|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
więcej -> |
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
|
|
Zanosi się na kolejną wojnę aborcyjną. Prawo i Sprawiedliwość powoła zespół, który opracuje projekt uchwały Sejmu wzywającej do wprowadzenia moratorium na wykonywanie aborcji.
To efekt ultimatum stawianego Jarosławowi Kaczyńskiemu przez środowisko Radia Maryja - pisze "Dziennik".
Moratorium to duży kłopot dla PiS - wiadomo nie od dziś, że klub jest podzielony światopoglądowo w tej sprawie. Problem był tym większy, że kilku posłów na własną rękę nosiło się z inicjatywą takiej uchwały. Interweniował szef klubu Przemysław Gosiewski - zablokował projekt i poprosił posłów, by nie zgłaszali nic, co nie jest uzgodnione z władzami klubu. I obiecał, że powoła zespół, który ma wypracować wspólne stanowisko. Z informacji "Dziennika" wynika, że powstanie on w tym tygodniu.
Jaka jest szansa na znalezienie kompromisu między tymi, którzy chcą całkowitego zakazu wykonywania aborcji, jak Anna Sobecka, i tymi, którzy za najlepsze rozwiązanie uważają obecne zapisy ustawy o planowaniu rodziny, jak Joanna Kluzik-Rostkowska? - Trudno to sobie wyobrazić - mówi była minister pracy. Co na to Sobecka? - Jeżeli udało się wypracować kompromis w ONZ, to czemu nie wypracować go w klubie? - mówi. Ucina jednak pytanie o to, kto i z czego miałby ustąpić.
Wprowadzenie moratorium na wykonywanie aborcji na świecie to pomysł włoskiego dziennikarza Giuliano Ferrary. Jego pomysł zyskał poparcie Watykanu i szybko stał się głośny w kręgach obrońców życia. Wśród polityków rozpropagował go "Nasz Dziennik" należący do imperium medialnego o. Tadeusza Rydzyka. Już w marcu zaczął odpytywać polityków wszystkich opcji, ale szczególnie z PiS, co robią dla wprowadzenia tej inicjatywy w życie.
Już wtedy część polityków przewidywała, że po wojnie o traktat lizboński, która wywołała zatargi między kierownictwem PiS a o. Rydzykiem, przyjdzie czas na kolejną batalię. Tym razem o ochronę życia. Poprzednia, w marcu 2007 r. skończyła się rozłamem w partii i odejściem Marka Jurka. Dziś władze PiS robią wszystko, by nie dopuścić do powtórki. Jeden z liderów tej partii zapewnia: - Wyciągnęliśmy wnioski z casusu Marka Jurka.
|
|
6 maj 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
|
"Diabelska Gra"
styczeń 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
dukat
czerwiec 18, 2004
|
Prostytucja
październik 29, 2004
|
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
|
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
|
więcej -> |
|