|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
więcej -> |
|
Męczeństwo rabina
|
|

Dzisiejsze wydanie Gazety.pl informuje, że naczelny rabin Polski Michael Schudrich krytycznie ocenił artykuł opublikowany przez „New York Times”. Amerykański dziennik opisał majowy atak na Schudricha w Warszawie jako przejaw panującego w Polsce antysemityzmu oraz przyzwolenia nań przez rząd RP. Okazuje się, że rzekome sprostowanie rabina jest kontynuacją opluwania Polski i Polaków.
27 maja br. rabin Schudrich został uderzony w ramię przez przechodnia, który miał krzyknąć „Polska dla Polaków” i prysnąć na niego niezidentyfikowanym gazem. Całe zajście trwało kilka sekund, a rabin nie odniósł żadnych obrażeń. Obecności gazu policja nie wykryła, a zaznaczę, że gazy obronne charakteryzują się wysoką wykrywalnością na ciele. Z tego powodu powstał nawet żart o Schudrichu, którego klepnął w ramię akwizytor, proponując mu przetestowanie nowego zapachu i kupno perfum.
Atak i motyw
Media krajowe i zagraniczne rozwodziły się, opisując ten eksces, rozpamiętywały każdą chwilę zajścia, a analitycy nastrojów społecznych zadawali sobie pytanie, czy powodem ataku nie była faszyzacja kraju przez polityków panującej opozycji.
Motyw: podstawowa jednostka w kryminalistyce. Żurnaliści szybko dookreślili grupę społeczną żywotnie zainteresowaną prześladowaniem żydowskiej nacji w Polsce. Mieli to być skinheadzi, czyli łysogłowi młodzi mężczy?ni, ubrani w wojskowe buty i odzież. Policji udało się znale?ć nagranie całego zajścia, które zarejestrowała kamera fabryczna. Okazało się, że zaatakował krępy brunet z kręconymi włosami.
Komu zatem mogło poza skinami zależeć na zajściu, które wznowiło dyskusję o antysemityzmie w Polsce? Napad na rabina zbiegł się z wizytą papieża Benedykta XVI w Oświęcimiu. Niewątpliwie takie wydarzenie to idealny pretekst do potępienia antysemityzmu, który odradza się rzekomo również u nas. Faktycznie, nie można przejść na porządku dziennego nad takimi wydarzeniami, jak niedawny napad młodego Rosjanina, który w moskiewskiej synagodze ranił ze skutkiem śmiertelnym dziewięciu modlących się tam żydów. Nienawiść wyznawców Mahometa do wyznania mojżeszowego jest czymś powszechnie znanym. Jednak nie każdy pozorny akt antysemityzmu można rozsądzić w taki sam sposób. Przypomnę akty profanacji miejsc świętych dla wyznawców judaizmu w Marsylii. Świat grzmiał, potępiając odradzające się szowinizmy narodowe aż do złapania sprawców, którymi dowodził - jak się okazało - syn marsylskiego rabina.
LPR nie przeprasza rabina
Rabin Schudrich w liście do „New York Times’a” przyznaje, że zarówno prezydent Lech Kaczyński, premier Kazimierz Marcinkiewicz oraz prezydent Łodzi Lech Kropiwnicki zadzwonili do niego osobiście, by połączyć się w bólu. Minister spraw zagranicznych Anna Fotyga przesłała list, obiecujący wzmożenie działalności zwalczającej antysemityzm. Tego typu ekspiacja nie ukontentowała rabina w pełni. Schrudrich skarży się w liście do „New York Times’a”, że „nie było, co wiele mówi, żadnej reakcji ze strony Ligi Polskich Rodzin, ultranacjonalistycznej antysemickiej partii zaproszonej niedawno do koalicji rządzącej”. Zapewne naczelny rabin żydów w Polsce zostałby ukontentowany dopiero wtedy, gdyby w akcie ekspiacji wystąpił każdy szef partii, nawet tych z grupy kanapowych, każdy burmistrz, wójt i sołtys, nawet ten z Psiej Wólki. |
|
21 czerwiec 2006
|
|
Robert Wyrostkiewicz
|
|
|
|
Ukrainskie zbrodnie wojenne.
kwiecień 25, 2007
Bogdan "Trzy Radla" A.K.
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
|
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
|
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siekielski i Morozowski z TVN nagrali próbę przekupstwa Renaty Beger przez posła PiSu
wrzesień 27, 2006
Dorota
|
nawroty
wrzesień 28, 2004
|
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
|
OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
|
Masakra z Beit Hanoun 8.11.2006
listopad 12, 2006
Dorota
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Generowanie konfliktów i polityka mediów.
Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
więcej -> |
|