ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

Zmiany w Wydziale Promocji i Turystyki UMK




20 maja Dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki UMK Katarzyna Gądek zaprezentowała w Magistracie zmiany w podległym sobie Wydziale wprowadzone Zarządzeniem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Na mocy Zarządzenia dotychczasowy Referat Kreacji i Promocji Wizerunku Miasta został przekształcony w Referat Koordynacji Promocji Miasta. Natomiast Oddział Centrum Turystyki podzielono na dwa odrębne Referaty: Rozwoju Turystyki oraz Promocji Turystycznej. Powstały nowe komórki: Stanowisko ds. "Biura Kongresów" i integracji europejskiej oraz Stanowisko ds. realizacji obchodów 750-lecia Lokacji Miasta Krakowa. Powstanie Stanowiska ds. "Biura Kongresów" ma służyć rozwojowi turystyki biznesowej w Krakowie. Jest odpowiedzią na powstanie międzynarodowych i krajowych struktur zrzeszających podobne biura i podejmujących działania służące wymianie informacji i współpracy organizatorów kongresów, konferencji i spotkań (ICCA - International Congress and Convention Association, Convention Bureau of Poland, Warsaw Convention Bureau, Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej "Convention Bureau - Wrocław"). W skład Wydziału wchodzą również Referat Organizacyjny oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Turystyki. Zadaniem Biura Kongresów Kraków jest promocja Miasta jako atrakcyjnego miejsca kongresów, konferencji i spotkań. W br. Biuro planuje m.in.:

utworzenie i aktualizację bazy danych krakowskich profesjonalnych organizatorów konferencji, kongresów i spotkań, obiektów konferencyjnych, infrastruktury kongresowej i wystawienniczej, oferty okołokongresowej (hotele, restauracje, wyposażenie, firmy transportowe, oferty kulturalnej), profesjonalnych organizatorów konferencji, kongresów i spotkań w kraju i na świecie,

uzyskanie dostępu do światowych baz danych przy pozyskiwaniu konferencji i kongresów,

stały monitoring odbywających się konferencji, kongresów, targów i spotkań oraz na tej podstawie przygotowanie zestawienia imprez konferencyjnych i kongresowych,

wprowadzenie, realizowanego w kilkunastu krajach świata, "Programu Ambasadorów Konferencji i Kongresów",

wypracowanie systemu kryteriów jakości w odniesieniu do obiektów konferencyjnych w oparciu o normy Unii Europejskiej oraz działania na rzecz standaryzacji usług w turystyce kongresowo-konferencyjnej,

przygotowanie katalogu obiektów konferencyjnych i wystawowych oraz katalogu incentive,

udział w międzynarodowych imprezach targowych i promocyjnych.

Dotychczas Biuro Kongresów uczestniczyło w Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji (Warszawa, kwiecień 2004r.) i w międzynarodowych Targach Turystyki Biznesowej IMEX (Frankfurt, maj 2004r.). Podczas Targów przeprowadzono rozmowy z reprezentantami Biur Convention z miast europejskich, narodowych Biur Convention. Pracownicy Biura Kongresów Kraków spotkali się Biurem Konferencji i Kongresów - Polska oraz z Biurami Konferencji i Kongresów z Wrocławia, Warszawy i Poznania. Biuro nawiązało kontakt z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Branży Kongresów i Zjazdów (International Congress and Convention Association - ICCA) oraz z międzynarodową organizacją branży turystycznej Meeting Professionals International (MPI).
21 maj 2004

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP.
Czy jest z czego wybierać? (2)

lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
Michał Nowicki -O Katyniu inaczej.
styczeń 28, 2008
Michał Nowicki
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media