|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
|
|
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski przedstawił dzisiaj założenia swojej autopoprawki do projektu budżetu. Zmian można było dokonać m.in. dzięki zwiększeniu planu dochodów, zmniejszeniu współczynnika zadłużenia oraz zmniejszenia wska?nika zobowiązań.
Prezydent Miasta szczegółowo przeanalizował 277 propozycji poprawek, wniesionych do projektu budżetu na 2004 rok przez radnych Miasta.
- "W większości przypadków zmieniłem jedynie wskazane przez radnych ?ródło finansowania" - mówił Prezydent Jacek Majchrowski.
Zmian w projekcie budżetu można było dokonać dzięki możliwości zwiększenia planu dochodów, zmniejszeniu współczynnika zadłużenia z 58,99 do 58,72 procent oraz zmniejszeniu wska?nika zobowiązań o 1,5 procent. Po analizie strony dochodowej zwiększony został podatek od nieruchomości, a także obniżony kredyt i spłata kredytu. Dzięki tym ostatnim zmianom spadnie wska?nik zadłużenia, a skumulowane zadłużenie zostanie na tym samym poziomie.
Analizując projekty poprawek Prezydent brał pod uwagę przede wszystkim realności wydatkowania pieniędzy, a także możliwości realizacji poszczególnych zadań. W autopoprawce uwzględnione zostały między innymi, środki w rezerwie celowej, na modernizację stadionów TS Wisła i MKS Cracovia, utworzenie Muzeum Nowej Huty, utworzenie Domu Artysty Seniora oraz utworzenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Uznane zostało także zwiększenie środków na modernizację miejskich szpitali, pomoc społeczną, kulturę, bezpieczeństwo , gospodarkę komunalną, transport, oświatę, kulturę fizyczną (w tym modernizacje obiektów sportowych, budowa boiska wielofunkcyjnego) oraz promocję.
Prezydent Miasta dodatkowo zaproponował również wprowadzenie do budżetu m.in. takich zadań jak budowa parkingów i adaptacja budynku przy ul. Żółkiewskiego 15.
Do budżetu zostały wprowadzone również spłaty zobowiązań Miasta wobec różnych podmiotów, w tym wspólnot mieszkaniowych oraz wypłaty odszkodowań za zajęcie terenów pod budowę dróg. Do tej pory większość tych należności nie była spłacana, jednak jak zaznaczył Prezydent Majchrowski, Miasto które samo twardo egzekwuje swoje wierzytelności musi dawać przykład sprawnego spłacania należności.
- "Z projektu budżetu z autopoprawką jestem zadowolony, choć oczywiście wolałbym, aby miasto dysponowało większą pulą środków" - podsumował Prezydent Jacek Majchrowski.
|
|
29 styczeń 2004
|
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
|
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
|
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
|
Wyrażenie Dziękczynienia za Uratowanie Polski przed Rządami Platformy Obywatelskiej i Unią Wolności
listopad 9, 2005
Leszek Skonka
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Aleksij II proponuje papieżowi podjęcie "braterskich kontaktów"
grudzień 23, 2002
PAP / AFP
|
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
|
Gdy inteligenci maszerują
maj 24, 2007
RAZ
|
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
|
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
|
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
więcej -> |
|