|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
więcej -> |
|
Kolejny etap niszczenia Polski
|
|
Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę opanowały wszelkiej maści szumowiny, które zniszczyły naszą gospodarkę i złamały morale społeczeństwa.
Wiele z tego szlamu zaimportowano w postaci "licencji" na programy telewizyjne, książki, "managerów" firm i fundacji.
Każdemu dobrze wiadomo w jakim rynsztoku zrodził się Arthur Andersen, Fundacja Batorego, Rada Polityki Pieniężnej i wiele podobnych instytucji, wśród których polskojęzyczne media zajmują pierwszoplanową rolę i ponoszą pierwszoplanową odpowiedzialność za zniszczenie Polski.
Nie dziwi więc, że do dnia dzisiejszego, nikt nie odważył się zapytać Kwaśniewskiego, Borowskiego, Balcerowicza - co ich łączy ze światowym kapitałem spekulacyjnym i dlaczego z taką zażartością go bronią, na szkodę Państwa Polskiego, na szkodę obywateli.
Nie dziwi mnie więc, że w dniu wczorajszym dowiedziałem się iż "Polskie Huty Stali" przestały istnieć i stały się zagranicznymi oddziałami jakiejś hinduskiej firmy - firmy, którą na początku lat sześćdziesiątych - budowali od postaw polscy inżynierowie.
Jednak penetracja Polski - służąca całkowitemu zniszczeniu naszego Kraju i stworzenia z Polski kolonii, jeszcze nie została ukończona..
Jeszcze bronią się resztki naszej przedsiębiorczości - programowo niszczonej przez polskojęzyczne rządy naszego Kraju.
Nic mnie nie jest w stanie zadziwić, dlatego nie dziwi mnie antypolska propaganda Radia Zet., propagująca antypolskiego premiera polskojęzycznego rządu.
W dniu dzisejszym "Radio Zet" podało :
Polska może przyciągnąć w najbliższych latach inwestycje, które dadzą około pół miliona nowych miejsc pracy. Musimy się jednak nastawić na przyciąganie firm z branży usługowej - wynika z raportu międzynarodowej firmy audytorskiej McKinsey.
W Polsce kończy się etap kiedy inwestorzy byli nastawieni na kupowanie przedsiębiorstw i prywatyzację - mówi Leszek Miller.
(Radio Zet)
Ile osób straci w Polsce pracę, aby pojawiło się te rzekome pół miliona - z "inwestycji zagranicznych" tego tłumok Miller nie potrafi powiedzieć.
Nie ma takiego kraju na świecie, w którym sektor usługowy byłby zdominowany przez obcy kapitał.
Polska ma szansę stać się wyjątkiem , chyba że .............
Chyba, że zanim do tego dojdzie, Miller skończy w kryminale, gdzie jest jego właściwe miejsce za takie "pomysły gospodarcze".
|
|
22 październik 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak oszukać PKB?
czerwiec 17, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Film na "Planete"...
"Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
|
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Porada dla wielodzietnych biednych rodzin
październik 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
|
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
|
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Irańscy Żydzi nie chcą emigrować
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
|
Kraków żegna Papieża Jana Pawła II
kwiecień 7, 2005
|
więcej -> |
|