ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
więcej ->

 
 

"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"



W dniu 29 stycznia 2005 w Krakowie odbyło się robocze spotkanie pod nazwą "Konsylium polskie", które zgromadziło ok. 60 zaproszonych osób z całej Polski, zaangażowanych w różny sposób w działalność społeczną.

Spotkanie zaszczycił swą obecnością JE Ks. bp. Albin Małysiak

Inicjatorami spotkania były znane nam, wszystkim Polakom, osoby:

Ks. Prof. Jerzy Bajda
Ks. Prof. Czesław Bartnik
Prof. Stanisław Borkacki
Prof. Rafał Broda
Prof. Ryszard H.Kozłowski
Prof. Stefan Kurowski
Prof. Jerzy R. Nowak
Płk. Dr Mieczysław Struś
Mgr inż. Stanisław Ślimak
Sędzia Maria Trzcińska
Prof. Jacek Zimny



Drodzy Państwo,

"Konsylium Polskie" jest odpowiedzią na nasze długie oczekiwania. Zapoczątkowało ono bowiem wreszcie proces jednoczenia się nas - Polaków i patriotów w sprawach najważniejszych - odzyskania, naprawy i odbudowy naszej Ojczyzny.

Dlatego nikomu z nas, polskich patriotów, nie wolno przejść wobec tej inicjatywy obojętnie. Wymienieni powyżej inicjatorzy udowodnili nam nie raz, że dla nich Polska to nie hasło, a wartość, dla której trzeba poświęcić wszystkie siły. Wielokrotnie dali nam tego przykłady. I pewne jest, że nie cofną się przed byle trudnościami. Naszym obowiązkiem jest wziąć z Nich przykład, poprzeć ich, i przyłączyć się do wspólnego dzieła.

Wynikiem pierwszego "Konsylium" jest powstanie ruchu o nazwie "Odrodzenie Polski". Wydano kilka dokumentów, które w ciągu kilku dni powinny ukazać się na oficjalnej stronie internetowej "Odrodzenia Polski". Portal Ojczyzna oczywiście natychmiast poda adres strony. Będziemy również starać się podawać najnowsze wiadomości i komunikaty "Odrodzenia Polski".

Zwracamy się do wszystkich naszych patriotycznych mediów o pomoc w rozpowszechnianiu informacji na temat "Odrodzenia Polski".

Ta patriotyczna inicjatywa na pewno już jest omawiana w sztabach naszych przeciwników medialnych i politycznych. Na pewno planuje się już kontratak. Musimy wszyscy być na to przygotowani, i odeprzeć te ataki natychmiast, kiedy się pojawią. Tu wszystkie nasze media muszą pomóc - te największe, i te najmniejsze. Każdy się liczy. Nikt nie może stanąć z boku i wyczekiwać, "jak się sprawy potoczą". Nikomu nie wolno powiedzieć, że "owszem, ale..." Nikomu nie wolno odmówić inicjatywie pomocy. Nikomu nie wolno stawiać warunków "pomożemy, jeśli będzie tam NASZ człowiek". Albo "pomożemy, jak "nie będzie tam TEGO człowieka"!

Skład zespołu inicjatorów daje wystarczającą rękojmię, że inicjatywa jest doskonale przemyślana, oparta na fachowej wiedzy, i że przedstawia nasze, polskie interesy, a nie salonowe i partyjne interesiki pasożytów i grabarzy Polski. Tym musimy im postawić tamę, musimy zaaplikować Polsce dezynfekcję i deratyzację.

To, co nam zaproponowano, to nasza być może ostatnia szansa. Nie dla partyjek czy grup nacisku, ale dla Polski.

Dziś dowiedziałem się, że inicjatorzy cały czas są w kontaktach z osobami, znanymi i uznanymi w naszych patriotycznych środowiskach, które chcą dokooptować do współpracy. Z drugiej strony, liczą na nas - zwykłych, codziennych, zalatanych i zmęczonych Polaków, abyśmy również w miarę naszych możliwości, wiedzy i czasu włączyli się czynnie do prac ruchu "Odrodzenie Polski".

Adres kontaktowy Ruchu:

Ruch -Odrodzenie Polski
31-002 Kraków
ul. Kanonicza 1, p.3

Prof. R.H.Kozłowski
Gmach Politechniki Krakowskiej
Wydział Architektury,
tel. kom. 602 759 140

Zachęcam Państwa jeszcze raz do włączenia się w prace "Odrodzenia Polski". Jestem bowiem całkowicie przekonany, że odmowa pomocy w pracach nad odrodzeniem Polski będzie dziś zbrodnią zaniechania.

Niech Dobry Bóg ma nas w swojej opiece!
17 luty 2005

 

  

Archiwum

In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
Albo, albo
luty 21, 2006
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
Dlatego muszą płacić ...
październik 20, 2004
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
Prezydent poparłby rząd Marka Belki
październik 8, 2004
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
Sprawiedliwy Żyd Krytykuje Politykę USA
styczeń 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media