ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Kwasniewski przed komisję


Zwolennicy wezwania przed komisję śledczą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego są zirytowani wypowiedzią, w której kategorycznie odrzucił on taką możliwość.

Aleksander Kwaśniewski pytany przez dziennikarzy czy stanie przed Komisją odparł, że wszystko co miał do powiedzenia w sprawie afery Rywina zeznał przed prokuratorem. "Nic więcej sobie nie przypomnę. Jeśli chcecie państwo widowiska, to mogę przed Komisją zatańczyć i zaśpiewać, tylko po co?" - powiedział Aleksander Kwaśniewski dziennikarzom po posiedzeniu Rady Gabinetowej.

Zdaniem Jerzego Szteligi z SLD, który nie wyklucza poparcia wniosku o przesłuchanie Aleksandra Kwaśniewskiego, prezydentowi "puściły nerwy". "Myślę, że Pałac ochłonie, a prawnicy prezydenta przemyślą sprawę" - powiedział Jerzy Szteliga. "Gorąco zwracam się do sekretarza stanu Dariusza Szymczychy i do pana prezydenta aby nie próbować dezawuować komisji" - dodał poseł Szteliga.

Zdziwony wypowiedzią Aleksandra Kwaśniewskiego jest także Zbigniew Ziobro. Poseł PiS uznał, za przykrą wypowied? prezydenta, w której "na wesoło" potraktował on poważny apel komisji. Jeżeli Aleksander Kwaśniewski nie zechce stanąć przed komisją, to - jak powiedział Ziobro - w przeciwnym razie będzie musiała ona podjąć decyzję w tej sprawie. "Mam nadzieję, że będzie to decyzja pozytywna" - dodał poseł PiS.

Tomasz Nałęcz natomiast, uznał wypowiedż prezydenta Kwaśniewskiego za żartobliwą. Przewodniczący komisji powtórzył swoją opinię, że nie ma powodów dla których Aleksander Kwaśniewski powinien zostać przesłuchany. "Jestem przekonany, że pytania do prezydenta mogą dotyczyć - jak o tym świadczy materiał dowodowy - kwestii drugo, a może nawet trzecioplanowych" - powiedział Nałęcz, kórego zdaniem do wyjaśniania tych kwestii nie ma sensu wzywać Aleksandra Kwaśniewskiego.

Wniosek o przesłuchanie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego czeka w komisji śledczej na rozpatrzenie. Zgłosiła go we wtorek Renata Beger, której zdaniem, prezydent ma wiedzę na temat sprawy Rywina.
7 listopad 2003

IAR 

  

Archiwum

"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Dlaczego prof. Bronisław Geremek jak ognia unika lustracji?
kwiecień 26, 2007
Zdzisław Raczkowski
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
październik 27, 2003
Wprost
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Przepraszacze
czerwiec 11, 2005
przesłała Elzbieta
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media