|
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
|
|
Strzeżcie się Obamy |
|
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
|
|
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
Przedsiębiorstwo holokaust |
|
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
Patologia w środowisku medycznym |
|
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
|
|
Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
Nastąpił globalny zamach stanu |
|
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
Kanciarze z Wall Street |
|
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Strach przed własnymi myślami
|
|

Ponieważ wciąż nie zauważam zrozumienia najbardziej podstawowych spraw związanych z historią Polski, pozwolę sobie na następującą uwagę:
Przyjęło się dzielić Polaków na prawicowych i lewicowych.
Przy czym błędnie przypisuje się nieraz prawicowość elementom kryminalnym, podobnie jak to ma miejsce z post-PRL-owską pseudo lewicą.
Najczęściej Romana Dmowskiego zalicza się do ideologów prawicowych. Ta prawicowość ma rzekomo polegać na przywiązaniu do tradycji i panoszeniu się mafii staro-nowozakonnej w naszym Kraju.
Tymczasem duch endecji ukierunkowany na rozwój Polaków - jako głównej nacji w Kraju nazywanym Polską, siłą rzeczy skierowany był na opiekę socjalną przed obcym - bezdusznym - kapitałem.
Samo pojęcie demokracji - jako przywileju dostępnego całemu Narodowi - niesie w sobie pierwiastek lewicowości. Chyba, że Dmowski chciał ograniczyć tą demokrację do grona uprzywilejowanych, którzy mieli wybiórcze prawo władzy nad pozostałymi obywatelami.
Przeciwstawienie się internacjonalistycznej - lewicowej globalizacji - było głównym powodem - dlaczego Dmowskiego zaliczono do prawicowców.
Jednak w sferze socjalnej - obrony interesów narodowych, Dmowski był bezdyskusyjnie lewicowy.
Wielu historyków uznało, że gdyby Piłsudski nie dokonał zamachu majowego to zrobiłaby to samo Narodowa Demokracja, realizując bardzo podobny- do Sanacji program.
Większość Polaków boi się nazwać rzeczy po imieniu.
Boi się własnych myśli, bo przez dziesięciolecia wpajano im całkowicie błędne pojęcie prawicy i lewicy.
A ja bym proponował całkowitą zmianę myślenia i podział ludzi i ich działań na przyjazne dla Polski i na szkodliwe dla naszego Kraju - a co zatem idzie na szkodliwe dla obywateli.
Oddanie za darmo i nawet dopłacenie do polskich banków - jak wskazał prof. Poznański, było bandyckim aktem zdrady dokonanym przez ludzi z kręgu nazywającego siebie "prawicą", ludzi powiązanych z Kościołem Katolickim i organizacją Opus Dei.
Czy w ewentualnym konflikcie z Watykanem Dmowski stanąłby po stronie obcego państwa, czy też bronił naszych - polskich interesów?
Pora przewartościować własne wyobrażenia historii naszego Kraju bo bez tego nie zrozumiecie - czego Polsce naprawdę trzeba.
Opieka Bogurodzicy przyniosła Rzeczypospolitej Szlacheckiej rozkład Państwa Polskiego i 120 lat zaborów - okupionych krwią i poniewierką Narodu.
Co nam przyniesie opieka "na zawsze dziewicy" ....
Pomyślcie...
|
4 styczeń 2007
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
|
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
|
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Jak kradli tak kradną dalej.
90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
|
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
|
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
|
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
List do ambasadora Iraku
kwiecień 11, 2003
przeslala Elzbieta
|
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
|
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
|
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa
i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
|
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|