ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
więcej ->

 
 

Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.

http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=360

http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=392


Co do www, kodu kreskowego i 666 to według mnie i rzeszy innych, jest to tak:
w jednym z kodów obliczeniowych, niestety nie wiem w jakim kodzie, skrót www ma kod 666, obliczając tym kodem liczby nazw własnych, w tym i nazwisk, to Bill Gates ponoć też ma sumę = 666 (proszę nie krzyczeć, ja tylko przytaczam fakty obliczeniowe, których w żaden sposób nie mogłem zweryfikować, ale daję im duzo punktów wiary, bo przy tym co do tej pory się dowiedziałem, to pasuje mi to do układanki) .
Jeśli zaś chodzi o kod kreskowy, to wystarczy wziąć kod najczęściej spotykany, i zobaczyć, że są 3 separatory, te dłuższe 2 kreski razy 3, które obejmują 2 rzędy po 6 cyfr. Taki kod służy do opisania jakiegoś produktu o małej liczbie danych. Jednak do opisania człowieka, potrzeba jest więcej danych, więc liczba rzędow cyfr zwiększy się do 3x6 czyli 6 6 6. Oczywiście są kody o rzędach 4-ro i 5-cio cyfrowych, ale to nieistotne w tym temacie. Dla lepszego zobrazowania liczba bestii = liczbie człowieka wygląda to tak:

____6______6______6____
.ll439210ll653828ll384662ll.

Mikroczipy zamierzają nam wszczepiać gdy nastąpi poważna eskalacja terroryzmu, który wywołali właśnie Illuminati, i kierują nim wedle własnych potrzeb, i wtedy będą gadali, że to dla naszego dobra, a kto nie jest z nami, czyli nie da sobie wszczepić czipu, ten jest przeciw nam, czyli jest terrorystą. A to ci, którzy nie zgodzą się mieć implantów takowych, są potencjalnymi rebeliantami w opozycji do Nowego Porządku Świata, i wtedy sami na siebie wydadzą wyrok i będą prawa, które dadzą możliwość bezkarnego eliminowania bezczipowców przez oddziały antyterrorystyczne, gdyż owi niezaimplantowani będą jedynym głosem wolności obywatelskiej w globalnym państwie policyjnym rządzonym przez "kółko naukowe" zwane ILLUMINATI (WIELKI BRAT).
"Kto nie będzie miał znamienia bestii na ramieniu lub na czole, ten nie będzie mógł kupować ani sprzedawać", ten cytat chyba wszyscy znają, a tyczy się właśnie tego co opisałem, bo bez czipu z zakodowanymi danymi o człowieku, gdzie będzie między innymi danymi kod personalnego konta bankowego, w dobie tylko i wyłącznie elektronicznej waluty, nie będzie można w ogóle nic nabyć legalnie, iść do lekarza, głosować czy ogólnie poruszać się po ulicach miast, bo od razu człowiek taki zostanie namierzony i albo prewencyjnie zastrzelony na miejscu, jako terrorysta, albo wsadzony i dla świata w jakimś laboratorium i poddany testom nowej broni czy virusowi.

poza tym:

Obelisk egipski stojący w samym centrum pentagramu w Waszyngtonie ma dł. całkowitą = 555 stóp, jego część podziemna liczy 111 stóp, sumując obie liczby 555 + 111 = 666.

poza tym:
symboli illuminatów jest pełno na świecie, choćby Statua Wolności, czy pełno symboli w herbach i na flagach wielu państw, w tym NRD. No i Rockefellerowie, Rotschildowie, Carterowie, Bushowie, Chenneyowie, Rummsfeldowie, Blairowie, i inne virusy tego świata należą do tej kliki niedowartościowanych ludzi z manią wielkości. Bracia nasi rodzimi gdaczący, też wyrażają się tonem, który idealnie pasuje do wizji NWO, i być może też mają poważne inklinacje z tą kliką Światowych Świrów.
23 styczeń 2007

marduk 

  

Archiwum

Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
Płot?
lipiec 14, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najważniejszy agent PRL
wrzesień 18, 2004
PAP
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media