ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
więcej ->

 
 

Do widzenia ślepa Genia!


*Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
Ma zwrócić naszą uwagę na konieczność ochrony dziedzictwa językowego. Tomasz Bereda polonista z redakcji językowej Polskiego Radia uważa, że we współczesnej polszczy?nie niepokojące jest nadmierne zapożyczanie z języków obcych - przede wszystkim z angielskiego. Dotyczy to nie tylko zapożyczania wyrazów ale też, tak zwanych, kalek językowych czyli dokładnego przekładu obcego wyrażenia. Także my sami możemy modyfikować polszczyznę.*

O tym znamiennym dniu poinformował nas również *Teleexpress* (po polsku powinien nazywać się *Teleekspres*!). Pod koniec programu, podzielono się z nami ciekawostką filatelistyczną - można być autorem znaczka pocztowego. Niestety, zaprezentowana przywieszka z tekstem *do widzenia ślepa Gienia* ma błąd! Skoro Eugenia, Eugeniusz, to również zdrobnienia - Genia i Genek (także Genio). Jednak zdecydowana większość Polaków pisuje *gie*, choć słowniki bojkotują tę pisownię. Internetowy słownik *Onet* nie ma słowa *poruta*, które przydałoby się na określenie zjawiska "przepuszczalności" błędów przez media. Słowniki w większości mają słowa, które nie sprawiają kłopotów, natomiast często nie miewają wyrazów, co do których mamy wątpliwości. Ponadto znakomita większość twórców poradników nie wyjaśnia sposobu wymowy haseł "pisanych inaczej i czytanych inaczej" (np. Dublin, jadeit, jojoba, pub, welingtonia) licząc zapewne na domyślność czytelników, a jednocześnie zapominając o swej roli w krzewieniu znajomości języka także w fonetycznie wątpliwych przykładach.
Czy uwaga o modyfikacji polszczyzny przez każdego z nas może zaniepokoić RJP?
Zatem modyfikujmy!
22 luty 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Kara śmierci w imię obrony koniecznej
sierpień 8, 2006
Jan Jarota
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Amerykanska partia wojny realizuje interesy Izraela
luty 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media