ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
więcej ->

 
 

MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.

Ministerstwo Skarbu Państwa zamierza uplasować 25-30 proc. akcji PKO BP na giełdzie w 2003 roku - poinformowała PAP wiceminister skarbu Małgorzata Ostrowska.

"Myślę, że uda się uplasować pakiet 25-30 proc. akcji na giełdzie w przyszłym roku. Jednak wszystko zależy od koniunktury na rynku" - powiedziała.

Wcześniej MSP podawało, że planuje skierować na giełdę mniejszościowy pakiet akcji banku na przełomie 2003 i 2004 roku. MSP nie informowało, jaki pakiet chciałoby sprzedać poprzez giełdę.

Na początku czerwca minister Wiesław Kaczmarek zapowiadał, że w przyszłym roku, po zakończeniu programu naprawczego w PKO BP, możliwa będzie niewielka emisja akcji i podniesienie kapitału banku.



Rząd chce zatrzymać od 30 do 50 proc. akcji PKO BP po jego sprywatyzowaniu.

PKO BP powinien w 2002 roku zakończyć program naprawczy.

Wokół PKO BP ma zostać utworzona silna grupa finansowa, w której Skarb Państwa zachowa dominującą pozycję.

W połowie kwietnia wiceprezes EBOiR Hanna Gronkiewicz-Waltz informowała, że EBOiR rozważa udział w prywatyzacji PKO BP.
28 czerwiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media