|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
więcej -> |
|
Przykra prawda historyczna
|
|
Rozmawialem z przyjacielem, rowniez weteranem lat obozow koncentracyjnych w Niemczech i opowiadal mi jak zajomego jego Gestapo aresztowalo. Bylo to w sasiedniej wsi Sieliska kolo Tuchowa (20 km na poludnie od Tarnowa). Wowczas okazalo sie ze miejscowy rabin doniosl na aresztowanego czlowieka, ktory nazywal sie Jakubowicz. Rabin w ten sposob swoim donosem spowodowal smierc calej rodziny Jakubowiczow. Donos rabina zawieral informacje ze dziadek Jakubowicza nawrocil sie na Katolicyzm i wedlug zasad hitlerowskich, rasowo rodzina Jakubowiczow, mimo tego ze byli oni katolikami, byla uznana prez Niemcow za Zydow. Wiadomo ze tysiace Katolikow bylo mordowane w gettach przy pomocy policji zydowskiej, poniewaz byli oni zydowskiego pochodzenia, a jednoczesnie nie uwazali sie za Zydow. Wlasnie z powodu nawrocenia sie tych ludzi na Katolicyzm, spotykala ich zemsta Zydow, tak niektorych rabinow jak i innych donosicieli, oraz okrutnej policji zydowskiej na terenie get.
W Warszawie byla na terenie getta cala parafia katolicka Wszystkich Swietych ksiedza Marcelego Godlewskiego, ktory przed wojna byl znany z krytyki dzialalnosci lichwiarzy zydowskich jak i z jego pomocy dla polskich kupcow, oraz polskich wspoldzielczych kas kredytowych. W parafii ksiedza Godlewskiego Zydzi dostawali pomoc materialna i duchowa. Metryki smierci z archiwow parfialnych, ksiadz Godlewski uzywal jako podstawy do wystawiania "autentycznych" metryk urodzin katolickich, dla Zydow uciekajacych z getta na "aryjska," czyli chrzescijanska, strone. Ksiadz Godlewski nieraz wynosil pod peleryna dzieci zydowskie z getta i umieszczal je w polskich rodzinach. Ksiadz Godlewski umiescil kilkuset Zydow wsrod swoich parafian zamieszkalych na zewnatrz getta, jak i w kaplicy przy ulicy Zlotej pod numerem 49. Katolicka organizacja charytatywna, Caritas, uruchomila z pomoca wikarego z katedry Sw. Jana, ksiedza Michala Kliszko, wydawanie zupy glodnym Zydom. Nagminnie, Zydzi chowani w domach Polakow bali sie, zeby inni zdesperowani Zydzi, nie wiedzieli o ich kryjowce, poniewaz czesti sie zdarzalo ze Zydzi zdradzali wspolwyznawcow i skladali na nich donosy do Gestapo.
Po wojnie, pod egida Sowietow stworzono panstwo Izrael, przy pomocy wielu, sposrod 711,000 Zydow, wypedzonych kilkunastoma pogromami z krajow satelickich. Pogromy te, wlacznie z pogromem kieleckim, byly inscenizowane przez NKWD, w latach 1945-47. Wczesnie w nowopowstalym panstwie Izraela, parlement zydowski postnowil, ze zaden Zyd, ktory wojne przezyl w Europie, nie bedzie pociagany do odpowiedzialnosci za zbrodnie z czasow wojny. Potrzebne to bylo Zydom zeby usprawnic dzialalnosc zydowskiego ruchu roszczeniowego. Chodzilo tym Zydom zwlaszcza o to, zeby oskarzac Narod Polski, o pomaganie Niemcom w mordowaniu Zydow i zeby nie dopuszczac do publicznej wiedzy informacji o cierpieniach wojennych Polakow, ktorzy maja sluzyc za ponure tlo nieszczescia Zydow.
Falszywy mit szerzony przez przedsiebiorstwo Holokustu nie pozwala wspominac ani o zbrodniach Zydow, ani o cierpieniach nie-Zydow. Natomiast Zydzi chetnie oskarzaja Polakow, weteranow Oswiecimia i innych obozow o takie zbrodnie jak masakra grupy Zydow w Jedwabnem, gdzie Niemcy uzyli okolo 400 litrow benzyny, zeby postawic stodole w ogniu. Potem Zydzi nie dopuscili, zeby ustalic za pomoca medycyny sadowej ani ilosci ofiar ani sposobu zabicia zwlok, ktore znaleziono w jednym grobie wewnatrz stodoly i w drugim grobie na zewntrz wzdluz stodoly.
Zydowski socjolog, J.T. Gross i inni Zydzi jak i popierajacy Zydow usluzni ludzie, wyciagneli akta z procesow w czasie sowieckiej pacyfikacji Polski. Procesy te przeciwko zolnierzom polskiego ruch oporu odbywaly sie przy pomocy donosow zydowskich (Datner i inni Zydzi). Zeznania wymuszano torturami, podobnymi jak te, ktore przez ostatnie piecdziesiat lat Izraelczycy stosuja wobec Arabami palestynskich. Zydowski ruch roszczeniowy wiele zyskal kiedy Prezydent Kwasniewski, w jarmolce na glowie, przyjal zbrodnie Niemcow jako zbrodnie Polakow i publicznie przeprosil za te zbrodnie w obecnosci mediow calego swiata. Dzis, 25go stycznia, 2005, w gazecie "The Wall Street Journal" przeczytalem artykul pod tytulem "Auschwitz" Adama Zagajewskiego, w ktorym usluznie pisze o jego: "wstydzie po Jedwabnem, wiosce gdzie miejscowi Zydzi byli wymordowani przez sasiadow nie-Zydow."
Dzis mamy przyklad dzialanosci Zydow i sluzacych zydowskiemu ruchowi roszczeniowemu propagandzistow, ktorzy wypowiadaja sie przeciw istnieniu obozu zaglady Katolikow polskich zamieszkalych w Warszawie. Oboz ten Niemcy nazywali Koncentartions Lager Warschau wedlug niemieckich archiwow i sprawozdan polskiego podziemia, Niemcy mordowali w tym obozie smierci dla Polakow, po 400 ludzi dziennie, czyli okolo 200,000 na przestrzeni dwu lat.
Dzialo sie to w ramach hitlerwskiego planu Pabsta z lutego 1940go roku i zatwierdzajacym ten plan rozkazu Himlera, z 16go lutego 1943. Plan ten mial zmiejszyc Warszawe do wielkosci prowincjonalnego miasteczka.
Paradoksalna sytuacje stwarza prezydent Warszawy. Naprzod jako minister sprawiedliwosci w rzadzie premiera Buzka, Lech Kaczynski podpisal zaniechanie kompletnej ekshumacji i kompletnej autopsji zwlok Zydow w mogilach w Jedwabnem. Bylo to konieczne dla spelnienia wymogow medycyny sadowej. Aktem tym Kaczynski nietylko pogwalcil postawowe zasady medycyny sadowej, ale teraz znowu dopuszcza sie on jeszcze jednego antypolskiego czynu, kiedy odmawia on, jak prezydent stolecznego miasta Warszawy, zgody i podpisu koniecznego, w celu postawienia pomnika ofiar K.L.Warschau w tym samym czasie, kiedy palac kultury Stalina, symbol zniewolenia Narodu Polskiego zostal wpisany na liste konserwowanych zabytkow Warszawy.
Prezydent Warszawy odmawia upamietnienia warszawskiego obozu zaglady Katolicjiej ludnosci stolicy Polski. Jest to wielki skandal ze Kaczynski jest przeciwny upamietnieniu miejsca cierpienia Polakow i jako prezydent stolicy Polski, stwarza takie trudnosci w Warszawie, miescie gdzie Polacy tak masowo cierpieli z powodu zemsty Hitlera i Stalina, a dzis sa oczerniani przez zydowski ruch roszczeniowy. Niestety jest to przykra prawda historyczna.
|
|
25 styczeń 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
|
|
|
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
|
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku
luty 19, 2003
|
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
|
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
|
To już historia
800 mln zł do pieca
styczeń 23, 2003
PIOTR BURZA Prawo i Gospodarka
|
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
|
Komu przeszkadzają Prasłowiańscy Bogowie
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
|
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
|
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
List Otwarty
do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
|
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
|
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
|
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)
grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
|
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
|
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
|
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
|
więcej -> |
|