ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
więcej ->

 
 

Sumy Babilońskie






Sprzymierzeńcami Izraela w „przebudowie” Bliskiego Wschodu, są amerykańskie i brytryjskie korporacje przemysłu naftowego, które obecnie zacieśniają swoją kontrolę nad polami ropy naftowej w Iraku. Korporcje te starają się „przygwo?dzić prawnie” swoją zdobycz, za pomocą „umów o podziale produkcji” z nowo formowanym rządem w Bagdadzie. Dzieje się to pod okupacją amerykańską, przy jednocześnie intensywnej i krwawej pacyfikacji.

Analizę tej sytuacji opublikował Greg Muttitt, w listopadzie 2005, w Glabal Policy Forum i wykazał, że nigdzie na świecie korporacje przemysłu naftowego nie mają tak korzystnych warunków eksploatacji, jak wymuszany układ w Iraku. Wygląda na to, że Irak prawdopodobnie straci od 74 miliardów do 194 miliardów dolarów, na przestrzeni trawnia obecnie wymuszanych w Bagdadzie kontraktów. Podczas gdy dziś inwestycje w produkcję z szybów naftowuch dają średnio 12% zysku, o tyle przygotowany układ z Irakiem, ma dać od 42% do 162% zysku obcym korporacjom.

Według Muttitt’a obecnie istnieją trzy typy układów w eksploatacji pól ropy naftowej i gazu ziemnego. 1. Model Przemysłu Upaństwowionego, w którym obce korporacje mają kontrakty na specyficzne usługi techniczne. 2. Model Koncesji, który upoważnia obce firmy do prodkcji paliwa, w zamian za proporcjonalne wpłaty i podatki. 3. Natomiast „umowy o podziale produkcji” teoretycznie pozwalaja państwu kontrolować ropę naftową, podczas gdy obce firmy produkują i eksploatują w ramach umowy, która może im dawać nieograniczone zyski.

Były agent CIA, mianowany tymczasowym premierem Iraku przez władze okupacyjne, Iyad Allawi, przezywany „Saddamem bez wąsów,” stwierdził że „umowy o podziale produkcji” nie będą podlegać publicznej dyskusji, ale mimo tego umowy te mają być podpisane przez rząd, który jeszcze nie jest uformowany.

Chris Cook, były dyrektor giełdy naftowej w Iranie, twierdzi że obecna presja i pogróżki pod adresem Iranu, nie wiele mają wspólnego z bronią nuklearną Iranu, a w rzeczywistości, chodzi rządowi Bush’a, o zneutralizowanie wpływów Teheranu w Bagdadzie, w czasie zawierania „umowy o podziale produkcji.” Według Cook’a, Bush przeciwdziała możliwej interwencji Iranu w Bagdadzie. Iran może dać lepsze warunki Irakowi, niż dyktat narzucany nowemu formującermu się rządowi w formie niekorzystnych dla niego kontraktów z anglo-amerykańskimi koprporacjami.

Wiceprezydent Dick Chenney potajemnie prowadzi sprawę eksploatacji Iraku i jest podejrzany, że plany tej eksploatacji były skrystalizowane pod jego kierownictwem przed najazdem na Irak i obecnie urzeczywistnienie tych planów wymagaja „całkowitego zwycięstwa,” żeby przekazać kolosalny haracz najbogatszym ludziom na świecie, kosztem tak skarbu USA jak i majątku narodowego Iraku, według artykułu Ann Berg pod tytułem „Wielka Kradzież w Babilonie” („Grand Theft Babylon”).

Tymczasem brakuje rozliczenia około 10 miliardów dolarów z eksportu nafty z Iraku i „The Boston Globe” opublikował 16go kwietnia, 2006, artykuł Farah Stockman pod tytułem „Sprzeniewierzanie funduszy Iraku przez firmy z USA.” Jednocześnie ropa z Iraku stanowi 12% importu płynnego paliwa do USA.

The Wall Street Journal opublikował 18go kwietnia, 2006 artykuł Bhushan’a Bahree pod tytułem: „Cena baryłki nafty przekracza 70 dolarów, mimo najwyższego stanu zbiorników od ośmiu lat.” Wzrost ceny paliwa i podnoszenie stopy procentowej w USA, obniża siłę kupna konsumentów amerykańskich.

Pogróżki bombardowania nuklearnego przez neokonserwatywny rzad Bush’a, pod adresem Teheranu, są dziś głównym powodem wzrostu cen płynnego paliwa na giełdach światowych. Ten stan rzeczy jest wynikiem megalomanii radykalnych sjonistów rządzących w Izraelu, jak też chciwości Brytyjsko-Amerykańskich korporacji przemysłu naftowego, z kórymi związany jest klan Bush’a i któremu służy od dawna Dick Chenney.

www.pogonowski.com
19 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Kulczyk zebrał owacje na stojąco IAR
grudzień 9, 2004
Antypolski sabat
kwiecień 24, 2003
Anna i Andrzej Kołakowscy
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Płatne studia
sierpień 2, 2005
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media