ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"

Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny - miał powiedzieć domniemany zleceniodawca zabójstwa Jeremiasz B., ps. Baranina - takie wyjaśnienia Haliny G., ps. Inka, odczytał w poniedziałek sąd. Oskarżona nie przyznała się przed sądem do zarzucanego jej pomocnictwa w zabójstwie byłego ministra sportu.

Po tym jak sąd nie uwzględnił wniosku jej obrońcy o to, by mogła składać wyjaśnienia pod nieobecność mediów, postanowiła nie odpowiadać nawet na pytania sądu, czy potwierdza odczytywane jej wyjaśnienia ze śledztwa.

"Inka" była przesłuchiwana wielokrotnie od 12 kwietnia 2001 r., gdy sama na polecenie "Baraniny" zgłosiła się do prokuratury. Wówczas powiedziała, że "była mimowolnym świadkiem zabójstwa Dębskiego". Podczas przesłuchań ujawniła, że Dębski spotykał się z gangsterami związanymi z grupą pruszkowską. Miał też kontakty z samym Jeremiaszem B., który zapraszał go do siebie do Wiednia i któremu Dębski powierzył kilkaset tysięcy dolarów.

"Dębski musi zostać ukarany, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny" - miał powiedzieć "Baranina" do "Inki" w rozmowie telefonicznej, krótko przed tym, jak kobieta wyprowadziła byłego ministra ze stołecznego lokalu "Casa nostra". "Znając Jeremiasza B., miałam świadomość, że to wyjście z lokalu może się skończyć dla Jacka tragicznie" - powiedziała w śledztwie "Inka".

Na początku kobieta twierdziła, że nie wie, kto był zabójcą, potem wskazała inną osobę, dopiero pod koniec potwierdziła, iż strzelał Tadeusz M., ps. Sasza, ok. 40-letni mężczyzna - wysportowany, elegancki, wręcz pedantyczny. "To człowiek zły od podstaw, zdolny do wykonania każdego zadania" - mówił o "Saszy" "Baranina".

Sąd ogłosił półgodzinną przerwę w procesie. Poniedziałkowa rozprawa planowana jest do godz. 17 do 18. "Inka" została odprowadzona do aresztu. Policyjna eskorta założyła jej kuloodporną kamizelkę.

Komentarz

Tylko osoby skrajnie naiwne mogą wierzyć, że kontakty mafijne przypisane są do jednej opcji politycznej.
To tylko kwestia czasu, aby na jaw wyszły powiązania SLD z mafią.
Zapewne będzie to inny rodzaj mafii - tej wywodzącej się z dawnej SB.

A co na to polski wymiar prawa?
Czyżby tworzył on kolejną strukturę mafijną, oferującą ochronę zarówno "tym z prawej", jak też "tym z lewej"?

20 styczeń 2003

Piotr Mączynski 

  

Archiwum

Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
Pierwsze 92 tys. m kw.
styczeń 15, 2004
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Waluta Chińska i Dolar
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
Opcja Zerowa. Sto lat za murzynami, pięć minut przed Żydami
marzec 6, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media