|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
więcej -> |
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
|
|
FALUDŻA
„W grudniu 2003 roku osobiście byłem świadkiem najazdu na szkołę podstawową i aresztowania 16 dzieci.” Dahr Jamail.
„Od początku wojny amerykanie mordują ludność cywilną jak w amoku, poprzez egzekucje i bombardowania z powietrza.” Dahr Jamail
Dahr Jamail przeprowadzał wywiady z Irakijczykami (Irakijczycy, jak podkreśla ,zawsze byli dla niego mili i gościnni) z Faludży po to by zdać światu relację z tej strasznej zbrodni. Iracki lekarz w wywiadzie którego udzielił Jamail’owi:
„Przyjechałem do Faludży z brytyjskim medycznym i humanitarnym konwojem pod koniec grudnia [2003] i zostałem do stycznia,” Według niego Faludża wygląda jakby nawiedziło ją tsunami.
„Faludża otoczona jest obozami uchod?ców gdzie ludzie mieszkają w namiotach i starych samochodach. Przypomniało mi to uchod?ców Palestyńskich. Widziałem dzieci kaszlące z zimna, a nie ma tam leków. Wszyscy opuścili swoje domy bez niczego, bez pieniędzy, więc jak mogą żyć polegając tylko na pomocy humanitarnej?”
Anonimowy doktor opowiedział Jamail’owi historię szesnastoletniej dziewczynki. „Przez trzy dni mieszkała sama z ciałami członków swojej rodziny, którzy zostali zabici w ich domu. Kiedy żołnierze weszli była w domu z ojcem, matką, dwunastoletnim bratem i dwoma siostrami. Widziała jak żołnierze wchodzą i strzelają bezpośrednio do matki i ojca nic przy tym nie mówią. Dziewczyna zdołała schować się wraz z bratem za lodówką i byli naocznymi świadkami zbrodni. Pobili jej dwie siostry, a potem strzelili im w głowy. Jej zrozpaczony brat podbiegł do żołnierzy z krzykiem więc jego też zastrzelili. Nadal chowała się po tym jak żołnierze wyszli, patrząc jak jej siostry krwawiły wciąż żywe. Nie odważyła się wezwać pomocy bo bała się, że żołnierze przyjdą i ją też zabiją. Została tam trzy dni bez jedzenia i wody.”
“Piątego dnia oblężenia zbombardowano dom pewnej kobiety. Dach spadł na jej syna obcinając mu nogi. Wiele godzin nie mogła wyjść ponieważ ogłosili, że ktokolwiek wyjdzie na ulicę zostanie zastrzelony. Wszystko co mogła zrobić to owinąć mu nogi i patrzeć jak umiera na jej oczach.
“Oczywiście, że ich celem były nasze karetki i lekarze. Wszyscy to wiedzą.”
“Widziałem, w jaki sposób używają mediów, dawali ludziom po 200 dolarów aby wrócili do Faludży, aby mogli ich sfilmować w kolejce, podczas gdy wtedy nikt nie wracał do Faludży.” Dahr Jamal mówi o przypadku o którym usłyszał od kolegi o tym jak ekipa CNN była eskortowana do Faludży przez wojsko, żeby mogli sfilmować sprzątaczy ulic którzy byli tam specjalnie sprowadzeni, a żołnierze rozdawali cukierki dzieciom. Rozdawanie cukierków to również znana koszmarna „taktyka wojenna" nagminnie praktykowana przez amerykańskich żołnierzy, którzy w ten sposób wabią dzieci, aby potem używać ich jako żywe tarcze.
Według uznanego magazynu medycznego Lancet (wg danych z 2005 roku) Amerykanie zabili w Iraku ponad sto tysięcy cywilów, większość z nich dzieci. Nie wliczając w to liczby zabitych z Faludży.
Z ostatniej chwili: Lancet obecnie (pa?dziernik 2006)podaje liczbę co najmniej 650 tysięcy zabitych Irakijczyków. Oznacza to szcześcio i pół-krotny wzrost liczby ofiar w ciągu roku!
Wielokrotnie w Faludży, po powrocie do tego praktycznie zrównanego z ziemią miasta, ludzie natykali się na koszmarne widoki jakich nigdy w życiu nie widzieli ani nie przypuszczali, że takie rzeczy mogą się dziać; w szkołach leżały dziesiątki zwłok nagich dziewcząt, przed śmiercią zgwałconych. Zostały brutalnie zgwałcone, a następnie zabite przez Amerykańskich żołnierzy.
Dodatkowo żołnierze mieli rozkaz „strzelać do wszystkiego co się rusza”, nie wyłączając małych dzieci, które „mogły mieć przy sobie broń” jak powiedział w wywiadzie dla włoskiej telewizji jeden z marines.
Od czasu Faludży ginie codziennie wiele dziesiątków i setek ludzi, cywilów; kobiet i dzieci. Setki, lub raczej tysiące ludzi dziennie. Liczba ofiar wzrasta z każdą godziną. To nie dziwi, zważywszy, że Amerykańskim żołnierzom dodatkowo robi się „pranie mózgów”, przedstawia im się Irakijczyków jako nie-ludzi. Zwie się ich „hadżi”; to nazwa jakiej praktycznie nie można przetłumaczyć na język polski. Nie ma w naszym języku tak obra?liwego określenia Arabów.
Żołnierzy nie informuje się w żaden sposób o Iraku, za to wbija się do głów nastolatków którzy zaciągają się do wojska, którzy sami nie wiedzą jeszcze czego chcą od życia, „Islam jest zły”, „Nienawidzą nas” i, jak mówi Michael Blake, 22-letni weteran Irackiej wojny z roku 2003, „większość chłopaków z którymi byłem wierzyła w to.”
W Faludży pierwszą rzeczą jaką zrobiło amerykańskie wojsko po rozpoczęciu oblężenia miasta była okupacja głównego szpitala miejskiego, ustawienie na dachu snajperów którzy strzelali do ludzi spieszących po pomoc do kliniki oraz karetek pogotowie, gdzie specjalnie strzelano do kierowców – istnieją zdjęcia w których dokładnie widać dziury w szybach po stronie kierowcy (zresztą te praktyki stosuje się do dziś w wielu innych miastach Iraku. Ostatni taki znany przypadek to ciężarna kobieta wieziona przez męża na poród do szpitala - Amerykańscy snajperzy zastrzelili ją i jej mężą i strzelali do każdego kto próbował się do nich zbliżyć w celu udzielenia pomocy).
W napaści na Faludżę w 2004, którą Amerykańskie wojska miały rozkaz uczcić „reelekcję” Busha na stanowisko prezydenta Amerykanie (specjalnie czekano z atakiem do ogłoszenia wyników) zorganizowali totalny szturm, mordując kobiety i dzieci „wszystko co się rusza” bez wyjątku. Oprócz broni uranowej, gazu musztardowego, gazu nerwowego użyli również białego fosforu (substancji palącej), broni chemicznej, „udoskonalonej” wersji napalmu, osławionej morderczej substancji znanej z Wietnamu, której skutki użycia w postaci zdeformowanych ciał widać do dziś (dodatkowo mutacje genetyczne przekazywane są następnym pokoleniom. Wietnamczycy do dziś ubiegają się o odszkodowania od Amerykanów. Bezskutecznie).
Biały fosfor rozlewa się po całym ciele i natychmiast zapala. Nie można ugasić go wodą. Śmierć jest straszna. Napalm, a co za tym idzie wszelkie działające w podobny sposób środki, jest zakazany od roku 1980.
„Władze potwierdzają zrzucanie bomb zapalających na wojska Irackie. Rezultaty zadziwiająco podobne do użycia napalmu” The San Diego Union-Tribune, 5 sierpnia, 2003
„Zrzuciliśmy napalm na zbliżających się.” Powiedział Col. James Alles. „Niestety byli tam ludzie których widiałem w kokpicie na wideo.”
Generał Jim Amos powiedział, że samoloty zrzucają napalm na Irakijczyków i że ataki takie miały miejsce wiele razy.
„Używałem go rutynowo w Wietnamie. Nie mam moralnych skrupułów przeciwko jego użyciu. To po prostu jeszcze jeden rodzaj broni” powiedział Lt. Gen. Bernard Trainor, obecnie ważny analityk obrony. Eksperci twierdzą że specyficzny wygląd i zapach tej broni ma pożądany psychologiczny wpływ na żołnierzy.

„Generałowie kochają napalm. Ma duży psychologiczny efekt”
Każdego miesiąca w Iraku giną dziesiątki tysięcy cywilów. W samym Bagdadzie do miejskiej kostnicy w maju 2006 roku przyjęto ponad 6500 zwłok (oficjalne dane podane przez rząd amerykański); wszystkie to szczątki ludzi którzy zginęli w związku z przemocą wojenną, a należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie zwłoki przewieziono do tej kostnicy. Dodanie do tego innych większych i mniejszych miast Iraku, przemnożenie przez liczbę 6000 daje wynik co najmniej kilkudziesięciu tysięcy ofiar co miesiąc!
Po utworzeniu w Iraku “Szwadronów śmierci” (death squads) śmiertelność wśród cywilów wzrosła wielokrotnie.
|
|
13 październik 2006
|
|
Dorota Szczepańska
|
|
|
|
Nie jesteśmy
luty 28, 2003
zaprasza.net
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
|
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
|
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
|
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
|
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
więcej -> |
|