|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
więcej -> |
|
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
|
|

Wywiad amerkański wywiad CIA jest czasem nazywany departamentem stanu dla oponentów USA, w których to krajach Waszyngton chciałby zmienić reżym. Tego rodzaju zabiegi nie zawsze udają się i czasem następuje tak zwany przez CIA „wybuch wsteczny” („blowback”), termin oznaczający niepożądane skutki prób zmian reżymu. Amerykanie rzadko sobie zdają sprawę z tego, że rozmaite akty terroru są reakcją na wcześniejsze posunięcia ich rządu i jego służb specjalnych.
Pierwsza wzmianka o „wybuchu wstecznym” czyli „blowback’u” ukazała się w marcu 1954 na temat zmiany reżymu w Iranie, gdzie CIA usunęła demokratycznie wybranego premiera dr. Mohamed’a Mossadegh’a na rzecz szacha Rezy Pahlavi i skazała ludność Iranu na ćwieć wieku tyranii i władzy tajnej policji nadzorowanej przez Mossad.
Skutkiem represji powstał w Iranie silny ruch fundamentalistów islamskich, dzięki któremu w 1979 roku, ajatola Ruhollah Khomeini założył rewolucyjną republikę islamską, poczem studenci irańscy zajęli ambasadę amerykańską w Teheranie i w ten sposob uniemożliwili prezydentowi Jimmie Carter’owi zdobycie drugiej kadencji.
W rezultacie wygrała prawica w USA. Po terrorystycznym ataku na wieżowce nowojorskie i Pentagon we wrześniu 2001, rząd Busha zadeklarował „wojnę przeciwko terrorowi,” którą rozpoczął za pomocą nieudanych pacyfikacji i zmian reżymów w Afganistanie i w Iraku.
Pretekstem najazdu na Iran bylo fałszywe oskarżenie o posiadanie przez to państwo broni masowego rażenia, włącznie z bombami nuklearnymi. Pacyfikacja z upływem czasu mobilizuje pacyfikowaną ludność do oporu przeciwko naje?d?com i nikt pod okupacją nie wierzy, że naje?d?cy przynoszą wolność i nie mają zamiaru rabować miejscowych zasobów paliwa jak też ciągnąć z okupacji korzyści strategicznych kosztem okupowanego kraju.
Od początku atak na Irak wyra?nie był prowadzony na korzyść Izraela. Faktycznie atak ten nie miał skutecznego planu ustalenia kontroli politycznej ani w Afganistanie ani w Iraku. Marionetkowe rządy nie są w stanie uzyskać poparcia ludności. Zniszczenie narodowo socjalistycznej partii Ba’ath bedacej w rękach sunnitów i rządzącej w Iraku, zmieniło układ sił na Bliskim Wschodzie, na korzyść szyitów w Iranie.
Amerykanie otworzyli przysłowiową skrzynię Pandory, ponieważ wzmocnili szyitów, których ludność żyje jako mniejszość na terenach bogatych w ropę naftową i gaz ziemny w krajach arabskich dotąd dominowanych przez sunnitów, jak na przyklad Arabia Saudyjska. Grupy szyitów mieszkają w też w Syrji, Libanie, Kuwaicie, Jordańji i w Turcji.
Szyici są większością w Iraku i dzięki zwyciestwa w wyborach mają nadzieję utrzymać się przy władzy z pomocą Iranu. W tym stanie rzeczy potęga USA, antagonistyczna wobec Iranu nie potrafi i nie jest w stanie doprowadzić do poczucia spokoju, zgody i sprawiedliwości wśród pacyfikowanych Irakijczyków.
Ameryka niszczy swoją moralną reputację, tak polityką pacyfikacyjną jak i polityką zmian reżymów, a jednocześnie nie jest w stanie przezwyciężyć taktyki terroru ruchu oporu, typowej dla słabych i zdesperownych ludzi przeciwstawiając im własany terror amerykańskiej superpotęgi.
Amerykńska superpotęga może przywodzić światu w procesie ustalania pokoju z pomocą sprzymierzonych państw. Polityka pokoju musi być tolertancyjna wobec innych kultur, którym musi okazywać respekt, tak żeby Ameryka mogła być bezstronnym rozjemcą respektującym zasadę miłości bli?niego. W tak zmienionej atmosferze terroryzm nie miałby racji bytu. Tyczy się to tak Afganistanu i Iraku jak i Palestyny. Głównym powodem niepowodzeń USA na Bliskim Wschodzie jest uwikłanie się Ameryki w oś USA-Izrael kierowaną przez radykalnych sjonistów.
www.pogonowski.com |
|
12 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
|
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
Recenzja dokonana przez czas
Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
|
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
|
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
|
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
|
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
|
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
|
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
więcej -> |
|