|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Prokuratura czy agencja ochrony?
|
|

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła postępowanie sprawdzające w sprawie domniemanego ujawnienia przez jedno z czerwcowych wydań tygodnika "Newsweek" tajemnicy państwowej. Chodzi o informacje z rozprawy lustracyjnej Józefa Oleksego. Ścigania domagają się adwokaci marszałka Sejmu.
W zeszłym tygodniu adwokaci złożyli do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie ujawnienia tajemnicy państwowej przez tygodnik. Napisał on, że w sprawie lustracyjnej Oleksego, oskarżonego o zatajenie związków z wojskowymi służbami specjalnymi PRL, chodzi o jego działania w tzw. Agenturalnym Wywiadzie Operacyjnym, którego istnienie dotychczas okrywała tajemnica.
W sprawie wszczęto już postępowanie sprawdzające - powiedział dziennikarzowi rzecznik prokuratury Maciej Kujawski. Nie ujawnił szczegółów. Prokuratura ma teraz miesiąc na wszczęcie formalnego śledztwa w sprawie lub odmowę tego. Za ujawnienie tajemnicy państwowej grozi do 5 lat więzienia.
Oprócz zawiadomienia o przestępstwie adwokaci złożyli też oddzielny wniosek do I prezesa Sądu Najwyższego prof. Lecha Gardockiego o wyłączenie rzecznika interesu publicznego Bogusława Nizieńskiego ze sprawy Oleksego. Według prawników, publikację tygodnika skonstruowano w sposób sugerujący, że to Nizieński ujawnił dziennikarzom tajemnice. Nie jest jeszcze znana odpowied? Gardockiego.
Następny termin rozprawy Oleksego, toczącej się za zamkniętymi drzwiami, Sąd Lustracyjny wyznaczył na 17 sierpnia. Nizieński podejrzewa Oleksego o zatajenie związków z wywiadem wojskowym PRL. W 2000 r. sąd I instancji uznał, że Oleksy zataił, iż w latach 1970-1978 był tajnym współpracownikiem wywiadu wojskowego PRL. W 2001 r. sąd II instancji uwzględnił apelację Oleksego i zwrócił sprawę do I instancji. Oleksy wiele razy powtarzał, że był "oficerem rezerwy, szkolonym na czas zagrożenia wojennego w formacji rozpoznania wojskowego" i wykonywał tylko powinność wojskową oficera.
(PAP)
Komentarz
Nie ma takiej prawnej możliwości aby osoby publiczne objęte były ochroną tajemnicy państwowej, co do swojej agenturalnej przeszłości.
Już sam fakt "badania" czy można chronić agenturalną przeszłość Oleksego jest w rozumieniu polskiego prawa przestępstwem, ponieważ jest próbą zamachu na "Demokratyczne Państwo Prawa".
Na oczach milionów Polaków organy ścigania kpią z obowiązującego prawa. Nie po raz pierwszy.
(Piotr Mączyński) |
|
24 czerwiec 2004
|
|
|
|
|
|
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
|
Moja Polsko
luty 4, 2003
|
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
|
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Przeciętny wyborca PO
wrzesień 16, 2008
AS
|
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
|
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
|
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
|
Rabini i Bush
wrzesień 19, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Korupcja przyczyną kryzysu
listopad 5, 2003
PAP
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
|
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
|
więcej -> |
|