ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Co nas czeka w 2006 roku



W czasach komuny krążył taki dowcip:
"Zapytano Pana Boga : kiedy nastąpi koniec komunizmu?
Na co Bóg się rozpłakał i powiedział : to już nie za mojej kadencji."

W dowcipie tym zawarta była ironia, że komunizm jest tak silny, że trwać będzie wiecznie.
Wszyscy byli przekonani, że nasze prawnuki będą męczyć się w tym systemie podłości.

W 1976 roku miałem sen, że komuna upada. Kiedy miało dojść do kulminacji - ze snu zbudziło mnie włączone radio - w którym retransmitowano o dzień wcześniejsze przemówienie Edwarda Gierka po wydarzeniach w Radomskich.
Kojarząc symboliczne połączenie mojego snu z przemówieniem Gierka, skupiłem się na własnych emocjach i starałem się odkryć datę upadku komuny. Myśli nasuwały mi rok 2040. Ale pewna emocja mówiła, że jeżeli gwiazdy na niebie ułożą się dla nas wyjątkowo przychylnie - jeżeli nastąpi cud, to komunizm upadnie około 1990 roku.
W 1992 roku, rozmawiając w Rzymie z Rodakami, przypomniałem sobie o tej jakby przepowiedni. Był tam również biznesmen nowego kroju, który opowiadał jakie interesy zamierza uruchomić w Albanii.
Coś mnie podkusiło abym po raz kolejny zadał sobie pytanie: co nas czeka?

I wtedy naszło mnie odczucie, że w Europie wybuchnie wojna.
Nie chciało mi się wierzyć, aby po tragedii II wojny światowej Europejczycy byli tak głupi by doprowadzić do kolejnej tragedii.

Kiedy w 1999 roku przypomniałem sobie kolejną przepowiednię , z razu uznałem ją za błąd, po czym zauważyłem, że Bałkany są również częścią Europy. W sposób bestialski wymordowano tam co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób.

I wtedy - po raz kolejny spróbowałem zastanowić się co nas czeka.
odbierałem jakieś dziwne zjawisko w zbliżającym 2001 roku.
Jednak moją zgrozę budziło przeczucie wojny światowej na przełomie 2006/2007.
Choć emocje mówiły mi, że będzie toczyć się po za granicami Polski to i tak jest to porażająca perspektywa.
O swoich odczuciach wspominałem wielokrotnie znajomym.
Zaznaczyć należy, że były to czasy koniunktury gospodarczej a świat bardziej był zainteresowany rozporkiem Clintona niż sytuacją polityczną.
Państwu - którzy czytacie ten tekst - i nie wiecie jak zakwalifikować takie wynurzenia przypomnę, że wiele niezrozumiałych wcześniej zjawisk zostało z czasem wyjaśnionych przez naukę. W mojej rodzinie, która zachowała wiele pradawnych tradycji, przeczuwanie nieszczęścia było częstą zdolnością. Miedzy innymi przeczucie tragedii II Wojny Światowej.
Bardzo chciałbym się mylić.

Ale jeżeli nie, jeżeli kolejny Hitlerek rozpali pożogę wojenną - tym razem nieporównywalnie większą niż II Wojna Światowa to może być to koniec cywilizacji.
Wszyscy - którzy przyczyniają się do zaostrzenia sytuacji międzynarodowej - tacy jak Kwaśniewski, Miller (wysyłający polskich żołdaków do Iraku), Marcinkiewicz (zatrzymujący ich tam przez kolejny rok) stają się zbrodniarzami przeciw ludzkości.
Nie tylko modlitwa, ale przede wszystkim bardzo silna presja i społeczny opór, przeciw Hitlerom, Napoleonom, Mongołom naszej ery może uratować cywilizację. Życie nie zaczyna się na telewizorze a kończy na zakupach w hipermarkecie!
Za każdym podobnym wydarzeniem mówię sobie w duchu: obym to ja się mylił.
I marzę abym tym razem po raz pierwszy się pomylił.
5 styczeń 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze ..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Jan Paweł II
kwiecień 2, 2005
WOJNA

kwiecień 12, 2003
Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Ostry Zespół Zakochania
lipiec 19, 2008
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
USA (obiecują że) zainwestują prawdopodobnie m.in. w samochody i ratownictwo
luty 6, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media