|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
więcej -> |
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
|
|

W dzisiejszej (piątek 24 marca) prasie reżymowej w Polsce znalazły się długie artukuły nt. Białorusi, a w nich informacja, że tamtejsza (reżymowa oczywiście) gazeta Bielarus Siegodnia (d. Sovietska Bielarus) zamieściła artykuł nt. SPISKU polskiej Fundacji Batorego/Sorosa, która ponoć przygotowała całą, silnie nagłaśnianą przez polskie (i nie tylko polskie) reżymowe media, operację pt. "opozycja walczy z fałszowaniem wyborów przez Łukaszenkę",(Tej "Fundacji" obecnego szefa, Aleksandra Smolara, znałem nieco z czasów naszej post 1968 emigracji, ok. ćwierć wieku temu, w Paryżu).
G.W. i Rzepa pisze, iż w Mińsku wszyscy się zastanawiają, dlaczego tamtejszy "Specnaz" tak długo zwleka z likwidacją "miasteczka namiotowego" na placu Pa?dziernikowym. No i dzisiaj rano się okazało, po co czekali. W czasie akcji "uprzątania" tegoż miasteczka (chyba po północy dzisiaj, bo w G.W. na ten "gorący" temat nie ma dzisiaj jeszcze ani słowa) Specnaz "złowił" całkiem Grubą Rybę, w postaci b. polskiego ambasadora w Mińsku, pana Mariusza Maszkiewicza, w towarzystwie dwóch "dam do towarzystwa", występujących jako "dziennikarki" G.W. (G.W. czytaj "Gnida Wolności", który to pasożyt mediów należy oczywiście do mafii G. Sorosa).
No i zachodzi pytanie, na które polska WOLNA PRASA z pewnością nie odpowie. Co robił b. ambasador Lechi(kurwi)stanu, incognito w nocy, wśród ponoć całkiem nieletniej młodzieży biwakującej na Placu Pa?dziernikowym. Czyżby rozdawał jej li tylko wedlowskie (własność Coca Cola) czekoladki?
Odnośnie "metod wychowawczych" stosowanych przez Fundację Batorego, załączam dwa me teksty, jeden z 1997 po polsku, drugi z 2001 w tłumaczeniu z angielskiego na rosyjski.
Przy okazji przesyłam pozdrowienia w 7 rocznicę napaści NATO na Jugosławię (może niektórzy jeszcze pamiętają, iż tzw. USraki prze prawie 3 miesiące waliły w ten niewielki kraj "inteligentne" bomby). Tyran Miloszević "podpadł" Zachodowi z tego samego powodu co Łukaszenko, mianowicie w kwietniu 1990 sabotował przygotowany przez Sorosa (oraz MFW) plan Sachsa-Balcerowicza.
A więc z privietom, jak widać po dzisiejszej przygodzie b. ambasadora RP w Mińsku, Lechi(kurwi)stan idzie obecnie "od zwycięstwa do zwycięstwa", zarówno na Bliskim Wschodzie (Irak) jak i na Wschodzie (Ukraina, Bialłoruś) Jewr(y)opy.
www.marek.glogoczowski.zaprasza.net
lub/or/ou www.zaprasza.net/mglogo
|
|
24 marzec 2006
|
|
Marek Głogoczowski
|
|
|
|
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
|
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
|
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
|
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą.
list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Ekonomiczny apartheid
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / Die Welt - 2002.11.28
|
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
|
OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Cel Uświęca Środki Podczas Rządów Bush’a w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
|
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ostry Zespół Zakochania
lipiec 19, 2008
|
więcej -> |
|