ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Nieruchawi Bryci

***Aż 17 lat potrzebowała pewna Angielka, aby zorientować się, że jej mąż jest... kobietą. Wychodząc za mąż, mogła sądzić, że jej wybranek to facet. Ale był to transseksualista (wcześniej przeszedł operację zmiany płci),który sprytnie oszukiwał swą partnerkę w sypialni.*** - Fakt (18 maja 2006).

Nie wiadomo, w jaki sposób sprytnie oszukiwał. Ale i dlaczego to czynił? Jaki miał w tym... interes? A pani, skoro miłowała, to chyba inność nie powinna jej przeszkadzać - wszak zachodnioeuropejscy obywatele szanują nowoczesne konstytucje zabraniające szykanowania odmieńców.
A swoją drogą - ci Bryci to flegmatyczni a nieruchawi wyspiarze! To leniwce - inne ssaki, które w przyrodzie są najbardziej niemrawe - połapałyby się kilka lat wcześniej, że przyrodzenia nie w pełni są kompatybilne (a niby bardziej debilne od ludzi).
19 maj 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
Pasek na oczach jest syndromem upadku
sierpień 6, 2002
Jacek Zalewski - Puls Biznesu
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Do Pracowników Ochrony Zdrowia
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur 1605.2006
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Męczeństwo rabina
czerwiec 21, 2006
Robert Wyrostkiewicz
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media