ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
więcej ->

 
 

Polskie stocznie za drogie dla PŻM

Przedsiębiorstwo Państwowe Polska Żegluga Morska (PŻM) zamówi sześć statków w jednej ze stoczni na Dalekim Wschodzie - poinformował w środę doradca dyrektora firmy, Krzysztof Gogol.

"Została wybrana jedna ze stoczni dalekowschodnich, teraz uzgadniane są szczegóły techniczne, w najbliższych tygodniach będzie podpisany kontrakt" - powiedział.

Gogol nie chciał ujawnić nazwy stoczni do czasu podpisania kontraktu.

W pa?dzierniku armator zawiesił rozmowy ze stoczniami na Dalekim Wschodzie, a przy Ministerstwie Gospodarki został powołany specjalny zespół pod przewodnictwem podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Marka Szymońskiego, który miał ocenić, czy PŻM nie mogłaby zamówić statków w stoczniach krajowych.

Gogol powiedział, że zespół stwierdził, iż obecnie niemożliwe jest zapewnienie przez skarb państwa dopłaty w wysokości około 4 mln USD do budowy każdego z sześciu statków pierwszej serii. Po otrzymaniu dopłat w tej wysokości oferta stoczni polskich byłaby korzystniejsza od ofert stoczni dalekowschodnich.

Gogol zastrzegł jednak, że ponieważ cały program odnowy tonażu PŻM podzielony jest na kilka części, być może kolejne statki będą budowane w polskich stoczniach.

PŻM zapowiedziała we wrześniu, że w najbliższych 4-5 latach odnowi swoją flotę. Program inwestycyjny zakłada wybudowanie lub kupno 20-22 statków-masowców. Większość pieniędzy - aż 80% - ma pochodzić z kredytów, pozostałe - ze środków własnych uzyskanych m.in. ze sprzedaży własnych, ponad 20-letnich statków. Koszt budowy jednego statku wynosi około 17 mln USD.

PŻM to największy polski armator - zatrudnia około 3400 pracowników i dysponuje 82 statkami. Większość jednostek jest zarejestrowana pod tanimi banderami ze względu na mniejsze koszty utrzymania statków i załóg.
4 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza
listopad 14, 2007
przysłał ICP
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKO - POLONIJNA ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media