|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
więcej -> |
|
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
|
|

Adian Salbuchi z Buenos Aires pyta dlaczego sjoniści naumyślnie mieszają pojęcie sjonizmu z judaizmem, podczas gdy nie wszyscy neokonserwatyści są Żydami, ale natomiast wszyscy są neokonserwatyści, włącznie z wieloma fundamentalistam protestanckimi, są sjonistami. Czy sjoniści chcą żeby wszyscy Żydzi na świecie ponosili konsekwencje zbrodni Izraela popełnianych na Arabach i innych, a jednocześnie sjoniści chcą bronić się przed krytyką, za pomoca oskarżania ich krytyków o antysemityzm.
Wiele hipokryzji jest w słowie „antysemita,” ponieważ słowem tym sjoniści nieraz określają Żydów im przeciwnych. Według Salbuchi byłoby rzeczą moralną w Argentynie i innych krajach, gdyby społeczności żydowskie na świecie potępiły barbarzyństwa popełniane przez Izrael na Libańczykach i na Palestyńczykach.
Dlaczego sjoniści znęcają się nad Arabami i stawiają nową wersję muru berlińskiego, tym razem wysokości osmiu metrów, oraz zakladają punkty kolntrolne na drogach i strzelają bez jakiegokolwiek wyroku sądowego, do cywilow pod ich okupacją i traktują Palestyńczyków tak jak Niemcy traktowali Żydów w czasie wojny? Czy takie postępowanie Izraela nie zasługuje na samoobronę Arabów i opór z ich strony?
Czy nie jest rzeczą naturalną, że powstają milicje Hamas i Hezbollah popierane przez Syrie i Iran, wobec stałego szantażu izraelskiego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, składającego się z setek bomb nuklearnych i wyrzutni na pięciu łodziach podwodnych dostarczonych Izraelowi przez Niemcy? Czy świat może tolerować taki stan rzeczy i nie powinien rozbroić Izraela w imię pokoju na świecie? Niestety pokój nie jest celem USA i Izraela!
Teraz Hamas i Hezbollah określane są jako organizcje terrorystyczne, ale czem się one różnią od Hagana, Stern Gang, Irgun i Zvai Leumi, z których powstała armia Izrael t.zw. Israeli Defense Force? Sjonistyczne organizacje terrorystyczne maskrowały setki ludzi jak n.p. w Deir Yassin i spowodowały kilku milionową rzeszę Palestyńczyków na wygnaniu.
Dlaczego sjoniści narzucają swoją wersję Holokaustu i nie dopuszczają, za pomocą sankcji karnych do objektywnego naukowego badania zagłady Żydów przez Niemcy i Austrię, oraz ?ródeł konfliktu na Bliskim Wschodzie? Norman Finkelstein wykazał w książce Holcaust Industry, że na micie Holokaustu opiera się żydowski ruch roszczeniowy, wyłudzajacy fundusze i przywileje polityczne.
Jak sjoniści uzasadniają bezwarunkowe poparcie USA dla sjonizmu i panstwa Izrael? Wygląda na to, że rząd USA został zniewolony przez międynarodowy sjonizm co potwierdził Ariel Sharon w 2003 roku słowami: „My Żydzi kontrolujemy USA i Amerykanie dobrze o tym wiedzą,” jak to podało pisma Ha’aretz. Udowodnił to szczegółowo artykuł profesorów John’a Mearsheimera i Stephen’a Walt: „Lobby Izreala i Polityka Zagraniczna USA.” Zbigniew Brzeziński poparł te dowody jako posługę publiczną w celu wyjaśnienia roli lobby Izraela.
Salbachi wymienia architektów napadu USA na Irak i pyta czy jest rzeczą słuszną, żeby świat był zdominowany przez malutką grupą sjonistów, którzy stanowią część 16 milionów Żydów na świecie czyli 0,2% ludności na całym świecie, z czego 200,000 mieszka w Argentynie i stanowi 0,5% wśród 39 milionów Argentyńczyków.
Czy taki stan rzeczy zgadza się z zasadami demokratycznymi i czy sjoniści nie popychają świata do następnej wojny światowej jak o tym pisała gazeta London Financial Times z 24go lipca, 2006? Dla czego sjoniści systematycznie kłamią o powodach dzisiejszego kryzysu na Bliskim Wschodzie? Czy akty terroru w USA, Hiszpanii i Anglji były prowokacjami takimi jak oskarżenie, że Irak miał broń masowego rażenia?
Dlaczego nie wyjaśniono, czy służby Izraela nie dokonały dwu atakow bombowych w Buenos Aires w 1992 roku na ambasadę Izrael i w 1994 na Zarząd Związku Żydów w stolicy Argentyny? Latami Mossad i CIA starały się udowodnić, że te ataki jakoby były zorganizowane przez Iran, Syrię i Hezbollah i dla tego dano łapówkę 400,000 dolarów, według sędziego Juna Jose Galeano.
Dojście do prawdy poparło by pacyfistów w Izraelu, którzy stracili przywódcę w osobie premiera Itzak’a Rabin’a, zabitego kulą w plecy przez fundamentalistę żydowskiego. Wtedy włądze przejęli ekstremiści, tacy jak Benjamin Netanyahoo, Ehud Barak, Ariel Sharon i Ehud Olmert.
Na zakończenie swego dialogu z sjonistami, Adrian Salbuchi nawołuje do otwartego zbadania powodów masowych mordów Arabów na Bliskim Wschodzie, ponieważ dziś według niego odbywa się właśnie tam prawdziwy Holokaust naszych czasów.
www.pogonowski.com |
|
29 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Russian-Jewish
Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
|
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
|
SPOWIADANIE ARCYBISKUPA
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznanski
|
Skopana ustawa, czyli koniec IV RP
maj 12, 2007
Marek Olżyński
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
|
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
|
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
|
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
|
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mniejszości we Francji
Rasistowska Republika Francuska
lipiec 13, 2006
Michał Miłosz
|
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
|
Doniesienia ze wschodniego frontu i spekulacje na temat najbliższej przyszłości...
kwiecień 4, 2007
tłumacz
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
|
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
|
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|