ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Hektary na halę

Sypią się trybuny


Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie jest skłonna przekazać swoje tereny pomiędzy al. Jana Pawła II a al. Pokoju na budowę wielofunkcyjnej hali sportowo-kongresowo-rozrywkowej. Koncepcja budowy takiego obiektu zdominowała wczorajsze posiedzenie Komisji Sportu i Turystyki UMK, które odbyło się w obiektach AWF. Owocem obrad jest także wniosek do prezydenta Krakowa w sprawie porozumienia pomiędzy miastem a AWF w celu upowszechnienia lekkiej atletyki z wykorzystaniem istniejącej bazy sportowej.

- Dysponujemy terenem o powierzchni 9 ha na zasadzie wieczystego użytkowania. Jesteśmy gotowi przekazać jego część na budowę wielofunkcyjnej hali, której funkcje nie kłóciłyby się z działalnością naszej uczelni. Teren byłby naszym udziałem w inwestycji - mówił rektor krakowskiej AWF, prof. Marian Bukowiec.

Radni z Komisji Sportu i Turystyki opowiadali się za utworzeniem hali w tym miejscu. Miałaby ona być obiektem na miarę XXI w., na którym w jednym dniu można byłoby np. organizować mecz hokejowy, w innym zawody je?dzieckie, a w kolejnym koncert wielkiej gwiazdy muzyki pop. - Są zarezerwowane pieniądze w budżecie miasta na budowę tutaj takiego obiektu. Powinno się to wykorzystać - przekonywał radny Ireneusz Raś. - Ze względu na rozwiązania komunikacyjne to najlepsza lokalizacja na budowę takiej hali - podkreślił radny Sławomir Pietrzyk. Radny Andrzej Wysocki miał obawy, że hala w tym rejonie - położona poza ścisłym centrum Krakowa - nie będzie atrakcyjnym miejscem do organizacji wielkich kongresów. Nie zgadzali się z nim pozostali przedstawiciele komisji. - Taki obiekt mógłby powstać nawet jeszcze dalej na wschodzie miasta - uważał radny Maciej Twaróg, zabiegający o ożywienie obszaru Nowej Huty. Wszyscy byli natomiast zgodni, że hala na terenach AWF byłaby najlepszą lokalizacją dla wielkich imprez sportowych i koncertów muzycznych gwiazd, które mogłaby oglądać kilkutysięczna widownia.

Podczas spotkania rektor Marian Bukowiec powiadomił również, że uczelnia ma już przygotowany projekt budowy krytej hali tenisowej. Pomieściłyby się w niej 3 korty. Inwestycja jest uzależniona od pozyskania przez AWF funduszy na jej realizację. Podobne uwarunkowania dotyczą koncepcji utworzenia na terenach AWF małego lodowiska. Zgodnie z założeniem planowane obiekty, wyznaczone w sąsiedztwie stadionu i istniejącej hali AWF, służyłyby studentom oraz mieszkańcom Krakowa. Rektor przedstawił także propozycję, by w szerszym zakresie wykorzystywano potencjał uczelni do organizacji imprez sportowych dla krakowskiej młodzieży. Radny Ireneusz Raś zaproponował organizację cyklicznej ogólnokrakowskiej olimpiady sportowej dla uczniów ze wszystkich szkół, której finał przez kilka dni odbywałby się na obiektach AWF.

Dużo uwagi poświęcono również trudnej sytuacji krakowskiej lekkiej atletyki. - Miasto musi włączyć się do finansowego wspierania tej dyscypliny sportu. Jeżeli tak się nie stanie grozi jej upadek - alarmował radny Jan Okoński. Przedstawiciele komisji jednogłośnie opowiedzieli się również za tym, by miasto wsparło AWF w modernizacji stadionu lekkoatletycznego, który - ich zdaniem - powinien służyć wszystkim krakowskim lekkoatletą. Tymczasem obiekt jest w coraz gorszym stanie. - Sypią się trybuny stadionu. Jeżeli nie przeprowadzimy remontu - za rok, dwa będzie trzeba je zamknąć. Może nawet dojść do takiej sytuacji, że nie będzie nas stać na ich wyburzenie - stwierdził rektor Marian Bukowiec.

(TYM)
29 styczeń 2004

Dziennik Polski 

  

Archiwum

Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
"On umrze na serce i pomogą mu w tym..."
marzec 13, 2006
Tadeusz Samitowski
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Sugestia
kwiecień 22, 2005
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!

luty 23, 2003
PM
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media