|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
więcej -> |
|
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
|
|

W 1683 roku wojska polskie odparły agresję wojsk tureckich ratując Europę przed zalewem islamu. Ten niespłacony dług Europy wobec Polski przeszedł do historii pod nazwą Odsieczy Wiedeńskiej.
Obecnie umęczony naród polski dusi się w jarzmie narzuconym przy Okrągłym Stole. Polska jest demokracją parlamentarną tylko z nazwy. Ingerencja służb specjalnych w prace parlamentu (Sejmu) w czasie działania poprzednich komisji sejmowych czy obecne działania prokuratury zielonogórskiej wobec świadka Czyżewskiego są tego najlepszym dowodem.
Aktualnie Bandy Braci K. (BBK) wydają się mieć przewagę nad Bandami Leszka M. (BLM) i sprawa mafii paliwowej powiązanej z BLM posuwa się naprzód. Znaczącym krokiem było aresztowanie generała śląskiej policji powiązanego z BLM.
http://info.onet.pl/1097357,11,item.html
Jak poinformowała prokuratura, z materiałów śledztwa wynika, że b. komendant ujawnił tajemnicę państwową i służbową, bowiem przekazał zorganizowanej grupie przestępczej dwa bardzo istotne dokumenty; znaleziono je w 2001 r. podczas przeszukania w siedzibie szczecińskiej spółki BGM. Jeden, dotyczący powołania specjalnej grupy do zwalczania przestępczości paliwowej, zawierał imiona, nazwiska, stopnie, a nawet zadania funkcjonariuszy policji (w tym CBŚ), służb skarbowych i celnych.
Przewaga BBK nad BLM jest jednak chwiejna. Bezkarne publiczne obrażanie posła Ziobro, sojusznika BBK, przez Leszka Millera w czasie obrad Komisji Sejmu („jest pan zerem”) , wobec pozwu Adama Michnika (sojusznik BLM) przeciw posłowi Giertychowi (sojusznik BBK) za znacznie mniej obra?liwe stwierdzenie
http://info.onet.pl/1097335,11,item.html
Pozew wpłynął do wydziału cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie. Miesiąc temu, w czasie publicznej debaty w krakowskim klubie "Rzeczpospolitej" Giertych, mówiąc o Adamie Michniku, nazwał go "byłym partyjnym aparatczykiem".
jest dowodem że Bracia Kaczyńscy mają przewagę tylko wśród powołanego przez siebie Centralnego Biura Śledczego i wśród niewielkiej grupy „wytypowanych” prokuratorów. Prokuratura zielonogórska, sprzymierzona z BLM, nie wycofała listu gończego za świadkiem Czyżewskim
http://info.onet.pl/1097276,11,item.html Czyżewski był już przesłuchiwany w śledztwie paliwowym w charakterze świadka w marcu, za pośrednictwem transmisji internetowej, przez prokuratorów i członków komisji. Nie może przyjechać do Polski, bo zostałby aresztowany na podstawie wydanego przez prokuraturę w Zielonej Górze listu gończego.
i aby przesłuchać tego świadka członkowie komisji sejmowej i „wytypowani prokuratorzy” muszą je?dzić do Hamburga!
http://info.onet.pl/1097315,11,item.html
Przez dwa dni posłowie Macierewicz i Zbigniew Wassermann (PiS) wraz z dwoma polskimi prokuratorami przesłuchiwali Czyżewskiego. Posłowie wrócili już do kraju. W Hamburgu pozostali prokuratorzy - szef zespołu śledczego ds. mafii paliwowej Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie Marek Wełna i prok. Marcin Kowalski z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.
Panująca w Polsce anarchia staje się niebezpieczna dla państw europejskich które wydają się tworzyć Porozumienie Nad Podziałami aby wspólnie zwalczać zagrożenie wywołane anarchią na terytorium Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie (AOTE).
http://info.onet.pl/1097340,11,1,0,120,686,item.html
"Rzeczpospolita": Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania i Hiszpania chcą powołać wspólną europejską straż graniczną, żeby powstrzymać napływ nielegalnych imigrantów.
Gdyby na Bugu pojawili się obcy żołnierze, np. z Niemiec, mogłoby to przywołać złe skojarzenia historyczne - uważa minister ds. europejskich Jarosław Pietras.
Paweł Dakowski, wiceminister spraw wewnętrznych, nie chce jednak słyszeć o ustanowieniu europejskich formacji na linii oddzielającej nasz kraj od Ukrainy, Białorusi i Rosji.
Czy wspólna europejska straż graniczna , oprócz zapewnienia bezpieczeństwa zewnętrznych granic UE , nie mogłaby pomóc Polsce ustanowić rzeczywistą demokrację parlamentarną dokonując pacyfikacji slużb specjalnych AOTE i choćby tylko zielonogórskiej prokuratury?
Przed wiekami Odsiecz Wiedeńska ratując bezpośrednio tylko Austrię umożliwiła dalszy rozwój kultury chrześcijańskiej w całej Europie. Podobnie teraz, Odsiecz Zielonogórska ratując bezpośrednio demokrację parlamentarną tylko w Polsce, może uratować demokrację parlamentarną w całej Europie.
|
|
14 maj 2005
|
|
konstytucjonalista
|
|
|
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
|
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
|
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
|
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
|
NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
|
Czy Polska potrzebuje wielkiej armii?
kwiecień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
|
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
|
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
|
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
|
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
|
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
|
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
|
HAARP straszna broń
luty 12, 2005
Goska
|
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
więcej -> |
|