ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
więcej ->

 
 

Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki





Prezydent Harry Truman, Wielki Mistrz Loży Masońskiej, wydał w sierpniu 1945 rozkaz bombardowania Hieroszimy i następnie Nagasaki, gdzie celem, czyli „ground zero,” była jedyna w Japonii katedra katolicka. Warto zacytować opinie w sprawie strategicznego znaczenia pierwszych w historji bomb atomowych, wygłoszone wówczas przez dowódców lotnictwa, floty i armii amerykańskiej.

Generał lotnictwa, które bombardowało miasta Japonji w 1945 roku, Curtis E. LeMay powiedział w konferencji prasowej: „Bomba atomowa nie miała żadnego wpływu na zakończenie wojny.” „Wojna byłaby skończona w dwa tygodnie bez udziału Rosji i bez użycia bomby atomowej.”

Admirał Leathy, szef sztabu prezydenta Truman’a napisał „Fakt że jako pierwsi w historji użyliśmy bomby atomowej znaczy, że przyjęliśmy poziom etyczny barbarzyńców z czasów ciemnego średniowiecza.” Admirał Chester W. Nimitz, główny dowódca floty USA na Pacyfiku, powiedział 5go pażdziernika, 1945 r.: „Japończycy już prosili o pokój przed początkiem ery atomowej, obwieszczonej światu zniszczeniem Hieroszimy i to przed przystąpieniem Rosji do wojny.”

Generał Douglas Mac Arthur uważał, że „nie było żadnego wojskowego uzasadnienia do użycia bomby na Hieroszimę. Wojna byłaby się skończyła kilka tygodni wcześniej, gdyby USA zgodziło się zatrzymać cesarza jako głowę państwa, na co i tak pó?niej Waszyngton zgodził się.”

Generał Dwight Eisenhower, naczelny dowódca wojsk aliantów w Europie, był przeciwny użyciu bomby atomowej. Już 20go czerwca 1945 w Berlinie w czasie konferencji z prezydentem Trumanem, generał usilnie przekonywał prezydenta przeciwko użyciu bomby atomowej w Japonii.

Na stronie pierwszej stronie pisma Oregon Journal, 7go sierpnia, 1945 był tytuł: „Truman Dumny z Nowej Bomby.” Natomiast w telegramie do Truman’a Lew Wallace napisał:
„My mieszkańcy wybrzeża Pacyfiku i wszyscy inni Amerykanie wiemy, że żaden prezydent USA nie mógłby być dumny z bomby uśmiercającej tysiące niewinnych ludzi. Proszę wyjaśnić, że powodem do dumy nie było samo zniszczenie, ale koniec wojny.”

Truman odpowiedział i skłamał 9go sierpnia, 1945 że wówczas cieszył się z przstąpienia Rosji do wojny przeciwko Japonji, kiedy faktycznie Rosja przystąpiła na drugi dzień, to znaczy 8go sierpnia, 1945. Natomiast J. Samuel Walker, naczelny historyk komisji nuklearnej (U.S. Nuclear Regulatory Commission) napisał: „Opinia ogółu naukowców stoi zdecydowanie na stanowisku, że bomba atomowa nie była potrzebna w celu uniknięcia inwazji Japonii i w celu zakończenia wojny w krótkim czasie. Jest rzeczą pewną, że były inne sposoby zamiast bomby atomowej i że Truman i jego doradcy dobrze o tym wiedzieli.”

Japonia leżała w gruzach i jej infrastruktura zupełnie zniszczona, ta że nie było potrzeby używać bomby atomowej. Już 16go maja, 1945, były prezydent Herbert Hoover napisał memorandum, w któtym nalegał żeby wyra?nie sprecyzować warunki kapitulacji Japonii i jasno sprawę postawić, że USA nie ma zamiaru zniszcyć ani państwa ani kultury Japonii.

Jest dużo dowodów na to, że Japończycy byli gotowi skapitulować, ale pod warunkiem że ich głową państwa nadal będzie cesarz Hirohito, na co Amerykanie zasadniczo godzili się. Japończycy starali się o kontakt przez Portugalję i Szwecję już wcześniej, w maju 1945 i starali się wyjaśnić o co im chodzi w sprawie cesarza.

Ciekawe jest że w artykule 12 Deklaracji Potsdamskiej, Alianci wyra?nie stwierdzili, że cesarz może być nadal głową państwa w monarchji konstytucyjnej. Niestety to sformułowanie Truman odrzucił z namowy sekretarza stanu James’a Byrnes’a, ale w końcu Truman zgodził się pozostawić cesarza Japonii, po zupełnie nieuzasadnionej śmierci blisko 200,000 niewinnych ludzi.

Gdyby uczynił to wcześniej to użycie bomby atomowej przeciwko Japonii nie miało by miejsca i nie było by skazą na historii USA. Niektórzy spekulowali, że Truman chciał onieśmielić Stalina użyciem bomby atomowej. Inni myślą, że uczynił to z zemsty albo z namowy masonów i sjonistów, którym chodził o to żeby zradykalizować świat.


www.pogonowski.com
10 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
Nowy Porządek Strategiczny na Rynku Paliwa
listopad 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
http://www.radiomaryja.pl.eu.org
grudzień 21, 2007
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media