|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
więcej -> |
|
ZBIR, Silosy i Polska Okupacja Kremla 400 Lat Temu
|
|

Związek Białorusi i Rosji (ZBIR) jest obecnie wspominany w prasie amerykańskiej jako układ polityczny, za pomocą którego Putin może utrzymać kontrolę polityczną po upływie jego drugiej kadencji w 2008 roku. ZBIR lub unia Białorusi z Rosją daje okazję nowej konstytucji, w której, na przykład, premier mógłby być na stanowisku przez nie ograniczoną ilość lat.
Putin właśnie obchodził po raz pierwszy nowe rosyjskie świeto Dzień Jedności Narodowej, 4go listopada, zamiast obchodów Rewolucji Bolszewickiej 7go listopada, na pamiątkę bolszewickiego zamachu stanu w Petersburgu w 1917 roku. Nowe święto upamiętnia koniec drugiej polskiej okupacji Kremla, blisko 400 lat temu w 1612 roku. Teraz pertraktacje Polski, w sprawie baz amerykańskich na polskim terenie, na pewno są ?le widziane w Moskwie.
Gazeta The Seattle Times opublikowała 17go listopada artykuł Roberta Burns’a z The Associated Press, pod tytułem “USA może umieści bazę w Polsce.” Cytowany jest urzędnik Pentagonu: „Odbywają się dyskusje w sprawie bazy amerykańskiej w Polsce, między przedstawicielami USA i Polski. Z bazy w Polsce amerykańskie pociski rakietowe mogłyby zestrzeliwać międzykontynentalne rakiety w ramach globalnego systemu obronnego, obejmującego bazy USA również w byłych republikach sowieckich w Azji centralnej. Natomiast żołnierze amerykańscy mogli by być stacjonowani w Rumunii i Bułgarii, na terenach blizkich do kolsalnych złóż ropy naftowej w rejonie Morza Kaspijskiego. Naturalnie takie rozmieszczenie rakiet, na terenach byłego imperium sowieckiego, nie jest sprawą obojętną dla Rosji.
Neokonserwtyści-sjoniści w rządzie Bush’a, uważają że rakiety międzykontynentalne stanowią rosnące zagrożenie dla USA, nawet ze strony takich państw, jak Iran, Syria i Libja. Natomiast analiza profesora Roberta Skidelsky’ego, opublikowana w The New York Review of Books w numerze grudniowym 2005, pod tytułem „Cień Chin” („The Chinese Shadow”) zawiera opinię tego autora, że zupełnie możliwa jest próba ożywienia na nowo amerykańskiego „kompleksu wojskowo-przemysłowego.” Taka próba byłaby powodem nowego wyścigu zbrojeń między USA a Chinami oraz Rosją. Nowy wyścig zbrojeń byłby horendalnym zagrożeniem [dla świata], niestety wyścig taki znajduje się w granicach prawdopodobieństwa i stał by się on [tragiczną] kuluminacją ery globalizacji.
Obecnie system obrony amerykańskiej przeciwko pociskom międzykontynentalnym ogranicza sie do co najmniej sześciu pocisków przeciw rakietowych w silosach podziemnych na Alasce, kontrolowanych przez system kontrolny dowództwa. Dzisiejszy system, jeszcze nie sprawdzony, ma za zadanie zestrzeliwać rakiety wystrzelone z terenu Korei Północnej w kieunku na obiekty w USA. System ten ma być rozbudowywany i dlatego bazy i silosy w Polsce są przedmiotem dzisiejszej dyskusji.
Rok temu, w piśmie Scientific American, Richard l. Garwin opublikował artykuł “Dziury w tarczy przeciw pociskom ballistycznym,” w którym napisał, że zerwanie przez Bush’a 30to letniego traktatu zawartego z Sowietami, przeciwko używaniu pocisków ballistycznych. Zerwanie tego traktatu, destabilizuje świat. Nayomiast, według autora, koncept „tarczy” jest nie realny. Widać to zwłaszcza w obliczu rozwoju technologii rosyjskiej i demonstracji zupełnie nowej rakiety SS-27, w dniu Wigilii 2004 roku, przeciwko której to rakiecie, system obronny pochłonął by tysiące miliardów dolarów i mimo tego nie byłby w stanie nadążyć za postępem technologii, podsumowanej w starym polskim powiedzeniu że „pocisk ma przewagę nad pancerzem.”
Sprawa narażania Polski na zniszczenie z powodu obecności rakiet USA w silosach na polskim terenie, przypomina zagrożenie, które spowodowało pułkownika Ryszarda Kuklińskiego do ratowania ojczyzny, przez przekazywanie sowieckich tajemnic wojskowych Amerykanom. Wówczas Sowieci zagrażali atakiem na Europę zachodnią i Amerykanie byli gotowi obróci Polskę w strefę radioaktywną, za pomocą zbombardowania przez USA, polskiego terytorium bombami nuklearnymi, żeby utrudnić Sowietom dostęp do Europy zachodniej. Obecnie zagrożenie nuklearne Polski, mogłoby zaistnieć ze strony Rosjan, w wypadku ich ataku na bazy USA w Polsce, jeżeli by doszło do konfliktu Rosji i Chin przeciwko Ameryce. O tym potencjalnym konflikcie pisze profesor Skidelsky.
Pamiętmy że ponad 3,000 nazwisk Polaków zamordowanych przez NKWD w 1940 roku według listy katyńskiej, do tej pory nie zostały ujawnione władzom polskim przez władze Białorusi. Granica Polski z Białorusią jest w rzeczywistości granicą z Rosją. Ważnym elementem psychologicznym w tworzeniu przymierza jest wspólny nieprzyjaciel. Taki skutek na ZBIR ma dziś Ameryka, której propozycje baz w Polsce, wzmacniją rosyjską kampanię propagandową przeciwko Polsce.
Niestety dyplomacja Bush’a zamiast jednoczyć przyjaciół i dzielić wrogów ma odwrotne rezultaty. Wojna przeciwko Irakowi ma właśnie taki skutek. Podobnie irytujące dla Chin jest stawianie im przez Bush’a Taiwan’a jako przykład demokracji.
Moskwa obecnie ma dodatkowe pretensje do Polski z powodu sprawy baz USA, w dodatku do niedawnego polskiego poparcia dla osłabienia kontroli Rosji nad Ukrainą oraz udawadnianie światu winy NKWD w wymodowaniu Polaków według listy katyńskiej Lawrentego Berii. Z tych powodów jest rozpętana w prasie rosyjskiej kampania oszczerstw i nienawiści pod adresem Polski i Polaków na terenie Związku Białorusi i Rosji (ZBIR’u). Tak więc dzieje się to też pod pretekstem silosów amerykańskich w Polsce oraz nawet pod pretekstem polskiej okupacji Kremla 400 lat temu.
www.pogonowski.com
|
|
18 listopad 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Ukarali go za darmowy chleb
wrzesień 8, 2006
PAP
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
KIEDY POLSKA BĘDZIE POLSKA
Stan wojenny nadal trwa
luty 14, 2007
Dariusz Kosiur
|
Płatne studia
sierpień 2, 2005
|
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
|
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
|
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
|
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
|
Owsiak zrzekł się Wiktorów
kwiecień 26, 2005
PAP
|
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Atak" na rabina Schudricha
Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
|
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
|
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|