ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Z tarczą czy na. Zegrze Pomorskie, Ustka lub Orzysz amerykańscy eksperci wizytowali te trzy miejsca, które biorą pod uwagę


Media nasilają wiadomości ogłaszając euforycznie, że prawie na pewno i coraz bliżej jesteśmy pomysłu budowy w Polsce zespołu rakietowego wchodzącego w skład obrony antyrakietowej USA czyli tarczy antyrakietowej. W Polsce silosy rakietowe, a uzupełniający ten system zespół radarowy daleko pod Czeską Pragą. Zegrze Pomorskie, Ustka lub Orzysz amerykańscy eksperci wizytowali te trzy miejsca, które biorą pod uwagę jako potencjalne miejsce na bazę w Polsce. Podobno zadecydują rozmowy rządowe choć rosyjskie ministerstwo spraw zagranicznych opublikowało komunikat, że decyzja w tej sprawie dawno już zapadła, a rozmowy mają służyć jedynie dalszemu uspokajaniu społeczeństwa. Podaje się, że w Polsce atmosfera dla realizacji pomysłu jest sprzyjająca, nieduże demonstracje przeciwników odbywają się jedynie w Czechach. Czesi są gotowi natomiast zaakceptować część tarczy, czyli radary. Ich budowie sprzeciwia się tylko 33 proc., a 60 proc. jest za (badanie przeprowadzono w styczniu na próbie prawie tysiąca osób).
W kontekście wydarzeń rosyjski generał Władimir Popowkin tak komentuje informacje :Amerykańska tarcza antyrakietowa nie jest obroną przed Koreą Północną czy Iranem. Jest wymierzona w Rosję A że najlepszą obroną jest atak, wojskowy zapowiada odpowied? Moskwy.
Nie dajcie się skusić na tarczę - mówi radiu RMF Theodore Postol - profesor Massachuesets Institute of Technology, wcześniej pracujący dla amerykańskiego Kongresu i jako doradca naukowy Szefa Operacji Morskich Pentagonu.
Premier Jarosław Kaczyński powiedział, że w najbliższych dniach powinno dojść do spotkania wszystkich ugrupowań parlamentarnych w sprawie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
Prof. dr hab. Andrzej Nowak podczas organizowanego przez IPN wykładu na temat
„Stosunki polsko – sowieckie i polsko – rosyjskie w XX i XXI wieku” którego byłem słuchaczem, oprócz zasadniczego tematu również zdecydował się zachęcać słuchaczy do pozytywnego stosunku jaki winni mieć do pomysłu amerykańskich strategów wojskowych poszerzając agitację o prasowy pomysł, że za zgodę na budowę zespołu silosowego bazy antyrakietowej winniśmy dostać od armii USA dodatkowo system antyrakietowy Patriot broniący nas przed atakiem lotniczym gdyby nasi najbliżsi sąsiedzi chcieli nas nagle napaść. Wykład profesora był banalno szkolny typu-„słuchajcie byłem w Rosji i wiem najlepiej” więc już podczas niego nie chcąc kurtuazyjnie iść na spacer mogłem zacząć zastanawiać się nad realnością propozycji antyrakietowej i jej skutkami.
Więc system Patriot za którym optują również komentatorzy naszej prasy. Podczas obrony w Izraela w kampanii „Pustynna Burza”tak naprawdę to przyniósł prawie tyle samo ofiar co nadlatujące irackie rakiety Skud / radziecka kopia niemieckiej V-2/. Przecież odłamki wybuchających nad głowami rakiet muszą w końcu na głowy upaść bo tak chce prawo ciążenia. Koła antywojenne w USA podają, że amerykański sztab blokował dostęp do informacji statystycznych odnośnie wyników tej broni, Patrioty okazały się wręcz tragiczne jako bron przeciwrakietowa i ich skuteczność wynosiła około 10%, Koła rosyjskie informują że z ponad 90 odpalonych Scudow tylko 45 zestrzeliły Patrioty, uzyskując nie całe 50% skuteczności. Jednak danych wywiadu nigdy nie podaje się prawdziwych. Fakt, że do każdej nadlatującej rakiety SKUD odpalano 2 do 5 szt. rakiet Patriot przy czym niektóre Skudy wręcz ignorowano wiedząc, że trafią w tereny nie zaludnione.
Do 47 przechwyconych Scudow odpalono 96 rakiet Patriot. ¬ródła podają liczbę odpalonych w Zatoce Patriotów na 153-158 szt ale nie podają ile odwieziono do USA bo nie odpaliły na wyrzutni a takie przypadki też wystąpiły. Faktem jest też, że mimo obrony antyrakietowej SKUDY spokojnie trafiały w bazy armii amerykańskiej zabijając tam wielu żołnierzy. Na wskutek małej przydatności tych rakiet amerykanie wdrażają systemy
przeciwrakietowe - THAAD (150 - 200 km zasięgu), ERNIT -lekki następca Patriota niszczący cel energia kinetyczna, Arrow - projekt amerykańsko - izraelski.
A skoro tak to po co różni profesorowie i inni komentatorzy zachęcają nas do Patriotów-czyżby ktoś im kazał?
Pozostaje nadal jednak problem trafionych nad Polską rakiet balistycznych znacznie potężniejszych od rakiet krótkiego zasięgu przed którymi chcemy się dodatkowo bronić.
Rozbite szczątki spadną na terytoria Europy będąc na pewno tym czego dzisiaj się obawiamy z rąk terrorystów. Będą po prostu „brudną bombą” niszczącą skażeniem znaczne tereny wokół miejsc upadku. Radary tarczy antyrakietowej nie na darmo lokuje się daleko pod Pragą ,po prostu muszą być chronione od uszkodzeń spadających odłamków które mogłyby ich wyłączyć gdy one nie mogą zawieść.
05.07. 1999 r. 13:32 z Bajkonuru wystartowała rakieta Proton-K z nowym 4 stopniem Briz-M. W czasie T+325 sekund po starcie, a więc na wysokości na której lecą rakiety balistyczne trzeci i czwarty stopień rakiety eksplodowały w wyniku działania gwałtownych sił aerodynamicznych i spadając pokryły odłamkami teren na obszarze 10 x 90 km. Jak wielkie były to odłamki i w jakich strojach poruszano się po tym po terenie upadku by bezpiecznie je policzyć widać to najlepiej na załączonym zdjęciu. Gdy Prom Columbia rozpadł się, przelatując nad środkowym Teksasem na wysokości 60 km z prędkością 20 tys. km/h. Obserwatorzy w Teksasie widzieli odłamki, które pokryły tereny sąsiednich dwóch stanów. Na szczęście tereny te były słabo zaludnione gdyż właśnie nad nimi przewidziano trasę lądowania..
W połowie lat 80 tych XXw. osobiście przeżywałem widok upadku szczątków radzieckiej rakiety balistycznej. Warto przypomnieć, że fakt ten jest odnotowany przez europejska prasę tego okresu. Wieczorem po zmierzchu stojąc przed domem na południu Polski podniosłem głowę słysząc jak mi się wydawało dziwny odgłos. Zobaczyłem jednak przerażający widok. Połowa nieboskłonu zamiast gwiazd była pokryta silnie palącymi się ,lecącymi powoli na wschód dziwnymi obiektami. Było ich wiele i były duże. Paliły się różnokolorowo, wirowały, wykonywały spirale bąd? pętle powoli opadając leciały na wschód. Trudno było ocenić czy spadną w sąsiednim mieście czy za granicami kraju. Patrzący zszokowani ludzie bezradnie chowali głowy w ramiona. Jak nazajutrz podały media był to nie przewidywany upadek radzieckiej rakiety który po przelocie nad Europa środkową zakończył się na terenach radzieckich . O ofiarach wtedy się nie podawało.
Co będzie jak skutki działania tarczy antyrakietowej spadać będą na środkowoeuropejskie tereny zurbanizowane. Na tych terenach faktycznie żyje wielu ludzi nieprzydatnych bąd? zagrażających współczesnej postępowej demokracji Żyją tu antysemici, moherowe berety, wszechpolacy , przeciwnicy gejów i lesbijek, fanatyczni zwolennicy Radia Maryja, samoobrony i posłów Gietychów ,żyją bezradnie nie umiejący kombinować i nie chcący wyemigrować bezrobotni i uparcie starający o amerykańskie wizy polscy terroryści w wieku przedemerytalnym . Może rzeczywiście jest to sposób by zmniejszyć zagrożenie z ich strony i ich pogłowie. No ale zamiast w ramach offsetu sprowadzać nowy złom z amerykańskiego demobilu jakim jest choćby Patrioty, nie dolatujące masowo F-16,nie mogące wystartować C-130 Herkules, przeterminowane mięso z zapasów armii USA, które można kupić w polskich portach, a które potem wprowadza się na polski i rosyjski rynek mięsny przy pomocy fauszowanych dokumentów raczej próbujmy starać się by w polskich szkołach ,przedszkolach, obok przystanków autobusowych pobudować liczne schrony przeciwlotnicze jak czynił to bratni naród wietnamski by po ogłoszeniu alarmu chociaż polskie dzieci, które jeszcze nie zagrażają tak bardzo światowemu postępowi mogły bezpiecznie dobiec, ubrać się w nich w mało gustowne gumowe ubiorki i czekać, aż nadleci amerykański most powietrzny z tak ulubionym przez nie mlekiem w proszku. W tym czasie ich rodzice bowiem będą wzorem Spartan leżeć na tarczy-antyrakietowej.

1 luty 2007

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
Na dnie bagna
marzec 25, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pyjas ofiarą prowokacji SB wobec Gierka?
czerwiec 27, 2008
interia.pl
Umarł człowiek
Zbylut Grzywacz 1939-2004

lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Apekty cielesności - Chrześcijaństwo, a buntowniczy feminizm
kwiecień 11, 2007
Jan Wieczorek
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media