ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

Masoni

Większość społeczeństw nie zna własnej historii, a co dopiero historii innych.
O jej zrozumieniu - można tylko marzyć.

Po dojściu do władzy we Włoszech Benito Mussoliniego - zaprowadzono tam wiele praw socjalnych i pracowniczych - które stały się standardem prawa XX wieku.
Z tego względu znalazły wielu naśladowców - w krajach Europy.
Faszyzm stał się wręcz modą.
Nie znam kraju Europejskiego - w którym nie powstały partie faszystowskie.
Tylko Rosja sowiecka realizowała inny model polityczny - choć bardzo podobny do totalitaryzmu faszystowskiego.
Mimo wspólnego wzorca, realizowały czasem bardzo odmienną politykę.
Gdyby spojrzeć szerzej na zjawisko faszyzmu - zauważyć należy, że jest to zmutowany socjalizm, a może raczej zdegenerowany - socjalizm.
Masoniści - a więc wyznawcy teorii masońskiej władzy nad światem uważają, że zarówno komunizm - jak też faszyzm - są tworami stworzonymi przez masonerię.
W takiej sytuacji należy się zastanowić nad sensem walki komunistów - z faszystami - w okresie wojny domowej - w Hiszpanii?


Przeciwko sobie stają - w krwawej walce orędownicy jednej - przeciwko drugiej, idei masonerii.
Jaki więc sens ma opowiadanie, o rządach masonerii - gdy zamazuje się istotną walkę partykularnych interesów?


Pod koniec IV wieku opanowuje starożytny Rzym sekta - wywodząca się z nowotestamentowej rewolucji żydowskiej.
Jako nowy Kościół rozpoczyna ekspansję na całą Europę, a po odkryciu nowych kontynentów - dalej w świat.
Na terenie średniowiecznej Polski ścierają się interesy niemieckich rozbójników, występujących pod nazwą Zakonu Braci Szpitala Niemieckiego Najświętszej Marii Panny zwanych Krzyżakami a władcami formującego się Państwa Polskiego.
Określenie, że mieliśmy do czynienia z walką Katolików wobec siebie - jest płytkie i zamazujące prawdziwy obraz rzeczy.
Tym bardziej, że katoliccy władcy Polski wzywali do pomocy pogańskich Żmudzinów i Litwinów.
Ale nazwanie walki z krzyżackim naporem "wojną wewnątrz katolicką" byłoby prymitywnym uproszczeniem, służącym zagmatwaniu sprawy.

Podobnie ma się dziś sprawa - wobec odszukiwania w wydarzeniach politycznych - działań masonerii.

Bez problemu można zauważyć, że interesy masonerii europejskiej bardzo różnią się od interesów i planów masonerii amerykańskiej.
Po porostu - udział w tajnych strukturach, jest tylko narzędziem sprawowania władzy.. Tak samo - jak było to w starożytności (jeszcze bez udziału masonerii).
Istotą rozpoznawania wydarzeń politycznych jest zrozumienie poszczególnych interesów i prostackiego pożądania władzy.
Nazwanie wszystkiego - działaniem masonów - bez podania personalnych szczegółów - służy rozmyciu obrazu rzeczy.

Najciemniej jest pod latarnią.
Dlatego większości trudno jest zrozumieć najbardziej podstawowe sprawy.

Po 11 września 2001 roku, masoni europejscy wystąpili przeciwko planom Ameryki - ataku na kraje Islamu.
Gdyby przyjąć, że wedle niektórych - neokonserwatyści żydowscy są jednocześnie masonami, to uznać należy, że europejscy masoni wystąpili przeciwko amerykańskim masonom.
I co nam daje takie spostrzeżenie - bez zrozumienia walki o strefy interesów?
Zupełnie nic.

Na zakończenie zauważę jednak, że Tadeusz Rydzyk - który piętnuje masonerię europejską - pod postacią Unii Europejskiej, jest jednocześnie orędownikiem interesów masonerii amerykańskiej na terenie Polski.
To dopiero niezły pasztet.

Ciekawe - co na to powiedzą masoniści - czyli wyznawcy teorii masońskiej władzy nad światem?

"Światem (tak naprawdę) rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka".

23 lipiec 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szanowni Państwo
styczeń 4, 2005
Artur Łoboda
Czy zbrodnia przeciw narodowi jest zbrodnią przeciw ludzkości?
kwiecień 18, 2003
zaprasza.net
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
Awaria
październik 11, 2004
zaprasza.net
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
A Church Desecrated in Israel.
czerwiec 10, 2006
Israel Adam Shamir
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media