ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
więcej ->

 
 

Hamas "Dziecko Izraela"



W poznych latach 1970, wedlug oficerow wywiadu amerykanskiego, rzad w Tel Awiwie na przestrzeni lat, rozpoczal pomoc finansowa i polityczna dla organizacji Hamas, ktora to organizacja miala sluzyc jako przeciw-waga Arafat’a PLO (Palestynian Liberation Organization) i jego partii Fatah, jak to stwierdzil Tony Cordesmn, specjalista od spraw Bliskiego Wschodu, przy „Center for Strategic and International Studies.” Celem Izraela bylo wowczas oslabienie PLO i Fatah przez konkurencje ze strony Hamas’u.

Nadzieja politykow partii Likud kontrolowania Palestynczykow, za pomoca islamskich sil opozycji przeciwko Arafatowi, w 1978 roku przybrala konkretna forme zarejestrowania przez Sheik’a Ahmad’a Yassin’a jego humanitarnej organzacji „Mujama” laczacej fundamentalistow muzulmanskich, z ktorej to organizacji rozwinal sie ruch spoleczny Hamas’u. Stalo sie to po stworzeniu „Palestynskiej Ligi Wiejskiej” przeciwnej lewicowym powiazanion PLO.
Podstawa poczatkow Hamas’u stal sie Islamic University of Gaza, z ktorego to uniwersytetu pochodzili naprzod palestynscy dzialacze spoleczni a pozniej samobojczy terrorysci. Od poczatku z wiedza Izraela organizacje fundamentalistow „Mujama” budowala arsenal broni przeciwko PLO. Hamas dzialal bardzo sprawnie, uzyskiwal poparcie meczetow, budowal kliniki, przedszkola i szkoly pod przywodztwem Sheik’a Yassin’a, ktory stal sie zbyt waznym rzecznikiem Arabow palestynskich w oczach rzadu Sharon’a.
Po smierci Arafata i po ujazmieniu partii Fatah przez Izrael i USA, sytuacja ulegla zmianie. W momencie kiedy Sheik Yassin byl wywozony z meczetu na wozku inwalidzkim, zostal on zabity pociskiem wystrzelonym przez helikopter izraelski 24go marca 2004. Stalo sie to ku oburzeniu calego cywilizowanego swiata, wlacznie z ruchem obrony praw czlowieka w Jerozolimie. Bylo to jedno z wielu zbrodniczych morderstw przywodcow palestynskich przez israelskie sily zbrojne, popelnionych na rozkaz Szaron’a.
Ekstremisci zydowscy rzadzacy w Izraelu, jak dotad, zachowuja sie tak, jakgdyby ich celem bylo stworzenie rozproszonych gett arabskich pod nadzorem arabskiej policji, ktora ma dzialac tak jak dzialala policja zydowska w gettach zydowskich stworzonych w czasie wojny przez Niemcow, wedlug opisow Hannah Arend w jej ksiazkach. Teraz dzieje sie podobnie jak w czasie kiedy mobilizacja fundamentalistow islamskich w Afganistanie przez USA przeciwko Sowietom, w koncu zaowocowala w formie Alkaidy z popieranym kiedys przez Waszyngton, Osama bin Laden’em, na czele. Tym razem podobnie stalo sie w Palestynie. Obecnie zwyciestwo Hamas’u w wyborach w palestynskich jest fiaskiem polityki izraeskiej stosowanej wobec Arabow palestynskich.
Obecne zwyciestwo Hamas’u w wyborach palestynskich wywolalo oburzenie rzadow Izraeal i USA, podczas gdy Hamas nazywany nich jest „partia samobojczych bombowcow.” Jednoczesnie ewakuacja Gazy odbyla sie przy rownoczesnym zaciesnianiu kontroli Izraela, zwlaszcza na wodonosnych terenach arabskich okupowanych przez Izrael, jak i za pomoca wielkiej sciany Sharon’a, oraz niszczeniu Arabow we wschodniej Jerozolimie.
W ten sposob Izrael prowadzi ekspansje terytorialna za pomoca stalej ofenzywy, naprzod przeciwko Fatah Arafat’a, a obecnie przeciwko Hamas i w prowokowanej przez Izrael wojnie z islamem (t.zw. Islamic Jihad). Jednoczesnie w Palestynie rosnie poparcie dla fundamentalistow palestnskich wsrod Arabow. Fakt ten wzmacnia fundamentalistow zydowskich, ktorym wobec odejscia ze sceny politycznej Ariela Sharon’a, Benjamnin Natanyahu teraz mowi, ze jakiekolwiek ustepstwa dla Palestynczykow, wlacznie z opuszczeniem Gazy przez Izrael sa bledem i rozpetuja akcje terorystyczne radykalow z Hamas’u.
Pomysl neokonserwatystow w rzadzie Bush’a, ze przeprowadzanie wyborow, niby w imie demokracji, a naprawde w celu stworzenia manipulowanej przez nich na korzysc Izraela „demokracji fasadowej,” okazuje sie trudny do zrealizowania. Tak wiec wybory w Iraku daja okazje fundamentalistom szyickim do polityki pro-iranskiej, podobnie jak glosowanie ciemiezonych Palestynczykow, dalo zwyciestwo Hamas’owi.
Trockistowska idea wojny permanentnej, tym razem niby o „demokracje” a nie jak dawniej o komunmizm, zapewnia permanentna „wojne przeciwko terrorowi,” potrzebna neokonserwatystom do tworzenia w USA panstwa nadzoru i podsluchu. Obecnie tego rodzaju taktyke neokonserwatystow, niektorzy w USA, nazywaja „repubikanskim leninizmem.” Wspomina o tym Justin Raimondo w artukule opublikownym 27go stycznia, 2006, w Antiwar.com pod tytulem „Hamas, Syn Izraela; Izraelczycy Zrodzili i Wychowali Sobie Swoja Islamska ‘Nemezis’.”

www.pogonowski.com
28 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
Na zdrowie
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
"Wasze ulice, nasze kamienice"
październik 27, 2004
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media