|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
więcej -> |
|
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
|
|

Obecnie ambasador Rosji przy ONZ ostrzega o konfrontacji Moskwy z Warszawą, 3go lutego, 2008, w związku z planowanymi w Polsce amerykańskimi wyrzutniami pocisków rakietowych stacjonowanych w Polsce o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy. Pamiętamy jak w 1962 reagowali Amerykanie na sowieckie wyrzutnie na Kubie, położone o osiem minut lotu od Waszyngtonu. Wówczas Amerykanie zgodzili się usunąć swoje wyrzutnie z Turcji i Włoch i dać gwarancje, że USA nie obali rządu Fidela Castro, w zamian za usunięcie wyrzutni sowieckich z Kuby.
Nazywanie pocisków USA „Tarczą” przeciwko Iranowi nie zmienia faktu, że amerykańskie pociski nuklearne położone o cztery minuty lotu od stolicy Rosji, mogą być wycelowane w Moskwę, w centra kontroli i dowodzenia, w celu zmiany obecnej sytuacji strategicznej na świecie, na korzyść Waszyngtonu, który prowadzi agresywną politykę dominowania nad światem i dał przykład, w Afganistanie i w Iraku, że gotów jest do działań wojennych „z wyboru” a nie za powodu faktycznego zagrożenia USA. Zagrożenie USA przez Iran jest równie fikcyjne jak było zagrożenie USA przez Irak.
Ostrzeżenie ambasadora Dimitri’ego Rogosin’a nastąpiło jako reakcja na wypowiedzi w ubiegły piątek, ministra spraw zagranicznych Polski, Radosława Sikorskiego, który potwierdził zgodę Polski na wojskowe porozumienie z USA, w dodatku do pozwolenia na budowę w Polsce wyrzutni amerykańskich pocisków nuklearnych o dalekim zasięgu, niby dla przechwytywania w locie pocisków lecących z Iranu do Waszyngtonu.
Rogosin interpretuje polską zgodę na budowę wyrzutni jako posunięcie zaczepne i przypomniał, że „udział Polski w konfliktach międzynarodowych zawsze kończył się tragicznie, jak n.p. w Drugiej Wojnie Światowej, w czasie której, Polska straciła prawie co trzeciego mieszkańca.”
Minister obrony, Sikorki, powiedział, że jest „zadowolony,” że Waszyngton zaakceptował żądania Polski o pomoc w modernizacji polskiej obrony przeciwlotniczej, jako główny warunek
budowy w Polsce, wyrzutni USA, położonych o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy. Trzeba pamiętać, że żadne usprawnienie obrony przeciwlotniczej Polski, nie jest w stanie obronić Polski przed automatycznym ogniem pocisków nuklearnych mających na celu obronę Moskwy.
Według Moskwy pociski „Tarczy” zagrażają strategicznej sytuacji Rosji, mimo zaprzeczeń pani Condolezy Rice, sekretarza stanu USA, która powiedziała, że w żaden sposób wyrzutnie w Polsce i dalekosiężny radar w Czechach, nie mogą obniżyć znaczenia tysięcy bomb nuklearnych w arsenale Rosji. Trzeba pamiętać jak przed napaścią na Irak, pani Rice opowiadała o nuklearnym zagrożeniu Nowego Jorku przez Irak i mówiła o widmie w kształcie grzyba wybuchu atomowego nad miastami w USA.
O czym pani Rice nie mówi, to zagrożenie bombami nuklearnymi Polski, przez automatyczną obronę rosyjską, za pomocą pocisków nuklearnych, na wypadek odpalenia rakiety w Polsce, o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy, fakt, który uniemożliwia sprawdzanie możliwych omyłek i przez to naraża Polskę na rosyjski atak nuklearny, nawet w przypadku fałszywego alarmu, lub czyjejś celowej prowokacji, która ogóle nie musi doprowadzić do nuklearnej konfrontacji USA z Rosją, ale może drogo kosztować w ten sposób osłabioną Polskę, chociażby na rzecz żydowskiego ruch roszczeniowego lub pruskich ambicji politycznych i terytorialnych.
Polska już traci politycznie i ekonomicznie w stosunkach w innymi państwami Unii Europejskiej i z Rosją, zupełnie nie potrzebnie podminowując przyszłość i dobrobyt Polski. Nie ma żadnych korzyści dla Polski z powodu budowy wyrzutni „Tarczy” na polskim terenie, a służalstwo wobec USA pod rządami neokonserwatystów-syjonistów nie przysparza Polsce prestiżu, z powodu głupoty zupełnie nieuzasadnionego narażania się na automatyczne bombardowanie nuklearne przez rosyjski system obrony na przykład z Kaliningradu i z Białorusi.
Stoimy w obliczu odwrotnej sytuacji, niż za czasów akcji pułkownika Kuklińskiego. Wówczas atak sowiecki na zachodnią Europę, groził Polsce bombardowaniem nuklearnym przez USA, w celu stworzenia z Polski skażonej radioaktywnie strefy, jako bariery między Związkiem Sowieckim i jego wojskami atakującymi Europę. Obecnie grozi Polsce bombardowanie nuklearne przez rosyjski automatyczny system obrony przeciwko odpalaniu pocisków amerykańskich o cztery minuty lot do Moskwy.
WWW.pogonowski.com |
|
6 luty 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
|
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
|
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
|
David Irving: "Żydzi powinni sami sobie zadać pytanie dlaczego są tak znienawidzeni"
grudzień 24, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rze? kormoraniątek i dziaciaczków
czerwiec 21, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
|
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
więcej -> |
|