ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
więcej ->

 
 

System za 25 milionów

System za 25 milionów


- Założenie jest takie, by we wrześniu parkomaty i automaty pojawiły się na terenie Krakowa - powiedziała nam wczoraj Maria Bartoszek, wicedyrektor Zarządu Dróg i Komunikacji.

Od kilku lat trwają w Krakowie przymiarki do wprowadzenia systemu ułatwiającego zakup biletów komunikacji miejskiej, w tym okresowych, czy też kart postojowych w strefie płatnego parkowania. Pilotażowo działają trzy automaty, w których można m.in. doładować Krakowską Kartę Miejską, czyli właściwie bilet okresowy (jest też sześć urządzeń, przy ulicy Straszewskiego, użyczonych MPK, umożliwiających zakupienie kart postojowych).

20 tysięcy kart do automatów - wydanych w ramach programu pilotażowego - już się jednak skończyło, a kompleksowego systemu nie ma. Przetarg na jego zorganizowanie miał się odbyć w pierwszym kwartale tego roku, ale na razie "jest jeszcze w przygotowaniu".

Maria Bartoszek mówi, że przygotowywana jest specyfikacja umożliwiająca ogłoszenie przetargu na "dostarczenie urządzeń i wybór operatora systemu": - Przetarg będzie nieco pó?niej niż zakładaliśmy, gdyż te plany nałożyły się na prowadzone właśnie negocjacje z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym, dotyczące umowy o świadczeniu usług przez to przedsiębiorstwo (wynika to z reorganizacji zarządzania komunikacją miejską w Krakowie, czym się będzie teraz zajmował ZDiK - przyp. jś). W ramach tej umowy przewiduje się m.in. możliwość zakupu w MPK tzw. usług wspomagających, czyli np. prowadzenia sprzedaży biletów. Konieczne więc jest jeszcze wcześniejsze uzgodnienie wszystkich zasad dotyczących dystrybucji biletów.

Zarząd Dróg i Komunikacji chciałby, aby jesienią parkomaty i automaty stanęły jednak na krakowskich ulicach. Przygotowano już około 220 lokalizacji parkomatów, w których można by m.in. kupować karty postojowe oraz bilety jednorazowe oraz uzyskać podstawowe informacje niezbędne turystom. - Jest już pozytywna opinia konserwatora zabytków w sprawie lokalizacji, a także wytyczne głównego plastyka miasta, dotyczące wyglądu urządzeń. Miałyby mieć one wysokość maksymalnie do 1,7 metra, wyoblone krawędzie, obudowę odporną na uszkodzenia i w kolorze nawiązującym do otoczenia, a nie agresywnym (szarym, zielonym) - mówi Maria Bartoszek.

Te 220 parkomatów ma stanąć w strefie płatnego parkowania (C), czyli w centralnej części Krakowa.

W całym mieście, głównie w rejonie pętli autobusowych czy tramwajowych lub przystanków komunikacji miejskiej, ma się natomiast pojawić w sumie około 60 automatów (podobnych do tych trzech, które są koło Poczty Głównej, na Podwalu i przy ul. Basztowej) do sprzedaży biletów jednorazowych i doładowywania tzw. Krakowskiej Karty Miejskiej; także w tych urządzeniach wyświetlane byłyby informacje dotyczące Krakowa (nie tylko turystyczne), prawdopodobnie w szerszej wersji niż w parkomatach. W ZDiK zaznaczono, że w przyszłości byłaby możliwość rozbudowy urządzeń o inne funkcje, np. związane z płaceniem Krakowską Kartą Miejską za wstęp do teatrów, kin itp. (J.ŚW) System samofinansujący się

Koszty zbudowania całego systemu (składającego się z około 280 urządzeń) szacowane są na około 25 milionów złotych. Według założeń - to zwycięzca przetargu musiałby wszystko sam sfinansować i pó?niej obsługiwać system; gmina miałaby "spłacać" przedsięwzięcie z uzyskanych z tego systemu wpływów, gdyż "system ma się sam sfinansować". (jś)

15 marzec 2006

 

  

Archiwum

Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
6,5 mld euro z unijnego budżetu dla Polski” (?)
listopad 29, 2002
Adam Zieliński
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
W Polsce spada bezrobocie
sierpień 8, 2004
Anna Gumułka
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Głos przeciw liberalizmowi (polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Polscy rolnicy zostali oszukani
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media