ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?

Zauważyłem ostatnio w przestrzeni publicznej nasilenie tematyki polskiego charakteru narodowego i duchowej wspólnoty słowiańskiej. Po pierwsze: Prof. Bartnik w wigilię napisał artykuł "Duch polskości" w "Naszym Dzienniku" (gdzie wspomina ideę słowiańszczyzny oraz Rzeczypospolitą Trojga Narodów z ruskim włącznie...), Jan Golec "Charakter narodowy Polaków" w listopadowym "Dziś", a kilka dni temu w "Superstacji" przeprowadzono wywiad z rosyjsko -polskim bardem, Evgenem Malinovskim, w którym dziennikarz wygłosił , najwyra?niej wcześniej przygotowaną, deklarację wspólnoty polsko -rosyjskiej mentalności słowiańskiej. Wspomniany numer "Dziś" był redagowany przez niedługo pó?niej zmarłego pierwszego liberalnego premiera, jeszcze PRL-owskiego,Mieczysława Rakowskiego. Jest w tym numerze również artykuł dr Młynarskiego "Bilans prezydentury Busha" bezwzględnie obnażający faszyzujące tendencje imperializmu USA. Ale najciekawsze jest, że numer ukazał się dzięki wsparciu... fundacji AMICUS EUROPAE Aleksandra Kwaśniewskiego!Innymi słowy zapłacił, aby takie treści upowszechniać! Pamiętamy jak niedawno oskarżano byłego prezydenta, że na tą fundację wpłacał ukraiński oligarcha...

Myślę, że IZrael miał pozwolenie Rosji, żeby zaatakować Hamas.Szef Autonomii Palestyńskiej, prozachodni Abbas był kilka dni przed atakiem w Moskwie. Nie ma nie tylko wiz między Moskwą, a Izraelem, ale również wrogości.

31 grudzień 2008

komentator 

  

Archiwum

Nostra Aetate
październik 6, 2006
E. Michael Jones
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
Zawodowi macherzy od losu
październik 18, 2007
.
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media