|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
więcej -> |
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
|
|

W czasie 12-letniej wojny zaczetej w 1898 roku, w celu podboju Filipin i stworzenia tam kolonii USA, żołnierze amerykańscy, według historyka William’a Loren’a Katz’a i zeznań gubernatora William’a Howard’a Taft’a, stosowali powolne topienie przesłuchiwanych, żeby wymuszać zeznania. Tortury te nazywali oni „terapią wodną” („water cure”).
Gazety przedrukowały list żołnierza amerykańskiego, w którym opisywał jak poddał „terapii wodnej” 160 Filipińczyków z których tylko 26 przeżyło, a 134 zostało zatopionych na śmierć. Protestował wówczas pisarz Mark Twain, znany oponent amerykańskiego imperializmu, który to imperializm obecnie przybrał formę osi USA-Izrael i posługuje się agentami izraelskimi jako doradcami i tłumaczami z arabskiego na angielski, etc.
Obecnie zatwierdzony przez kongres na ministra sprawiedliwości, Michael Mukasy, nie chce uznać tych tortur, pochodzących z czasów średniowiecza, a teraz nazywanych „waterboarding,” jako zbrodni, ponieważ rząd Busha zatwierdził w marcu 2002, stopniowe topienie, jako jedną z metod „agresywnego przesłuchiwania” i wielu agentów służb specjalnych USA mogłoby być pociągniętych do odpowiedzialności, za znęcanie się nad ludzmi w ramach „wojny przeciwko terrorowi.” Były prezydent Jimmy Carter powiedział 10go pażdziernika, 2007, że uważa stopniowe topienie czyli „waterboarding” za torturę, oraz że USA łamie prawo międzynarodowe torturując wię?niów.
Zatwierdzenie Mukasy’ego, ortodoksyjnego Żyda, wychowanego w tradycji talmudu, na stanowisko ministra sprawiedliwości, spowodowało przejście dwojga Żydów z partji demokratycznej, na stronę republikanów, w kluczowej komisji senatu. Senator Dianne Feinstein z Kalifornii i senator Chuck Schumer z Nowego Jorku. niby potępili tortury i stopniowe topienie w czasie przesłuchiwań, ale umożliwili, swoimi głosami na korzyść Mukasy’ego, kontynuowanie tortur i zniesienie jakiekolwiek odpowiedzialności karnej za zbrodnicze tortury w przeszłości popełnione przez agentów służb specjalnych USA.
Rząd Bush’a obsadza Żydami kluczowe pozycje bezpieczeństwa takie jak ministra sprawiedliwości Michael’a Mukasy’ego, ministra bezpieczeństwa wewnętrznego Michael’a Chertoff’a, wice-sekretarza stanu John’a Negroponte i niezliczonych doradców bezpieczeństwa z Izraela. Schemt ten jest w pewnym stopniu analogiczny do procedury Stalina, kiedy rozpętał on w Polsce terror Jakuba Bermana i Goldberga-Różańskiego, na początku dzesięcioletniej zbrodniczej władzy żydowskiej w powojennej Polsce, jak to opisuje Stefan Korboński w swoich książkach.
Za kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego i za jego osobistą zgodą, jako szefa polskich służb specjalnych, wielokrotnie samoloty CIA przlatywały na lotnisko w Szymanach i przywoziły ludzi na przesłuchania i tortury, według wiadomości z prasy. Śledztwo w tej sprawie powinno być przeprowadzone przeciwko Kwaśniewskiemu i on powinien być postawiony przed sądem za łamanie konwencji genewskich, zabraniających takich tortur jak stopniowe topienie ludzi, etc.
Używam terminu „stopniowe topienie” ponieważ słowa te są dokładnym opisem tej zbrodniczej procedury, dokładnie opisanej pod hasłem „waterboarding” na internecie. Człowieka przymocowuje się na desce pochyłej, z głową poniżej poziomu nóg. Na twarz jego kładzie się mokrą szmatę, polewaną wodą, tak że powoli woda zalewa przesłchiwanemu płuca. Przsłuchujący pyta się co chwilę czy torturowany jest skłonny zeznawać. Dla wielu przesłuchiwanych procedura ta kończy się śmiercią.
Celem tortur fizycznych, bicia, stopniowego topienia, wieszania „po palestyńsku” za kajdany na przygubach, założone na rękach za plecami, jest upokarzanie i przerażnie ludzi i wcale nie są one wiarogodną metodą zdobywania informacji, według amerykańskiego specjalisty od tortur, który niedawno omawiał ten problem w programie telewizyjnym News Hour. Jego konkluzja była taka, że wszelkiego rodzaju tortury i brutalna przemoc, powinny być uznane za zbrodnie przez prawo i rząd USA. Teorytycznie biorąc prawo USA całkowicie uznaje konwencje genewskie, niestety rząd Bush’a opiera się na interpretacjach zezwalających na tortury.
Tak więc, ktokolwiek działający w imieniu rządu USA i decydujący się na użycie tortur, musi być postawiony pod sąd i dopiero sąd może go zwolnić, po przebadaniu wszystkich okoliczności związanych z decyzją użycia tortur, przez żołnierza lub agenta służb specjalnych USA. Jest to konkluzja odrzucana przez rząd Bush’a, który tym samym legalizuje używanie tortur w imieniu Stanów Zjednoczonych.
www.pogonowski.com |
|
9 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
|
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
Czy Urban...?
kwiecień 6, 2004
Warmuz
|
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Parada dziwek
czyli:
"jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
|
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
|
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
więcej -> |
|