|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
więcej -> |
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
|
|

W ciagu czterech lat konfrontacji z Alkaida, rzad Bush’a zmobilizowal potajemnie sluzby bezpieczenstwa przeciwko obywatelom amerykanskim i akcji tej dokonal w wiekszym stopniu niz mialo to miejsce kiedykolwiek, od czasu reform wywiadu w latach 1970tych. Od pazdziernika 2005, ukazaly sie wiadomosci o szeroko zakrojonej kampanii szpiegowania obywateli przez wywiad Pentagonu i tworzenie archiwow ludzi protestujacych przeciwko wojnie i pacyfikacji Iraku. Dane osobiste dziesiatkow tysiecy obywateli i nagrania ich rozmow telefonicznych i korespondencji internetowej pobrano bez wiedzy tych nadzorowanych ludzi. Dane te zostaly umieszczone w National Security Agency (NSA).
Barton Gellman i Dafna Linzer opublikowali artykul pod tytulem „Rozbudowa Wladzy w Czasie Wojny,” 18go grudnia, 2005, w Washington Post. Bush broni coraz wiekszego nadzoru wewnetrznego jako „obrony wolnosci w USA,” niby koniecznej, zeby „chronic zycia Amerykanow” jakoby zgodnie z prawami i konstytucja USA. Ogolnikowe poparcie uzyskane od kongresu w 2001 roku do walki w „wojnie przeciwko terrorowi” Bush interpretuje jako „prawo nad innymi prawami” nadrzedne, tak nad konwencja genewska jak i nad amerykanskimi prawami zabraniajacymi na przyklad tortur. Kiedy Bush zapewnia obywateli ze rzad jego scisle przestrzega praw, to opiera sie na ogolnym pelnomocnictwie prowadzenia „wojny z terrorem” jako na prawie nadrzednym, ponad wszystkimi innymi prawami. „Nieograniczona wladza prezydenta czasow wojny” jest podstawa uzasadniania lamania takich praw, jak zakaz uzywania tortur, ktory jest uzasadniany przez prawnikow przy Bialym Domu. Ludzie ci pomijaja w swoich wywodach wladze ustawodawcza i wladze wymiaru sprawiedliwosci, zastrzezone przez konstytucje. Czyli wedlug jego prawnikow Bush ma jakoby „wladze absolutna.” Talmudyczna logika kabaly neokonserwatystow pozwala na tego rodzaju przekrety.
Wczoraj wysoki urzednik wywiadu powiedzial autorom tego artykulu, ze wiceprezydent Chenney, byly dyrektor CIA, George J. Tenet i Michael V. Hayden, dyrektor NSA poinformowali czterech czlonkow kongresu o nadzorze nad obywatelami przez NSA przed wydaniem przez Bush’a nakazu nadzoru na obyweatelami i stalymi mieszkancami USA. Chenney oglaszal decyzje, zamiast wedlug jego obowiazku poprosic kongres o pozwolenie i zgode na ostry nadzor dzis stosowany. Ile naprawde czlonkowie kongresu wtedy dowiedzieli sie jest kwestia sporna. Mieli oni bledne wrazenie, ze chodzi o postep technologiczny, a nie zaostrzenie nadzoru.
W rezultacie wedlug Washington Post, FBI wyslalo juz dziesiatki tysiecy listow nagannych do przecietnych obywateli amerykanskich i poszerzylo podsluch rozmow telefonicznych, sprawdziany korespondencji i indywidualnych danych finansowych. Akcja ta doszla do najwiekszych rozmiarow w historii USA. Ludzie nadzorowani, w przewazajacej ilosci nie sa o nic podejrzani. Akcja ta ma charakter zapobiegawczy, wedlug wywiadu z urzednikiem FBI. Dawne przepisy obowiazujace niszczenie aktow dochodzen, nie sa juz w mocy i archiwa NSA sa dostepne wielu organizacjom rzadowym i innym.
NSA nie zwalcza tylko wrogow zagranica, ale tez szuka „terrorystow w USA.” Pierwsza wojna dwudziestego pierwszego wieku, stwiedzil urzednik NSA, odbywa sie w pierwszym rzedzie na terenie USA („most critical battlefronts is the home front”).
Wedlug profesora Geoffrey’a Stone’s z Unversity of Chicago obywatele amerykanscy maja prawo do ochrony prywatnych rozmow zagwarantowane konstytucja i systemem wymiaru sprawiedliwosci. Prawo podstawowo zabrania podsluchiwania ich rozmow telefonicznych miejscowych i zagranicznych. Bush dziala bezprawnie wydajac NSA co 45 dni (jak dotad 30 razy) pozwolenie podsluchiwania i szpiegowanie obywateli, bez pozwolenia specjalnego sadu ustanowionego w tym celu, do ktorego to sadu Bush wogole sie nie zwraca. Cytowany jest byly szef NSA, Michael J. Woods, ktory mowi ze w przeciwienstwie do momentu atakow w 2001 roku w obecnej chwili w 2005 roku i w nadchodzacym 2006 roku nie ma powodow do postepowania w ramach ostrego pogotowia. Teraz jest dosyc czasu na stosowanie sie do przepisow prawnych.
Poszerzanie granic wladzy rzadu Bush’a ma miejsce pod pretekstem wiekszego zagrozenia niz jest faktycznie wedlug Michael’a Woods’a. Zwiekszony nadzor nad obywatelami amerykanskimi zwieksza wladze neokonserwatystow i umacnia ich proizraelska polityke.
www.pogonowski.com |
|
20 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
|
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
|
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
|
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow,
a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
|
ZUS story
maj 16, 2003
|
Decyduje rozmowa kwalifikacyjna
grudzień 20, 2005
|
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy Rząd tak samo chory jak stary, tak samo antyspołeczny
luty 21, 2008
PAP
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
|
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
|
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
|
więcej -> |
|