polaków tak, cytuję: "Polacy ciągle narzekają". I myślę sobie, co jest grane? Co jest grane, że nawet ponarzekać nie można (w swoim?), czy może już nie w swoim kraju, ojczyżnie. Pod okupacją sowiecką, nawet sekretarz Alosza czy sekretarz Wańka nie miał o to pretensji. A ci, obecni okupanci, nawet im polskie narzekanie przeszkadza.

Dzisiaj czytam (w polskiej gazecie), naprawdę są jeszcze polskie, kilka tytułów, że w Szydłowcu 40 procent mieszkańców nie pracuje, są na bezrobociu. Znam Szydłowiec, bo i tam w okolicach mieszka moja bliska rodzina, w Chlewiskach i w Budkach II. Pamiętam Kieleszczyznę z okresu mojego podlotkowania. Za wujkiem "Meksykiem" - tak go nazywali, mieszkało czterech braci. Pozostała przy nich ich drobnej postury matka. Najmłodszy służył w ramach ludowego wojska, oficer w stopniu kapitana, starsi, to partyzana spod sztandaru Armii Krajowej. Najstarszy miał na imię Stanisław; zawsze w tym dawnym mundurze polowym, jeszcze z wojny, z lasów partyzanckich, no i w tych gumiakach szerokich z filcem na górze. A radio "Wolna Europa" dla niego był całym światem. Tylko mój wujek Stanisław Sowiński miał w tamtych latach radio na karbitówę, tak chyba się to nazywało. Akurat te strony na Kieleszczyżnie były zaniedbane do tego stopnia, że mieszkańcy tych okolic żyli jak "jaskiniowcy". Tak jak górnicy pod ziemią, tak oni na powierzchni kuli ziemskiej spacerowali z lampami karbitowymi. Jak widać więc, "karbit" był szlachetnym wtedy surowcem. Zatem "Wolna Europa" była tym Boskim zbawieniem. Mężczyżni przychodzili do wujka, i jak w kinie uporządkowane krzesełka, a na nich siedzieli patrioci polscy i słuchali do póżnej nocy. Jako dzieciak wpatrywałem się w ich porośnięte twarze, i zawsze czekałem na dodatkowy komentarz z ust sąsiada - partyzanta. To był niesamowity politycznie człowiek. Wiedział dużo, i można było mu zaufać.

Wspólczesne pytanie: dlaczego jesteśmy masochistami? Czy dlatego, że lubimy nimi być? Coś tu nie tak. Gdzieś spadła czarna chmura i zatruła nam odwagę. Nagle gdzieś znowu czytam, że Izrael nie jest zadowolony z obecnego rządu. Najbardziej drażni tych cwaniaków sam minister edukacji Roman Giertych. Pytam się księżyca: co tu ma wspólnego Izrael do polskiego rządu? Dlaczego Polacy nie interesują się izraelskim rządem? Dlaczego nie piszą w swoich mediach - tak już skromnych pod względem ilości, że jakiś tam minister Mosiek Stoltzman lub Icek Berman nie powinien być ministrem edukacji. Co, razi coś w oczach i uszach? Pisałem w jakimś artykule, że XX wiek był w Europie Wschodniej zamordyzmem przez żydów. Rewolucja bolszewicka, I wojna światowa, II wojna światowa, komunizm sowiecki po 1945 roku... Epoka fanatyzmu politycznego i ludobójstwa na skalę rekordową w historii życia na ziemi. Ale ten XXI wiek, przed nami doprowadzony zostanie do nieistnienia wielu państw w Europie. Polska jest na tej liście zniknięcia z mapy Europy. Bo w tym kierunku to idzie. Czarni mocarze tego głośno nie mówią, ale...

Zobaczcie, gdzie są Polacy? Czy mamy stadiony? Nie. Bo wrogowie wewnętrzni nie pożądają sukcesów sportowych akurat przez Polaków zdobywanych. Młodzież polska musi być uboga. Po co ma być wysportowana i zdrowa... Buduje się instytucje, biurowce, banki - ale - te gmachy nie są nasze. W nich rządzą Bermany i Stoltzmany! A my, nawet nie nazywamy się "tanią siłą roboczą". My nie możemy się tak nazywać, przyjdzie zza sąsiedzkich granic ze wschodu jeszcze tańsza siła robocza. Zagłada Narodu Polskiego przed nami. O to przecież chodzi. Nie mógł tego dokonać Hitler, Stalin, Breżniew - choć straszyli czołgami, to dzisiaj przy nowoczesnej technologii można to robić ustawami. Zagłodzić naród bez policji politycznej. Wprowadzić takowe "niepubliczne" przychodnie i szpitale, w naszych komunalnych obiektach. Bo co znaczy przymiotnik: n i e p u b l i c z n y. Co znaczy i z czym skojarzyć, z prywatą! Siedzą sobie lekarze - kapitaliści, i walą po kieszeni schorowanego człowieka, który biedniejszy jest od peerelowskiej podeszwy. Nawet nie pasuje go nazwać "pacjentem". Lekarz - kapitalista i, nędzasz... Czyim jest niewolnikiem? Ktoś mądry odpowie, "niewolnikiem systemu". Ale ten system tworzą ludzie, zawsze. Tak jak (wyrzeżbili) bolszewizm, socjalizm, komunizm, faszyzm. Dziwię się, że stara cywilizacja, germańska, dała się na to nabrać. Przecież naród niemiecki masami chodził do kościoła. Póki, no właśnie, wrogowie chrześcijaństwa przeciwko tej wiary, tej religii katolickiej z Rzymu, nie rozpalcerowali na naczynniki pierwsze. A skąd w tej tradycji ściągnęliśmy pomysł choinek, jak nie z Niemiec. Dzisiaj, o wiele wcześniej Niemcy zostały "oczyszczone" z przyszłości własnego narodu. Za żyda Hitlera został naród niemiecki ukarany. Naród, bez przyszłości. To co o nas można powiedzieć. My, z niewoli rosyjskiej pod kaptur żydowskiego przodownictwa. Oni tylko na "przodku"..., im tylko władza i profity. No i plan na Polskę z referatu Jakuba Bermana, to oczywiste.

Nie mniejcie czytelnicy do mnie żadnej pretensji, ja opisuję to, co widzę, co słyszę, o czym czytam. Wielu wibitnych publicystów, historyków, eseistów napisało. Ja łączę te myśli, te fakty, dodaję swoje. Rozumiem rozżalenie i u żydach, którzy są w niejednym rozumowaniu propolskimi obywatelami, walczyli za ten kraj w okupacji hitlerowskiej, potem w okupacji bolszewicko-sowieckiej, jako opozycjoniści. Przecież w rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość jest wielu żydów, to widać. Chcą coś poprawić, zmienić ten stan. Ale, czy dadzą radę? Polska jest zepsuta. Ludzie z głowami opuszczonymi, jakby na chodniku szukali odpowiedzi. Mistyfikacja życia, nerwowość, agresja, apatia, fałsz, megalomania, nienawiść - to wszystko składa się na MASOCHIZM !!! Tylko z siekierami chodzić po ulicach. Patrzę na tę młodzież, skancerowana obłudnie przez media i kooperację zniewieściałej komercji. Chodzą jak te manekiny... Pokolenie dawno zmarnowane, bez uczuć, egoistyczny walor poniżania już własnego życia. Pokolenie - jak ofiara transformacji. Pokolenie złodziejstwa w biały dzień. Tylko rozebrać się nago, to jeszcze pozostało. W ogóle pokolenie nieumiejące bronić swojej ojczyzny. Ucieczka jest wyjściem. W obce kraje tak, ale co z Polską? Czyja ona będzie? Czy Polska - żydowska? Czy Polska - polska...

31.05 - 1.06.2006. Ustka
1 czerwiec 2006

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Archiwum

Co by tu jeszcze ukraść?
październik 24, 2007
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
Lepper zawiedziony spotkaniem z Kołodko
lipiec 24, 2002
PAP
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
"Niepewny dowód" w sprawie Rywina
styczeń 13, 2003
Andrzej Trzaska
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media