|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
więcej -> |
|
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
|
|

Dobre stosunki z Niemcami muszą wynikać z dobrej woli obu stron. Choć Polska jest partnerem, który stoi na słabszej pozycji, to jednak jest krajem na tyle dużym, by jeśli o coś zabiega, to było to uwzględniane - mówił premier Jarosław Kaczyński, który wczoraj był gościem Radia Maryja i Telewizji Trwam.
Jak mówił szef polskiego rządu, stosunki Polski zarówno z Niemcami - naszym zachodnim sąsiadem, jak i Unią Europejską powinny się rozwijać, jednak muszą one uwzględniać polskie interesy, nie może zaś powtarzać się sytuacja, która często miała miejsce w minionych latach, gdy Polska występowała jedynie w roli niepotrafiącego zadbać o swoje interesy "petenta". Podkreślał, że o ile nie niepokoją go gwałtowne ataki niemieckiej prasy, często przekraczającej granice dobrego smaku, o tyle martwią go pewne procesy zachodzące wewnątrz społeczeństwa niemieckiego, zmierzające do weryfikacji historii II wojny światowej.
- Jeśli dokonać pełnej weryfikacji II wojny światowej i uznać, że Niemcy byli ofiarą, to pojawia się kwestia rewizji granic. Dlatego musimy być bardzo ostrożni - przestrzegał premier Kaczyński. - Próbuje się dokonać weryfikacji historii w sposób niesłychany. Niedługo dowiemy się, że to my wywołaliśmy II wojnę światową - mówił szef rządu.
Będzie zmiana ustawy o służbie zagranicznej
W ostatnich latach nasiliły się publikacje w zachodniej prasie, w których Polska przedstawiana jest jako winna zagłady Żydów czy też współodpowiedzialna za wybuch II wojny światowej. Reakcja polskich placówek za granicą często była niewystarczająca lub po prostu żadna. Nie ulega też wątpliwości fakt - często podkreślany przez przedstawicieli Polonii - że niezwykle często rola polskich dyplomatów w minionych latach ograniczała się niemal wyłącznie do udziału w bankietach i często niewystarczającej obsługi polskich obywateli za granicą. Zdaniem premiera Kaczyńskiego, który placówki dyplomatyczne RP za granicą określa mianem "skansenów PRL", w funkcjonowaniu, a przede wszystkim składzie kadrowym polskich ambasad i konsulatów należy wprowadzić daleko idące zmiany. Jednym z etapów ściśle wpisujących się w program naprawy państwa będzie zmiana ustawy o służbie zagranicznej. Jak poinformował Jarosław Kaczyński - choć projekt nowelizacji ustawy nie jest jeszcze gotowy, to jednak jeszcze w tej kadencji powinien trafić pod obrady Sejmu.
- W służbie zagranicznej trzeba będzie przeprowadzić i inne zabiegi oczyszczające, jak choćby lustrację. Jestem również zwolennikiem stawiania na ludzi młodych - mówił premier.
Ruszył proces naprawy państwa
Zmiana ustawy o służbie zagranicznej to jeden z elementów oczyszczania i naprawy państwa. Jak powiedział w Rozmowach niedokończonych prezes Rady Ministrów, inne istotne elementy naprawy państwa, takie jak ujawnienie agentów SB i konfidentów służb bezpieczeństwa, usprawnienie wymiaru sprawiedliwości, likwidacja skompromitowanych Wojskowych Służb Informacyjnych i powołanie nowych służb wywiadowczych czy zmiany w systemie służby cywilnej, systematycznie są już wdrażane w życie.
W minioną sobotę premier Jarosław Kaczyński nominował Antoniego Macierewicza na pełnomocnika rządu ds. utworzenia Służby Kontrwywiadu Wojskowego, w tym tygodniu rusza też niezwykle ważny proces likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Prezes Rady Ministrów zapewnił również, że likwidacja WSI jest konieczna i powinna nastąpić już dawno, przypomniał także o wydarzeniach z czerwca 1992 roku, kiedy to nocna zmowa postkomunistów i liberałów doprowadziła do obalenia rządu Jana Olszewskiego.
- Tym razem "nocnej zmiany" nie będzie - zapewnił premier.
Z kolei w miniony piątek Sejm miażdżącą większością głosów przyjął nowelizację ustawy lustracyjnej dającą powszechny dostęp do "teczek" SB. Ustawa nie tylko daje każdemu obywatelowi dostęp do zbieranych na jego temat materiałów SB, lecz także pozwala poznać nazwiska funkcjonariuszy bezpieki, a także osób, które z komunistycznymi służbami kolaborowały.
- Jeżeli lustracja się uda, będziemy mieli do czynienia z inną Polską - zapewniał Kaczyński. Premier powiedział też, że ujawnienie nazwisk agentów i osób kolaborujących z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa będzie doświadczeniem nowym, być może wstrząsającym, ale na pewno oczyszczającym polskie życie publiczne.
Obok lustracji polegającej na ujawnieniu nazwisk agentów SB oraz materiałów archiwalnych tych służb niebawem ma zacząć obowiązywać również lustracja majątkowa. Projekt ustawy w tej sprawie wkrótce trafi pod obrady Sejmu; po jej wejściu w życie ujawniany będzie majątek nie tylko polityków, ale również ich współmałżonków.
Premier powiedział także, że jest zadowolony z wyniku sobotniego głosowania w Sejmie, podczas którego przyjęto przygotowane przez PiS ustawy zmieniające system służby cywilnej. Zdaniem szefa rządu, zdarzały się przypadki, gdy urzędnicy mianowani w minionych latach nie chcieli wykonywać poleceń przedstawicieli obecnego rządu, a ich działania miały charakter obstrukcji.
Polska musi trwać!
Szef rządu podkreślił, że konieczne są inwestycje w oświatę i naukę oraz wspólne, wielkie przedsięwzięcia gospodarcze i inwestycyjne, m.in. autostrady.
- Skoro mówimy, że warto być Polakiem, to również trzeba dokładać wszelkich sił, by Polska trwała i rozwijała się jak najlepiej - mówił premier Jarosław Kaczyński.
|
|
24 lipiec 2006
|
|
Wojciech Wybranowski
|
|
|
|
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
|
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
|
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
|
Andersen
sierpień 30, 2002
|
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
|
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku
grudzień 5, 2002
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
Zakon Księży Inwestorów
grudzień 14, 2006
Igor T. Miecik Agnieszka Jędrzejczak
|
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|