ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
więcej ->

 
 

Jakiego sięgnęliśmy dna

Wczoraj do Polski przyjechał pierwszy transport unijnej żywności w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej na rzecz najuboższej ludności. Ich rozdysponowaniem między pomocowymi organizacjami zajmą się Banki Żywności.

Europejski Program Pomocy Żywnościowej na rzecz najuboższej ludności Unii Europejskiej - PEAD realizowany jest w Polsce po raz pierwszy. Aż 10 tys. ton żywności z nadwyżek unijnych, o wartości 24 mln euro, trafi do osób bezdomnych, ubogich i dzieci z patologicznych rodzin. Wczoraj do Fundacji "Bank Żywności SOS" w Warszawie dotarła pierwsza dostawa mleka w proszku. Kolejne, poza mlekiem, zawierać będą ryż i makaron - informuje "Życie".

"Chcemy, by była to systematyczna, comiesięczna pomoc w okresie od pa?dziernika do kwietnia, dla najbardziej potrzebujących rodzin. Średnio co miesiąc przekażemy po 2 kg produktów na osobę" - zapowiedział w piątek prezes zarządu Federacji Polskich Banków Żywności Marek Borowski.

Dary trafią do magazynów Banków Żywności, PCK, Caritas oraz Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Dalej ich dystrybucją do konkretnych osób i rodzin zajmie się trzy tysiące organizacji społecznych w Polsce. "Będziemy pomagać indywidualnie, ale także przez nasze placówki, głównie darmowe jadłodajnie. Pomoc w takiej formie jest najlepsza dla nadużywających alkoholu oraz mających kontakt z narkotykami" - powiedział dyrektor Caritas Polska ks. Adam Dereń.
(PAP)

Tym samym Unia Europejska oficjalnie stwierdza, że jesteśmy jednym z najbiedniejszych krajów Europy.
Zawdzięczamy to zarówno własnej głupocie, sprzedajnym politykom i narzuconym nam przez samą Unię Europejską restrykcjom oficjalnie nazywanym "programem dostosowawczym".
28 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
Wojna, Hilter i Cheney
kwiecień 11, 2003
http://www.larouchepub.com/
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie jesteśmy
luty 28, 2003
zaprasza.net
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Gruba kreska Solidarności
kwiecień 25, 2005
Leszek Skonka
Jan Maria Rokita: kopalnie trzeba zamykać
grudzień 9, 2002
"Diabelska Gra"
styczeń 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Anons matrymonialny
styczeń 13, 2006
zn
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media