|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
więcej -> |
|
Czego USA chce w Afganistanie?
|
|
USA chce wygrać grę geopolityczną przeciwko Rosji, która ma 5,592 800 mil kw. czyli prawie tyle co powierzchnia USA i Chin, zawierająca kolosalne bogactwa naturalne, których broni arsenał nuklearny, równoważący arsenał USA, oraz Rosja ma najlepszą technologię łodzi podwodnych na świecie.
Gdyby USA potrafiło podzielić tak Rosję, jak i dawne republiki sowieckie, na słabe państewka zdominowane przez NATO, wówczas Waszyngton miałby możność eksploatować wielkie bogactwa Rosji, oraz dysponować terenem dzisiejszej Federacji Rosyjskiej, według woli korporacji międzynarodowych, bez obawy przed dzisiejszą potęgą rosyjską.
Afganistan jest położony strategicznie i graniczy z Iranem, Pakistanem, Chinami, Uzbekistanem, Turkmenistanem i Tadzikistanem, które graniczą z Kazakstanem graniczącym z Rosją. Azja Centralna ma znaczenie strategiczne oraz duże zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego. Gdyby Waszyngton mógł kontrolować ten teren, to wówczas wojskowe bazy NATO, otaczałyby Rosję od Bałtyku, Bałkanów i Turcji, przez Azerbajdżan i Gruzję na Kaukazie, oraz Azję Centralną. Wówczas „kolorowe” rewolucje na całym terenie Federacji Rosyjskiej, mogłyby być kierowane z USA, pod pozorem obrony praw człowieka i demokracji.
Trzeba pamiętać, że Waszyngton stworzył aparat terroryzmu islamskiego w Afganistanie w latach 1980tych, w walce przeciwko ówczesnemu Imperium Zła, czyli Związkowi Sowieckiemu, kiedy komunizm bankrutował i przestawał być pojazdem imperializmu rosyjskiego. Faktycznie USA sprowokowało najazd Sowietów na Afganistan, w celu użycia plemion afgańskich do osłabienia Moskwy, według planów Zbigniewa Brzezińskiego.
USA i Arabia Saudyjska dostarczyły Afganom broni wartości sześciu miliardów dolarów. Osama bin Laden prowadził wyższą szkołę elity terrorystów muzułmańskich, tak zwanych Mudżahedinów. Był to podobny pomysł do wcześniejszego stworzenia Hamasu przez Izrael przeciwko PLO. W Afganistanie amerykańskie rakiety typu Stinger zmieniły charakter wojny partyzanckiej przeciwko czołgom i helikopterom. Pakistan pod fundamentalistą generałem Zia ul Haq pomagał USA w ćwiczeniu, zachęcaniu i doradzaniu walczacym Afganom.
Jednocześnie w Rosji weterani KGB zastąpili, Jelcyna kontrolowanego przez USA, oficerem KGB, specjalistą od strategicznego posługiwania się paliwem, Wladimirem Putin’em, który powoli zaczął uwalniać Rosję od wpływów USA, począwszy od pacyfikacji Czeczenii, w której terroryści islamscy byli po cichu popierani przez CIA. Putin również poparł rząd kolegi z KGB, Lukaszenki na Białorusi, który nie chce podporządkować się terapii szokowej Międzynarodowego Funduszu Monetarnego.
Rosja odbudowuje się gospodarczo, mimo wielkich strat zadanych jej przez Międzynarodowy Fundusz Monetarny i nadal polityka ta jest prowadzona przez USA za pomocą Banku Światowego, którego reformy zdewastowały Ukrainę począwszy od 1994 roku, kiedy rząd premier Witali’ego Masola, zgodził się na „terapię szokową” w zamian za pożyczkę 360 milionów dolarów. Kijów musiał przestać kontrolować politykę wymiany monetarnej tak, że wartość pieniądza załamała się i ceny chleba natychmiast podskoczyły o 300%, elektryczności i 600% oraz transportu o 900%, a ludność była zmuszona kupować po cenach „zdolaryzowanych.” Płace spadły poniżej 10 dolarów miesięcznie, przy jednoczesnej „śmierci kredytu” i zniszczeniu przemysłu, poczym przyszła kolej na rolnictwo.
W listopadzie 1994 Bank Światowy wprowadził de-regulację cen zboża, co pozwoliło USA rzucić na rynek Ukrainy własne nadwyżki produktów rolniczych. Ukraina stała się importerem żywności i prosiła o zapomogi jako głodujący protektorat USA i Niemiec. Podobne reformy w Meksyku spowodowały załamanie się rolnictwa i najazd chłopów meksykańskich na USA w poszukiwaniu pracy. „Terapia szokowa” w Polsce podobnie zdegradowała polską gospodarkę
przez masową likwidacją rodzimego przemysłu, oraz przekazanie bankowości w obce ręce.
Ambasador USA na Białorusi, Michael Kozak napisał 3 września, 2001, artykuł w „The Limes,” że celem USA jest stosowanie na Białorusi tych samych metod, jakie były stosowane w Nikaragua, gdzie USA popierało Kontrastów, przeciwko lewicowym Sandinistom w walce, w której zginęło 30,000 ludzi, w okresie skandalu „Iran-Contras.”
Obecnie pod pretekstem prowokacji 9/11, USA odwołało się do paragrafu piątego traktatu NATO o wzajemnej pomocy wszystkich członków, w celu stworzenia „peacekeeping force” do usunięcia Talibanów od władzy w Afganistanie i zdominowania go pod okupacją wojsk NATO. Projekt ten nie ma wielkich szans na powodzenie i obecnie Waszyngton pewnie zaoferuje Talibanom służbę na żołdzie USA i prosperowanie ze sprzedaży narkotyków, tak jak to się dzieje w niepodległym Kosowie, gdzie USA pozwala Albańczykom, terrorystom z KLA („Kosowo Liberation Army”) bogacić się na handlu narkotykami i żywym towarem. Strategia ta nie może być świadomie zaakceptowana przez wyborców w USA i dlatego potrzebna była prowokacja (9/11), żeby wywołać międzynarodową histerię i wciągnąć siły NATO do Afganistanu, jakoby jako nowa ofensywa przeciwko po-sowieckiej Rosji.
Atak na Afganistan stawia NATO na progu eskalacji, która na dalszą metę grozi światu wojną nuklearną. Czy uda się gra neokonserwatystów i Rosja jako państwo, pozwoli dać się zniszczyć? Terror zastosowany w World Trade Center, był poprzedzony terrorystycznym bombardowaniem Jugosławii. Czy strategia neokonserwatystów używa operacje NATO w Afganistanie jako pierwsze kroki do zniszczenia Rosji i zawładnięcia bogactwami na jej terytorium?
W tym celu jakoby ma służyć okupacja Afganistanu przez NATO, według artykułu pod tytułem „Dlaczego Waszyngton Chce Afganistanu?” Artykuł ten był napisany we wrześniu 2001, przez Jared’a Izrael’a, Rick’a Rozoff’a i Nico Varkevisser’a i jest opublikowany na internecie.
WWW.pogonowski.com |
|
27 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
|
Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
|
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
|
Majaczenia Korwina
czerwiec 15, 2007
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
|
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
|
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dymani na prawo i lewo. Latający kot w worku
luty 8, 2003
www.zw.com.pl
|
Bez etykietek (koalicje lokalne)
Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
|
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
|
Atak na złamanie niezależności NBP
luty 6, 2006
|
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
|
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
więcej -> |
|