|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
więcej -> |
|
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
|
|
Właściwie należałoby cały rząd Bieleckiego postawić przed Trybunałem Stanu.
Dziesięć lat temu wyjawił ówczesnej EWG wszystkie nasze tajemnice wojskowe w intencji rzekomego zreformowania polskiego przemysłu obronnego.
W rezultacie tych działań polski przemysł obronny przestał istnieć
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii.
Jak donosi PAP:
"Nowym kołowym transporterem dla polskiego wojska będzie fiński AMV - poinformował w piątek wiceminister obrony Janusz Zemke.
Tymczasem jeden z konkurentów - Huta Stalowa Wola, która jako partner szwajcarskiej firmy Mowag oferowała wóz Piranha, złożyła protest. Rzecznik HSW odmówił podania powodów protestu.
Dostawy transportera dla wojsk lądowych mają się zacząć w 2004 roku. Polska armia otrzyma 690 ośmiokołowych transporterów, z tego 400 w wersji bojowej i 290 jako wozy dowodzenia, rozpoznania, zaopatrzenia i ewakuacji medycznej.
Wybierając kołowy transporter opancerzony komisja przetargowa kierowała się głównie ceną. Jeżeli oferent nie sprosta wymaganiom offsetowym, do zakupu nie dojdzie.
"Zdecydowały cena - wynosząca 4,925 mld zł brutto i warunki gwarancji - 42 miesiące" - powiedział w piątek Janusz Zemke.
Od ogłoszenia wyniku przetargu MON ma 90 dni na podpisanie umowy, a Ministerstwo Gospodarki dalszych 60 dni na wynegocjowanie umów offsetowych, które mają dać zamówienia polskiemu przemysłowi. "Umowa o kupnie zostanie podpisana dopiero, gdy będzie satysfakcjonujący offset na minimum 100% wartości transporterów. Jeżeli nie otrzymamy konkretnego offsetu, który nas zadowoli, wycofamy się z umów" - zapowiedział Zemke.
W przetargu na transporter uczestniczyły austriacki Pandur II, oferowany przez firmę Steyr i jej polskich partnerów - OBRUM Gliwice i Bumar Łabędy, szwajcarski wóz Piranha III, produkcji szwajcarskich zakładów Mowag współpracujących w Polsce z Hutą Stalowa Wola, oraz fiński pojazd AMV, produkt fińskiej Patria Vehicles Oy, której partnerem są Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach Śląskich."
Czekamy na Trybunał Stanu dla wszystkich którzy uczestniczyli w zniszczeniu polskiego przemysłu obronnego.
|
|
20 grudzień 2002
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
|
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Płażyński: zmiany pokłosiem kryzysu w rządzie
lipiec 5, 2002
PAP
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
|
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
|
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
|
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
|
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Projekt ustawy o upowszechnianiu tolerancji i zwalczaniu homofobii
sierpień 28, 2006
http://www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1340
|
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
|
Przewlekłe śledztwo w sprawie zbrodni w Katyniu....
sierpień 4, 2004
Adam Sandauer
|
więcej -> |
|