|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
więcej -> |
|
"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
|
|

Żydowskie lobby, - jest antysemickim wyrażeniem, powiedział amerykański dyplomata.
http://news.independent.co.uk/uk/politics/story.jsp?story=483856
Drugi w hierarchii amerykańskiej ambasady w Londynie, David Johnson uznał termin "Jewish lobby" "Żydowskie lobby" jako antysemityzm i etniczna obelgę.
W czasie wykładu Davida Johnsona w Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, Royal Institute of International Affairs (RIIA), na temat polityki zagranicznej US, w części pytań i odpowiedzi Johnson został zapytany: "Czy US kiedyś będą skłonne ustanowić sprawiedliwy traktat na Środkowym Wschodzie, czy być może żydowskie lobby jest zbyt silne żeby cos takiego było możliwym do przeprowadzenia".
Johnson odpowiedział z oburzeniem: "Jestem głęboko urażony drugą częścią pytania ponieważ jest to etniczna obelga. I dalej: "W czasie mojego pobytu tutaj jestem coraz bardziej zaniepokojony tendencjami Europejczyków do uciekania się do antysemickich wyrażeń jako politycznej krytyki".
Emerytowany Amerykański dyplomata mieszkający w Wielkiej Brytanii sprzeciwił się uwadze Johnsona która odzwierciedla amerykańskie tendencje do łączenia krytyki izraelskiej polityki z krytyką Żydów. "Nie ma nic rasistowskiego w kierowaniu uwagi na istnienie określonych grup etnicznych", powiedział, zauważając, że US posiada nie tylko "silne izraelskie lobby lecz także irlandzkie, polskie i inne lobby".
Spotkało się to z silnym aplauzem maksymalnie wypełnionej sali.
Pó?niej, Johnson jeszcze raz wyraził się, że jest to "sformułowanie nie do przyjęcia szczególnie w istniejącym kontekście", że "somehow the Jews control the US."
Oficjalne, specjalnych gratulacji i podziękowania ze strony Ariel Sharona można się spodziewać niebawem.Ponieważ krytyka Żydów, Izraela i wszystkiego co żydowskie jest surowo karana sądownie w wielu krajach pod mianem "antysemityzm", "nienawiść", proponuję zmianę terminu z "Żydowskie lobby" na "Góralskie lobby" Polscy Górale nie obrazą się bo wiedzą że to nie o ich górę chodzi a amerykańscy Hilly Bills sądzę że tez wykażą zrozumienie.
Zastrzeżenie prawa nazwy jest wskazane ponieważ samo słowo „lobby może być także zakazane. W Europie jaką nam szykują nie obejdzie się bez lobb-ingowania. Już jest kilka a będzie 15 potencjalnych obrażonych. Do tego jeszcze trzeba dodać szesnaste z podstawowych lobby. Ponieważ nazwa USA już praktycznie nie jest używana i zastąpiono ja US pozostaje tylko dodać literę "I".
Ponieważ wszystkie inne lobby poza góralskim to lobby złożone ze stworzeń podrzędnych do góralskiego, zakazanie ich działalności w imię demokracji, walki z ksenofobią, antysemityzmem, rasizmem i walki z etnicznymi waśniami jest tylko sprawa czasu.
Osobom sceptycznie nastawiona do tych przewidywań polecam wiele książek na ten temat łącznie z "The Culture of Critique, Kevin MacDonald, wydana ponad rok temu a szczególnie wydana ponad miesiąc temu książkę "Romemut Yisrael Ufarashat Hagalut" co w polskim tlumaczeniu: "Wyższość Izraela i sprawa wygnania", "The Superiority of Israel and the Question of Exile, Rabbi Saadya Grama Mam szczere chęci napisania nieco na temat tej książki niebawem i dodania nieco nowego do starszego niż sam Talmud zagadnienia.
(Wojciech Wła?liński)
P.S.
Od czasu pojawienia się tego tekstu obserwujemy usilne próby uszkodzenia naszego serwera WWW.
Skoro przez trzy dni się nie udało to możemy mówić o ułomności osób, którym powyższy tekst szkodzi.
Tak się składa, że "Zaprasza.net" jest przychylne wszystkim narodom, w tym szczególnie (ze względu na wspólną historię) Narodowi Żydowskiemu.
W naszym rozumieniu - przychylność nie opiera się na kłamstwie i obłudzie, ale na obiektywnej ocenie faktów.
Ludzie spod znaku wojującej Gwiazdy Dawida uczynili w przeszłości wiele krzywd swoim współziomkom.
Robią to w dalszym ciągu i są na najlepszej drodze do kolejnej tragedii własnego narodu.
Tym, którzy obłędem reagują na każde użycie słowa "Żyd" proponujemy siąść na tyłku i zastanowić, się - ku czemu wiodą swój naród żydowscy politycy?
(Zaprasza.net)
|
|
25 styczeń 2004
|
|
|
|
|
|
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
|
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu
kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
|
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
|
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
|
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
|
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To działo się w Polsce komunistycznej
WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
|
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
więcej -> |
|