ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

To co najważniejsze

Każdego roku, w odświętnym nastroju ubieramy choinkę a pó?niej siadamy do stołu wigilijnego przekonani, że jest to nasza odwieczna tradycja.
Tymczasem wigilijne biesiadowanie zagościło w Polsce w XVI wieku a tradycja zdobienia choinki przyszła do Polski pod koniec XIX wieku a więc nieco ponad sto lat temu.
Co więc powoduje, że wydaje się nam iż tradycja wigilijna istnieje od zawsze?
Jeżeli dokładnie pomyślimy - co było najważniejsze w naszych wspomnieniach o wigilii i świętach Bożego Narodzenia, dojdziemy do wniosku, że były to wspomnienia z dzieciństwa. A w nich ciepła bliskość matki, czasem babci, i w ogóle uśmiech własnej rodziny.
Jaką dziś mają wartość znalezione - kiedyś - pod choinką prezenty, wobec wspomnienia o czułości i miłości spracowanej mamy?

I właśnie z tego powodu Wigilia to najważniejsze polskie święto. A ponieważ miłość rodzicielska jest wieczna dlatego wydaje się nam, że to święto istnieje od zawsze.

W to najbardziej polskie święto składam wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia : zdrowia, szczęścia i radości bliskich Wam osób.
23 grudzień 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
Yad Vashem
lipiec 12, 2008
PAP
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media