ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Pasek na oczach jest syndromem upadku

CIEMNA STRONA BIZNESU Zatrzymanie nie oznacza skazania ale ...
Bynajmniej nie z powodu upałów sięgnęliśmy po temat komentarza do archiwum. Cztery zamieszczone obok wydzierki czołówek "PB", których bohaterami byli menedżerowie występujący dzisiaj pod inicjałami nazwisk, są tylko przykładami. Lista takich przypadków stale się wydłuża.

Dokładne przyczyny skracania biznesmenom nazwisk najczęściej owiane są tajemnicą śledztwa. I mogą w takim niedopowiedzeniu pozostawać bardzo długo. Pogmatwanie polskiego prawa umożliwia dowolne jego interpretacje, które sprawiają, iż uniknięcie w działalności gospodarczej błędu i przekroczenia przepisów jest właściwie niemożliwe. Wielokrotnie zdarzało się, że identyczne transakcje oceniane były całkowicie odmiennie przez różne urzędy skarbowe.

Tę niejednoznaczność ocen potwierdza samo życie. Oto prasa drukuje na kolumnach sportowych zdjęcia prezesa Andrzeja Pawelca, dumnie siedzącego tuż przy premierze Leszku Millerze w loży Widzewa, natomiast w rubrykach kryminalnych można przeczytać, iż łódzka prokuratura odwiesiła śledztwo przeciwko Andrzejowi P., królowi alkoholi Cin-Cin. Z kolei niejaki Roman K. oskarżany jest o wyłudzenie w okresie kierowania Optimusem wielomilionowych kwot z tytułu zwrotu VAT, ale 17 sierpnia w Łagiewnikach sponsorujący budowę tego sanktuarium Roman Kluska zostanie pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II.

Takie gorączkowe poszukiwanie parasola ochronnego jest całkowicie zrozumiałe. Surowa ręka sprawiedliwości ludowej dosięga tylko kogoś, nad kim nie ma kto owego parasola rozpiąć. Przypomnijmy głośne sprawy karne z początków polskiej transformacji - choćby Janusza Leksztonia (gdyński Elgaz) czy senatora Janusza Baranowskiego (łódzka Westa). Standardem jest dobieranie się przez organy ścigania do ciemnych sprawek poprzedniego układu politycznego, a nigdy do aktualnie rządzącego.

W tym kontekście ciekawie zapowiada się wątek wykorzystywania poufnych informacji giełdowych, w którym występują m.in. Ireneusz Nawrocki i Andrzej Kratiuk. Na razie można pisać ich pełne nazwiska, ale być może wkrótce zostaną przemianowani na Ireneusza N. i Andrzeja K. Zarzuty stawiane przez KPWiG uderzają w ulicę Ordynacką, czyli w środowisko byłych działaczy SZSP/ZSP, rozprowadzanych przez kolegę ministra Wiesława Kaczmarka na stanowiska szefów strategicznych spółek skarbu państwa. Aż strach pomyśleć, jaki ośrodek poważył się na zlecenie takiego uderzenia - wszak posiadaczem legitymacji Stowarzyszenia Ordynacka z numerem pierwszym jest prezydent Aleksander Kwaśniewski...

Jedno jest pewne - jeśli w mediach ukażą się zdjęcia Ireneusza Nawrockiego z paskiem na oczach, to skończy się kariera obecnego ministra skarbu państwa.

6 sierpień 2002

Jacek Zalewski - Puls Biznesu 

  

Archiwum

"Gdyby nie Balcerowicz to ..."
maj 11, 2005
IAR
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Padł rekord bezrobocia
luty 22, 2003
zaprasza.net
Czy będziemy społeczeństwem parobków?
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
Od gazowej maski
maj 15, 2003
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Demonstracja antywojenna na zakończenie Forum Społecznego w Brazylii
styczeń 29, 2003
PAP
Państwo sprawne inaczej
kwiecień 1, 2005
Witold Filipowicz
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media