|
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
|
|
"patriotyzm" po 1989 roku |
|
komentarz zbędny |
|
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
|
|
www.globalresearch.ca |
|
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
|
|
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
|
|
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
1984 |
|
Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
więcej -> |
|
"Jak sępy czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy"
|
|

Armia amerykańska jest gotowa do rozpoczęcia inwazji na Irak, przy użyciu sił zgromadzonych w Zatoce Perskiej, jeśli prezydent George Bush podejmie decyzję o wojnie przeciwko Bagdadowi - powiedział w czwartek minister obrony Donald Rumsfeld.
Amerykański żołnierz patrzy w stronę Bagdadu (AFP)
Występując w Telewizji Publicznej, Rumsfeld powiedział, iż "określiłby jako dostatecznie duże" siły zgromadzone w ostatnich tygodniach przez USA i Wielką Brytanię w rejonie Zatoki Perskiej. "Znajdujemy się w takim punkcie, że jeśli prezydent podejmie decyzję, ministerstwo obrony jest przygotowane to znaczy posiada zdolności bojowe i strategię do jej wykonania" - mówił Rumsfeld.
Rumsfeld zaznaczył, że w wojnie we?mie udział szeroka koalicja wielu krajów. Powtórzył zapewnienia, że jeśli Bush postanowi działać, koalicja międzynarodowa wyłoni się szybko.
Przedstawiciele Pentagonu mówią, że Stany Zjednoczone i Wielka Brytania zgromadziły na Bliskim Wschodzie ponad 150 tys. żołnierzy, dziesiątki okrętów wojennych i setki samolotów. Rumsfeld odmówił rozwodzenia się nad liczebnością korpusu ekspedycyjnego.
|
21 luty 2003
|
PAP
|
|
|
|
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
|
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
|
Sugestia
kwiecień 22, 2005
|
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
|
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN.
13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
|
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
|
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
|
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
|
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
|
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
|
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
|
więcej -> |
|