ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
więcej ->

 
 

Trzęsawisko

Jak zwykle w klopocie wywiazuja sie rózne sytuacje. Z klopotu mozna sie jakos wykaraskac samodzielnie lub upaprac pomocna reke. Tylko reke w najlepszym wypadku. Sytuacji z tym zwiazanych moze byc oczywiscie wiele. Nie tylko pomocna reke ale caly drogi garnitur. Nie tylko garnitur ale narazic zycie poniewaz to bloto moze okazac sie toksycznym.

Jest to aktualna sytuacja w jakiej jest USA.
USA zapaprze sie calkowicie daleko bardziej niz ten zapaprany którego chce ratowac. Ratowany przezyje poniewaz jest uodporniony.
Ratujacemu niewiele jest juz w stanie pomóc.

Paradoksem jest to, ze wszystko to za wlasne pieniadze i dysponujac zyciem wlasnych obywateli. Nowi ludzie (18-letnie dzieciaki) sa wysylani codziennie zeby poswiecac swoje zycie (cóz ono warte) Coraz to nowe miliardy placi amerykanski naród. Wczoraj Senat przyznal Bushowi nieco ponizej miliarda na "drobne wydatki" w zwiazku z jego "Wielkimi Manewrami" Pieniedzy amerykanski naród da wiecej (bedzie musial) jak rozpocznie sie wojna poniewaz jak do tej pory to jest rzez z nagonka. Maly przeciwnik bez lotnictwa w stosunku do takiej potegi jak USA nie ma zadnych szans. Naród amerykanski "dzieki" swojemu rzadowi jest juz tak zafajdany ze wycofac sie z tego bagna nie jest w stanie. No i wlasnie o to chodzilo. Na wszelki wypadek, zeby Bush nie mial czasu na opamietanie sie bombardowanie rozpoczeto wczesniej niz przygotowywano. Od tego momentu juz nie bylo i nie ma odwrotu. Teraz ma miejsce ewolucja. Ewolucja w trzesawisku pochlaniajacym coraz to nowe ofiary poniewaz one nie zdaja sobie sprawy, ze zostaly zwabione w trzesawisko z którego nie ma wyjscia.

Publikowane priorytety stopniowo zmieniaja sie i stopniowo nowe cele sa objawiane.

W drugim dniu testowania technologii wojennej na Bagdad, Sekretarz Obrony Donald Rumsfeld okreslil 8 priorytetów z których pierwszym bylo zlikwidowanie Saddama Husseina a drugim zlokalizowanie i zniszczenie jego broni masowej zaglady. Okolo tygodnia po tym rzeczniczka Pentagonu Victoria Clarke przypomniala o tych priorytetach ale drugi z kolejnych priorytetów - zlikwidowanie broni masowej zaglady znalazl sie na czwartym miejscu. Na drugim miejscu znalazlo sie zlikwidowanie terrorystów ukrywajacych sie w Iraku, a na trzecim - zdobycie informacji o sieci terrorystycznej.

Jest chyba zupelnie logicznym sadzic, ze jesli szukanego obiektu nie znaleziono w jednym miejscu to trzeba go szukac w innym. USA dobrze wie, ze resztki broni chemicznej moga gdzies byc poniewaz USA wyposazyly w nia Irak nie po to zeby Hussein trzymal sobie ja w muzeum ale po to zeby ja przetestowal.

Nie wazne czy to jest przyslowiowy wiatrak, faktyczny terrorysta czy magazyn z bronia chemiczna. Szukajacy wybiera miejsce poszukiwan. Rosja, mimo, ze juz nie ta sila ale dalej liczaca sie nie jest jednak obiektem poszukiwan, ale Jordania, Syria, Lebanon, Iran jest. Oczywiscie nikt nie zamierza pozbawic Izrael broni masowej zaglady. Jakiekolwiek inne panstwo nie bedace w stanie stawic czola amerykanskiej potedze militarnej moze w kazdej chwili stac sie terenem poszukiwan. Wspólczesna metoda poszukiwan rozpoczyna sie przy pomocy sterowanych pocisków i wielotonowych bomb. Bardzo to "ciekawe" narzedzia poszukiwania. Jesli dodac do tego, coraz czesciej wspominana przez Amerykanów, izraelska technike ataku prewencyjnego na domniemane cele oraz extra-judicial killing (tak to sie "ladnie" teraz nazywa mord polityczny) i technike prowokacji o której oczywiscie nie mówi sie, mozna sobie wyobrazic do czego to prowadzi.


Muzulmanie to nie czesc Francuzów z okresu II W.S. Belgowie, Dunczycy, Holendrzy czy inni Quislingowie. Poczucie krzywdy polaczone z beznadziejnoscia wzmocnione religijnymi przekonaniami czyni z nich ludzi których poswiecenia Europejczyk czy Amerykanin europejskiego pochodzenia nie jest w stanie zrozumiec tak jak Zyd nigdy nie zrozumie Chrzescijanina a Chrzescijaninowi nie moze pomiescic sie w glowie to co uczy Zydów Talmud. Muzulmanie oddadza wlasne zycie w obronie i w walce o wlasna zbiorowosc. Europejczyk zwykle jest zabijany w zupelnie obcym sobie interesie. Trzeba miec zydowski tupet zeby twierdzic, ze Amerykanie wchodza do Iraku zeby "wyzwolic" Irakijczyków. Trzeba miec tupet zeby "wyzwalac" Kurdów których rzad amerykanski dwukrotnie zdradzil i po raz trzeci kiedy zezwolil Husseinowi na uzycie helikopterów do zlikwidowania insurekcji przeciwko niemu. Trzeba miec duzo tupetu zeby wmawiac Irakijczykom ze Amerykanie wchodza do Iraku zeby ich "wyzwolic" po wieloletnim embargo które bylo przyczyna smierci co najmniej 1.5 miliona zupelnie niewinnych ludzi. Trzeba miec tupet zeby wmawiac Irakijczykom "wyzwolenie" zrzucajac na nich wielotonowe bomby. Tym którzy pamietaja tak niedawna rzez cywili pod nazwa Hajlej Smierci. Nie tylko Irakijczycy to pamietaja lecz pamietaja to muzulmanie. Nie zapomna krzywd i nie wybacza tak jak Palestynczycy nie wybaczaja Zydom a Zydzi tym, których nazywaja obrazliwie gojami.

Ignorancja, tupet czy slepota umyslowa moze byc tylko przyczyna wiary w to, ze Irakijczycy z otwartymi rekoma przyjma cos co jest dla nich nie tylko zupelnie obce ale i ewidentnie smiertelne. Jest to kraj który ma swoja kulture która Europejczyk nie rozumie tak jak nie rozumie Irakijczyk naszej kultury. Europejczyk dla Irakijczyka jest kims kto ma technologie ale jest zupelnie pozbawiony kultury. Irakijczycy wiedza, ze kiedy oni posiadali zarówno technologie jak i wysoka kulture Europejczycy "skakali jeszcze po drzewach". Moga nie lubic Husseina ale wlasnie teraz, dzieki Amerykanom, stal
sie on bohaterem nie tylko Irakinczyków ale muzulmanów ogóle. Nie maja latajacych bomb ale maja zeby i pazury, które uzyja - paradoks? w jego obronie.
Istnienie milionów tych zebów i pazurów jest tym co Brytyjczycy zaczynaja zauwazac lecz rzad amerykanski z uporem ignoruje. Mordowanie pod pretekstem zbiorowej odpowiedzialnosci podobno jest zabronione miedzynarodowa ugoda.

Podobno poniewaz ta ugoda nie ma zastosowania na terenie opanowanym przez Izrael, opanowanym przez Amerykanów w Afganistanie, nie ma na terenie Iraku i nic nie wskazuje na to ze bedzie respektowana przez Amerykanów i Brytyjczyków.

Dla tych którzy sa zabijani, ich rodzin, ich Narodu nie ma znaczenia czy sa zabijani dla zabijania czy gine przez pomylke jako tak zwany przypadek, szczególnie jesli jest to "przyjacielskie" zabijanie z którego Amerykanie juz slyna.

Dziesiatki lat krzywd i upokarzania wyrzadzanych Palestynczykom i Arabom przez Zydów przy pomocy rzadu amerykanskiego doprowadzilo w koncu do reakcji swiatowej w postaci konferencji w Durban co stalo sie niebezpiecznym sygnalem dla Izraela. Teraz juz nie Izrael, po sowieckiej Rosji jest osrodkiem zla. Teraz jest nim Ameryka. Zydzi odetchneli z ulga. Ameryka jesli w ogóle z tego brudu wygrzebie sie zostanie w nim pograzona jeszcze bardziej. Pycha, dufnosc w swoja sile zarówno militarna jak i finansowa przy równoczesnej arogancji jest zgubna rzecza - historia tego uczy. Bardzo tempi sa jednak uczniowie.

Polska do niedawna stala przy boku zla nie ze swojej woli. Zostala sprzedana Stalinowi przez rzad amerykanski. Byla bezsilna. Decyzje o losie Polski zapadly w Ameryce zanim USA przystapily do wojny. Swoja naiwna wiare w zwykla przyzwoitosc rzadu amerykanskiego i brytyjskiego gen. Sikorski i tysiace patriotów przeplacili zyciem.

Teraz Polska weszla w to irackie trzesawisko wola wlasnego rzadu, ktory jak hiena liczy na szanse oblizywania kosci ofiary.

Trudno sie dziwic, ze do tej pory ani rzad amerykanski ani brytyjski nie ma najmniejszego zamiaru odtajnic okolicznosci smierci gen.Sikorskiego, mimo ze uplynelo juz prawie 60 lat.

10 kwiecień 2003

Wojciech Wlazlinski  

  

Archiwum

Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Homoseksualizm w służbie liberalizmu i globalizacji
czerwiec 24, 2008
Dariusz Kosiur
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media