|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
|
|

Wydawca London Times, Bronwen Maddox, zapytał czy USA pogodzi się z klęska w Iraku i wycofa stamtąd wojska? Naturalnie neokonserwatści-sjoniści w rządzie Bush’a upierają się że nigdy się z klęska nie pogodzą. Inaczej pisze były kandydat na prezydenta USA, Pat Buchanan w arykule pod tytułem „Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?” („Is Defeat Now an Option?”) z 28go listopada, 2005, w Antiwar.com.
Początek ewakuacji wojsk USA ma nastąpić z początkiem roku 2006, bez względu na to czy ruch oporu w Iraku będzie pokonany i czy demokratyczne rząd będą urzędować w rezultacie pacyfikacji Irakijczyków. Generał dowodzący wojskiem okupacyjnym w Iraku, George Casey, przedłożył ministrowi obrony USA, Donald’owi Rumsfeld’owi plan wycofania ponad 60,000 żołnierzy amerykańskich z Iraku, w 2006 roku, co potwierdziła Condoleeza Rice, obecny sekretarz stanu. Natomiast Silvio Berlusconi oznajmił że 3000 żołnierzy włoskich wróci do Włoch z Iraku w 2006 roku. Jedynie ewakujacja żołnjerzy polskich ma nastąpić w pózniejszym terminie w styczniu 2006, jak było dawniej obiecane.
Buchanan konkluduje, że USA wycofuje się z pacyfikacji Iraku bez nadzieji zwycięstwa. Wojska amerykańskie nie zostały pokonane, ale strategia rządu neokonserwatystów-sjonistów poniosła klęskę. Amerykanie mają dosyć niekończącej sie pacyfikacji, a były prazydent USA Bill Clinton nazywa napad na Irak „wielkim błędem,” z którą to opinią zgadza się ponad 60% Amerykanów. Natomiast rośnie ilość tych, którzy nie chcą budować „globalnego imperium USA” i uważają że czas zająć się problemami wewnętrznymi Ameryki („America to start minding her own business”).
Kadencja Bush’a kończy się za trzy lata, więc czas teraz planować politykę zagraniczną USA, po odejściu Bush’a i neokonserwatystów-sjonistów od władzy. Buchanan uważa że Amerykanie nie chcą tracić żołnierzy w walce o „demokrację Arabów,” lub o zmianę reżymów w krajach zamorskich. Wystąpienie weterana 37 lat służby w piechocie morskiej, kongressmana John’a Murtha, przeciwko kontynuacji okupacji i pacyfikacji Iraku, jest punktem zwotnym, tak w Kongresie w Waszyngtonie, jak i w całych Stanach.
Obecnie w USA dominuje opinia, że trzeba planowo ewakuować wojska amerykańskie jaknajszybciej, ale bez paniki. Buchanan uważa USA nie uniknie przykrych konsekwencji ataku na Irak i nie będzie w stanie kontrolować pacyfikowanego dotąd kraju. Po ewakuacji Amerykańow, niema ani gwarancji zakończenia walk z ruchem oporu, ani uniknięcia masakry Irakijczyków, kolaborujących z władzami okupacyjnymi. Niewiadomo czy Irak będzie zjednoczonym krajem, czy też będzie pogrążony w chosie.
Niema żadnych gwarancji, że po wydaniu 200 do 300 miliardów dolarów na wojnę sprowokowaną przez rząd neokonserwtystów-sjonistów i stratach tysięcy zabitych żołnierzy amerykańskich, USA nie pozostawi Irak w rękach Szyitów, startegicznie powiązanych z Iranem i obok nich „trójkąt Sunnitów” jako wielki obóz ćwiczebny terrorystów, większy niż był nim zrujnowany dziś Afganistan, który to kraj nie został jak dotąd, mimo zniszczeń, spacyfikowany.
Trudno przewidzieć, jakie będą skutki napadu i nieudanej pacyfikacji Iraku, zwłaszcza że teraz wiadomo, że krytyka kłamstw o arsenale nuklearnym Saddama Husseina, w programie telewizyjnym „Hardboll,” była oskarżana przez Irving’a („Icka?”) Luis’a „Scooter’a” Libby, o „antysemityzm” ponieważ prowadzący ten program Chris Mattews, wypowiadał się krytycznie o noekonserwatystach-sjonistach, w rządzie Bush’a. Justin Raimondo uważa, że śledztwo przeciwko „Scooter’owi” będzie opisywane jako „pogrom” anty-semicki.
Program neokonserwatyzmu-sjonizmu jest uważany równocześnie za teologię jak i ideologię, ktorą, trockiści nawróceni na sjonizm, narzucają Ameryce za pomocą infiltracji partii republikańskiej, według „nowej strategii” „Zaczynania od Początku; Nowej Startegii dla Domeny” („A Clean Break: A New Strategy for the Realm,”) autorstwa neokonserwatystów David’a Wurmser’a, Douglas’a Feith’a, i Richard’a Perle z 1996go roku,
Strategia ta była wówczas przedstawiona do aprobaty premierowi Izraela Benjamin’owi Netanyahu, w celu ujarzmienia Palestyńczyków, ponieważ droga do sjonistycznego pokoju na Bliskim wschodzie, prowadzi przez „Bagdad i Damaszek i być może też przez Teheran, Kair i Tripoli.” „Szbas goje” potakujący planom sjonistów nazywani są przez Buchanan’a i Raimodo’a „amen corner” („zaułek przytakiwania”). Przed najazdem na Irak czytałem w piśmie „Foreign Affairs,” że nigdy w historii, tak mała grupa ludzi, znanych po nazwisku, nie wciągnęła USA do wojny, jak to uczynili neokonserwatyści-sjoniści w rządzie Bush’a.
Teraz, kiedy zadaje się pytanie: Czy USA pogodzi się z klęska w Iraku? Justin Raimondo pisze w Antiwar.com w artykule a 28go listopada, 2005, pod tytułem „Motyw Scooter’a; Zbliżamy sie do Prawdy,” że proces dokonania najazdu USA na Irak przypomina klasyczną kampanię desinformacji przez obcy wywiad. Przechwycenie władzy nad państwowa biurokracją i korupcja służb wywiadowczych, włącznie z fałszowaniem dokumentów, przy użyciu agentów wewnątrz i na zewnątrz rzadu, wskazuje na akcję na wielką skalę. Według Raimondo, celem tej akcji było wciągnięcie USA do wojny na Bliskim Wschodzie, którą to wojna, okazuje się być niemożliwą do wygrania, mimo tego że w cieniu tej wojny zbudowano kolosalny mur getta Palestyńczyków i jednoczy się Jerozolimę, jako niepodzielną stolicę Izraela, wbrew woli ONZetu.
www.pogonowski.com |
|
29 listopad 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Russian-Jewish
Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
|
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
|
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
Wprowadzenie M.G. do rozdziału 3 książki Izraela Szamira "PaRDeS - studium Kabały"
luty 9, 2006
Israel Adam Shamir
|
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
|
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
|
Uczelniani pseudointeligenci
listopad 20, 2004
Mirosław Naleziński
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Jednostronny punkt widzenia
sierpień 15, 2003
prof.Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
|
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
|
Sekcja Młodych Stronnictwa Narodowego i Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na konferencję "Nacjonalizm a religia".
grudzień 13, 2004
|
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
|
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|