|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
więcej -> |
|
Co Miller udowodnił?
|
|
Wczorajszy PAP cytuje wypowied? "prawdziwego mężczyzny" zanotowaną w trakcie jego wizyty w USA:
"Premier Leszek Miller uważa, że wystąpienie amerykańskiego sekretarza stanu Colina Powella udowodniło, iż Irak złamał rezolucję ONZ, dotyczącą jego rozbrojenia. Zdaniem szefa polskiego rządu Rada Bezpieczeństwa ONZ powinna podjąć zdecydowane działania w tej sprawie.
W chwili, gdy w Radzie Bezpieczeństwa Colin Powell przedstawiał nowe dowody w sprawie Iraku, Leszek Miller rozmawiał z amerykańskim prezydentem George`m Bushem. Premier dokładnie zapoznał się z przemówieniem Powella dopiero po tym spotkaniu.
Rzecznik rządu Michał Tober powiedział, że wystąpienie amerykańskiego sekretarza stanu rzuca nowe światło na kryzys iracki. Zostały ujawnione konkretne dowody łamania rezolucji Rady Bezpieczeństwa 1441.
Tober dodał, że wiele wskazuje na to, iż Saddam Husajn ukrywa przed inspektorami ONZ broń masowego rażenia i oszukuje w ten sposób Radę Bezpieczeństwa i międzynarodową opinię publiczną.
Polska uważa, że Rada Bezpieczeństwa powinna na to zareagować - powiedział rzecznik rządu. Brak reakcji byłby fatalnym sygnałem. ONZ musi egzekwować swoje decyzje - dodał Michał Tober."
Polska nigdy nie była naje?d?cą.
Za odmowę współpracy z Niemcami w ich marszu na wschód w 1939 roku, zapłaciliśmy bardzo wysoką cenę.
Ale w społeczności żydowskiej zamieszkującej Polskę znale?li się tacy, którzy byli gotowi zdradzić kraj zamieszkania oddając go w ręce rosyjskiego agresora.
Miller powtarza czyny swoich przodków.
Przegłosowana pod naciskiem USA rezolucja ONZ stworzona była przy założeniu, że Irak posiada broń masowego rażenia i gotów jest ją użyć.
Zanim jednak doszło do tej rezolucji usiłowano stworzyć pozory współpracy Iraku z Al Kaidą.
Kiedy nic nie potwierdziło tych insynuacji wykorzystuje się najdrobniejszy pretekst, do przejęcia irackich złóż ropy.
Kto za tym stoi?
Czy główną siłą napędową są sponsorzy Busha posiadający w swoich rękach rynek naftowy USA?
|
|
6 luty 2003
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
|
Zapomniane wartości kultury słowiańskiej
styczeń 24, 2004
przesłała Elżbieta
|
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
|
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
|
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
|
Świąteczna choinka
grudzień 24, 2002
|
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
|
Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
|
Papież do młodzieży: budujcie cywilizację miłości
lipiec 28, 2002
AFP
|
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
Obawy Umiarkowanego Amerykanina
marzec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|